Kategorie:

Nasze marki:

Taśmy

Jest 56 produktów.

Pokazano 1-12 z 56 pozycji

Aktywne filtry

Istnieją produkty, które są niezastąpione zarówno w każdym domu jak i w każdej firmie oraz biurze. Myśląc o wyposażeniu naszego mieszkania, a przede wszystkim - organizując pracę i rozkręcając nasz biznes musimy pamiętać nawet o tych z pozoru małych drobiazgach, które okazują się być nadzwyczaj ważne i pomagają w wielu sytuacjach. Producent taśm samoprzylepnych oferuje szeroki asortyment tych artykułów o różnym zastosowaniu. Wybór jest naprawdę zróżnicowany i dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Taśmy samoprzylepne będą niezastąpione nie tylko w każdej firmie wysyłkowej, ale przydadzą się również w biurze i w domu. Niezbędne do zapakowania produktów, trwałe i odporne na zniszczenia będą zabezpieczać i chronić towar oraz przesyłki przed uszkodzeniami. Pamiętajmy, że taśmy samoprzylepne z nadrukiem stanowią także tanie i świetne źródło reklamy. Dodatkowo jeśli szczególnie zależy nam na prezentacji, wybierzmy taśmy ozdobne samoprzylepne, które zaskoczą niejednego oryginalnym wyglądem i co najważniejsze - skutecznością działania. Osoby przygotowujące swoją przeprowadzkę muszą zaopatrzyć się nie tylko w mocne i wytrzymałe kartony, ale przede wszystkim w taśmy, które pozwolą na dobre zabezpieczenie przedmiotów podczas ich transportu. Jak zatem widać posiadanie taśmy klejącej różnego typu i przeznaczenia jest potrzebne nie tylko w miejscu pracy, ale również i w domu, a dzięki tego rodzaju artykułom usprawnimy działanie naszej firmy i rozwiążemy niejeden problem.

Oferowane przez naszą firmę taśmy samoprzylepne są dostępne w różnych rozmiarach, z różną siłą przylegania do powierzchni oraz różnymi wzorami. Bogaty asortyment taśm umożliwia Państwu wybór tej właściwej, która będzie idealnie spełniała wymogi do konkretnego przeznaczenia. Wszystkie oferowane przez nas taśmy samoprzylepne są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich długą żywotność i wytrzymałość.
W naszej hurtowni można znaleźć różnego rodzaju taśmy samoprzylepne: pakowe, z nadrukiem, dwustronne i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą taśm!

Nasze taśmy pakowe, samoprzylepne oferujemy w bardzo dobrej cenie,
posiadają znakomite właściwości klejące
w każdych warunkach.

*Potrzebujesz ilości paletowe? Nie ma problemu! Prześlij zapytanie na biuro@centrumpakowania.com