Kategorie:

Nasze marki:

Tuby tekturowe

 • Średnica 100mm

  Tuba tekturowa jest praktycznym akcesorium powszechnie stosowanym do zabezpieczania dużych arkuszy papieru podczas...
  Zobacz ofertę

 • Średnica 80mm

  Tuba tekturowa to praktyczne opakowania dla takich przedmiotów jak plakaty, rysunki, kalendarze, itp. Z uwagi na...
  Zobacz ofertę

 • Średnica 50mm

  Tuba kartonowa należy do podstawowego ekwipunku firm przewozowych, przedsiębiorstw przeprowadzkowych i sklepów...
  Zobacz ofertę

 • Średnica 60mm

  Tuba tekturowa to jeden z najpopularniejszych typów opakowań transportowych. Często wykorzystuje się...
  Zobacz ofertę

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Tuby kartonowe z nadrukiem. Zarówno podczas pakowania, przeprowadzki i wysyłki każdemu z nas zależy przede wszystkim na dobrym zabezpieczeniu przedmiotów i towarów, które mogą ulec znieszczeniu. Nikogo zatem nie zdziwi fakt, że pierwsze co przychodzi nam na myśl odnośnie odpowiedniej ochrony są różnego rodzaju, solidnie wykonane i wytrzymałe pudełka, kartony, a także folie i opakowania. Jednak czasem spotykają nas sytuacje, które wymagają nietypowych rozwiązań. Tuby tekturowe i tuleje tekturowe o zróżnicowanej średnicy to najlepsze opcja i sposób na nasze problemy. Dzięki wytrzymałym i grubym ściankom oraz szczelnemu zamykaniu w postaci wieczka tuby są najbardziej trafną formą ochrony dokumentów, plakatów oraz innych rzeczy, które mogą ulec zgnieceniu. Dodatkowo taki rodzaj zabezpieczenia jest oryginalny i estetyczny, dlatego idealnie wkomponuje się w gusta nawet nawet najbardziej wymagających osób. Tuby kartonowe ozdobne świetnie sprawdzą się również jako opakowanie prezentów i artykułów świątecznych. Niezbędne w domu jako sposób na przechowywanie różnych przedmiotów, a także w pracy. Dla wszystkich uczniów szkół plastycznych tuby idealnie spełnią się w roli ochrony cennych rysunków. To bardzo ważne, żeby dzieła artystyczne były bezpieczne, a ryzyko ich zniszczenia i zabrudzenia było zminimalizowane. Tuby kartonowe z nadrukiem to inwestycja o której powinna pomyśleć każda osoba prowadząca firmę działającej w zakresie różnych branż. Jest to niedrogi i skuteczny sposób na dobrą reklamę, który na pewno zwróci nam się z nawiązką

Tuba tekturowa w każdym rozmiarze

Tuby, tuleje tekturowe o różnych średnicach. Tuba to doskonały sposób na zabezpieczenie podłużnych przedmiotów lub dokumentów i plakatów, które chcemy uchronić przed ich zgięciem. Dzięki grubym ściankom i zamykanym wieczkom tuba tekturowa umożliwia bezpieczny transport przedmiotów, które się w niej znajdują. Sprawdź jeszcze tuleje tekturowe w naszej ofercie, takie jak:

Ze względu na ich niską cenę oraz praktyczne wymiary mogą stanowić dobry sposób na zapakowanie prezentu (kalendarza, plakatu) w estetyczny i praktyczny sposób. Tuby i tuleje tekturowe umożliwiają również łatwiejsze i szybsze pakowanie!

Przeczytaj artykuły dotyczące tub tekturowych

 1. Jak zapakować koszulkę na prezent?
 2. Tuby kartonowe - cechy, podział i zastosowanie
 3. Tuleje tekturowe - ekonomia i użyteczność