Kategorie

Tektura

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Tektura falista wbrew pozorom posiada ogromne możliwości pod względem jej zastosowania. Przyda się zarówno osobom prowadzącym firmę, możemy wykorzystać ją również z powodzeniem w domowym zaciszu. Producent tektury falistej poleca ją zarówno do opakowania tłukących się produktów, takich jak szkło lub porcelana, a także może być ona stosowana do owijania książek. Co więcej, można wykorzystywać ją jako ochronę podłogi podczas przeprowadzania remontów, unikając w ten sposób rys i większych uszkodzeń paneli i kafelków w naszym domu. Świetnie sprawdzi się również jako materiał do prac plastycznych, które można użyć podczas zajęć szkolnych lub do produkcji np. dekoracji na przedstawienia.

Sklep z tekturą falistą Centrumpakowania.com

Dostępne różne rodzaje tektury falistej, np. tektura dwuwarstwowa, a nawet siedmiowarstwowa sprawdzą się najbardziej w magazynach i hurtowniach i będą również niezastąpione podczas przeprowadzki. Ze względu na swoją biodegradowalność tektura jest przyjazna dla środowiska i idealnie nadaje się do recyklingu. Materiał tektury jest bardzo odporny na zgniecenia, dlatego może być wykorzystany jako wypełnienie paczki z zapakowanymi przedmiotami, jak również sprawdzi się jako ich separator. Natomiast kolorowa tektura falista to świetny surowiec nadający się doskonale do produkcji ozdobnych pudełek, torebek prezentowych, czy też obwolut. W dziale tektura falista oferujemy tekturę 2, 3 i 5-cio warstwową o gramaturze od 200 do 725g/m2.

Tektura falista - rodzaje

Tektura ozdobna przeważnie występuje w formie rolki, ale standardowe modele tak samo popularne są w formie zrolowanej, jak i arkuszowej. Nie można jednak traktować ich zamiennie. Kupując nawój nabywamy tak właściwie tekturę falistą dwuwarstwową, która jest elastyczna. O wiele sztywniejsze są modele arkuszowe, zwłaszcza te o dużej gramaturze i fali BC. Jeżeli już wiesz, czego potrzebujesz, możesz od razu przejść do kategorii tektura w rolce lub tektura w arkuszach. Z kolei jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze właściwego produktu, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Karton falisty – jak wybrać?

Wybór tektury falistej dwuwarstwowej w rolkach ogranicza się do wyboru nawoju o odpowiedniej szerokości i długości. W przypadku arkuszy sprawa jest bardziej skomplikowana. Oprócz wielkości musimy zwracać uwagę na parametry dotyczące gramatury. To one bowiem warunkują sztywność kartonu falistego. Nie bez znaczenia jest także rodzaj fali. Od niej zależy bowiem grubość tektury. Ta może wahać się od 1 do około 4 mm dla tektur 3-warstwowych. Tektury 5-warstwowe są kombinacją dwóch rodzajów fal – najczęściej B i C albo B i E. W naszej ofercie nie ma tektury falistej kolorowej – jest tylko w uniwersalnym kolorze brązu. 

A może gotowe opakowania z tektury falistej?

Jeżeli chcesz kupić tekturę falistą w związku z planowaną przeprowadzką, pamiętaj, że u nas możesz nabyć także kartony przeprowadzkowe, a nawet gotowe zestawy. Z kolei jeżeli prowadzisz firmę, w której tektura falista dwuwarstwowa lub inna ma służyć jako separator w przesyłkach, przejrzyj również naszą ofertę opakowań z tektury falistej, które będą niezbędne do przygotowania paczki. Pamiętaj, że możesz zamówić je z dowolnym nadrukiem, a przy większych zamówieniach nasza cena jest naprawdę konkurencyjna. 

Tektura falista – Poznań i cała Polska

Gdzie kupić tekturę falistą? Warszawa i inne duże miasta sklepów z tego typu akcesoriami mają pod dostatkiem, ale warto przemyśleć zakup u samego producenta. Możemy liczyć wówczas na niższą cenę tektury falistej, a sprawę związaną z dostawą zwykle rozwiązuje on sam. Tak jest w przypadku Centrumpakowania.com. Zarówno małe, jak i duże zamówienia dostarczamy naszym Klientom w ramach wypracowanego, własnego systemu dostaw. Nawet w ciągu 2 dni możesz otrzymać zamówioną tekturę falistą. Poznań ma też możliwość łatwego odbioru osobistego, gdyż znajdujemy się zaledwie 1 km od tego miasta. 

Tektura falista - bestsellery w sklepie Centrumpakowania 

Lubisz mieć duży wybór? W Centrupakowania.com różnych rodzajów tektury falistej jest pod dostatkiem. Poznaj przykładowe modele:

Artykuły dotyczące kategorii tektura:

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie