Kategorie:

Nasze marki:

Taśmy pakowe

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Obojętnie czy organizujemy przeprowadzkę, jesteśmy właścicielami firmy kurierskiej, czy też prowadzimy i zarządzamy pracą w biurze, musimy pamiętać o odpowiednim wyposażeniu i wszystkich, nawet najmniejszych, ale także niezbędnych dla nas rzeczach. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ zarówno podstawowe akcesoria, jak i te najdrobniejsze, ale równie ważne materiały są niezastąpione w czasie transportu, wysyłki paczek i sprawnego funkcjonowania w czasie wykonywania codziennych czynności, dotyczących między innymi branży w której pracujemy. Taśmy pakowe z nadrukiem to jeden z tych niepozornych produktów, o których nie możemy zapomnieć. Mocne, wytrzymałe, odporne, niezbędne w każdym magazynie, pomagają przede wszystkim w najlepszym zabezpieczeniu każdej paczki, zwłaszcza tej wielkogabarytowej. Taśmy pakowe z logo to również niedrogi i skuteczny nośnik reklamy i źródło dodatkowej promocji dla naszej firmy. Pamiętajmy, że dobrze zapakowana przesyłka to wizytówka naszych usług i pełen profesjonalizm, który zostanie doceniony przez każdego klienta. Producent taśm pakowych oferuje wybór różnego rodzaju modeli tych jakże przydatnych produktów, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania i potrzeby. Taśmy pakowe są także niezastąpione podczas przeprowadzek, czyli wtedy, kiedy najbardziej zależy nam na odpowiednim zabezpieczeniu. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że taśmy mogą okazać się bardzo przydatne również podczas prac remontowych, a także w czasie robienia generalnych porządków. 

Taśma pakowa na różnych klejach


Gwarantujemy wysokiej jakości taśmy samoprzylepne  w różnych wariantach:

1/ Na kleju akrylowym: taśma standardowa, przeznaczona do lżejszych pakunków. Polecana do stosowania w temperaturze pokojowej.

2/Na kleju hot-melt: taśma na kleju kauczukowym syntetycznym, o zwiększonej początkowej sile klejenia. Siła klejenia zwiększa się pod wpływem wyższej temperatury. Polecana wówczas gdy nie jest narażona na działanie temperatury ujemnej.

3/ Na kleju solvent: taśma na kleju solventowym to taśma z najwyższej półki. Odporna na większość czynników jakim jest na przykład niska temperatura czy wysoka wilgoć. Doskonale klei w każdych warunkach, nawet kiedy mamy do czynienia z pyłem czy kurzem. Taśma bardzo wytrzymała, doskonała do zaklejania kartonów, nawet tych cięższych.

*Potrzebujesz ilości paletowe? Nie ma problemu! Prześlij zapytanie na biuro@centrumpakowania.com