Kategorie:

Pianki do pakowania

  Jest 8 produktów.

  Pokazano 1-8 z 8 pozycji

  Aktywne filtry

  Nierzadko zdarzają się sytuacje, które wymagają skutecznych i nietypowych, a jednocześnie sprawdzonych rozwiązań. Tak jak i w życiu codziennym, tak i w pracy potrzebujemy produktów, które ułatwią i usprawnią funkcjonowanie naszej firmy i spowodują, że nasze usługi będą na najwyższym poziomie, co z pewnością zaowocuje zadowoleniem klienta i będzie gwarancją sukcesu. Jednak, żeby tak się stało musimy posiadać nie tylko odpowiedni sprzęt, ale równie istotne i ważne element, czyli odpowiednie materiały.

  Uniwersalna pianka polietylenowa

  Pianka polietylenowa to produkty przydatny w wielu sytuacjach. Wytwór ten jest niezastąpiony w budownictwie oraz w innych, czasem dużo mniej oczywistych branżach. Właściwości pianki polietylenowej i jej cechy charakterystyczne, takie jak: brak zapachu, lekkość, elastyczności oraz ogromna wytrzymałość sprawiają, że wybór zastosowania tej pianki jest zaskakująco duży. Najczęściej zastosowanie pianki polietylenowej jednak jest takie, że używana jest jako materiał wygłuszający. Warto wiedzieć, że produkt ten z powodzeniem stosowany jest w różnych dziedzinach. Odporna na wilgoć i temperaturę pianka polietylenowa sprawdza się doskonale między innymi do izolacji, uszczelniania i jako różnego rodzaju podkłady. Na rynku odzieżowym także materiał ten świetnie się odnajduje i wykorzystywany jest chociażby w postaci wkładek np. do ubrań sportowych. Dodatkowo pianka jest używana w produkcji zabawek, a nawet możemy z ich uzyskać gadżety reklamowe, które będą nie tylko oryginalna, ale skuteczne promocja naszej firmy.

  Pianka polietylenowa - idealna pianka do pakowania

  Rolki Abrifoam wykonane z ekstrudowanego polietylenu dostępne są w różnych grubościach, długościach i szerokościach. Pianka bardzo dobrze chroni przed wilgocią i przed zarysowaniami. Pianka polietylenowa bardzo dobrze chroni delikatne produkty i powierzchnie przed uszkodzeniami mechanicznymi.
  Ceny pianek polietylenowych zaczynają się już poniżej 100 zł. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty, takie jak woreczkigumki recepturki lub opaski zaciskowe.

  Centrum Pakowania to opakowania, które sprawdzą się przy każdej wysyłce!

  Przeczytaj artykuły dotyczące pianek:

  1. Pianki polimerowe - pod panele i do pakowania
  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie