Kategorie

Dyspensery

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Praca w magazynie oraz w firmach wysyłkowych musi być sprawna i w pełni bezpieczna. To ważne, aby chronić zarówno towar, jak i pracowników. W dzisiejszych czasach istnieje na rynku wiele produktów, które pomagają nam w życiu codziennym i przy prowadzeniu naszego biznesu. Pamiętajmy, że nie tylko solidne opakowania i zestaw pozostałych akcesoriów jest ważny. Czasem niepozorne materiały i urządzenia, które wydają się mało istotne mogą sprawić, że praca będzie dużo łatwiejsza i wydajniejsza.

Dyspensery magazynowe do taśm pakowych

Dyspensery do taśm pakowych to właśnie jedne z takich urządzeń. Na pewno nie trzeba nikomu przypominać, jak istotne jest dobre zabezpieczenie towaru podczas jego transportu. Odpowiednie opakowanie w postaci solidnego pudełka lub kartonu to podstawa, jednak nie możemy zapominać o innych, równie ważnych sprawach, potrzebnych do tego, aby w pełni zmniejszyć ryzyko uszkodzeń. Wytrzymała taśma to także podstawa, na którą warto zwrócić uwagę. Jednak każdy z nas zdaje sobie sprawę, że własnoręczne zaklejanie paczki jest czasochłonne. Dyspensery do taśm pakowych w sposób szybki i prosty aplikują taśmę. Jest to bardzo duże ułatwienie i rozwiązanie problemów, zwłaszcza jeśli problemem jest brak czasu i spadek wydajności. Dyspensery do taśm pakowych ze względu na swoje właściwości i sposób użytkowania skutecznie obniża ryzyko potencjalnych skaleczeń wśród naszych pracowników. Dostępność różnego typu i modelu dyspenserów sprawia, że spełnią one wszystkie wymagania zarówno właścicieli firm, jak i klientów indywidualnych. Sprawdź różne dyspensery z naszej oferty, takie jak dyspensery do taśm samoprzylepnych, bigownice lub dyspensery do folii stretch.

Praktyczne dyspensery umożliwiają wydajniejsze i wygodniejsze oklejanie dzięki ergonomiczności i łatwej obsługi. Dostosowane są do standardowych rodzajów taśm. Nasza hurtownia opakowań to szeroki wybór dyspenserów do folii oraz taśm - sprawdź całą ofertę!

Dispenser - zaklejaj opakowania szybciej

Na pytanie co to jest dyspenser odpowiedź jest prosta - to narzędzie, które powinno znaleźć się w każdym magazynie i wszelkim innym miejscu, gdzie istnieje potrzeba zaklejania dużej liczby pudełek. Chyba nikt nie przepada za poszukiwaniem początku taśmy, szukaniem nożyczek i odwijaniem taśmy, zwłaszcza jeśli musimy robić to kilkadziesiąt albo i kilkaset razy dziennie. Właśnie dlatego potrzebujemy narzędzia, które można obsługiwać jedną ręką, aby komfortowo i bez wysiłku naklejać taśmę. To dyspensery do taśmy klejącej, działające na podobnej zasadzie jak te przeznaczone do taśmy biurowej. Nieporównywalna wygoda i przyspieszenie pakowania to dwa główne czynniki, które skłaniają do nabycia tych urządzeń, a ich niewielkie rozmiary to dodatkowy atut, dzięki któremu nie ma problemu z ich przechowywaniem nawet w niewielkim zapleczu firmowym.

Warto też podkreślić, że zakup najtańszego dispensera z naszej oferty do koszt zaledwie 25 zł. Z tego powodu jego nabyciem zainteresowani są również klienci prywatni, którym może się on przydać przy najróżniejszych okazjach. Oklejanie prezentów świątecznych, przeprowadzka, przygotowywanie paczki do wysyłki, zabezpieczanie nieużywanych rzeczy na strychu czy w piwnicy - zaklejanie kartonów z takim narzędziem zwyczajnie staje się o wiele przyjemniejsze i pozwala zaoszczędzić czas.

Maszynki do taśmy w Centrumpakowania.com

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne dyspensery taśmy pakowej, wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich długą żywotność i odporność na uszkodzenie, o które na ruchliwym magazynie nie trudno. Najsolidniejsze modele wykonane są z metalu, ale te plastikowe również zaskakują swoją wytrzymałością. Wszystkie wyposażone są w ostrza pozwalające na sprawne odcinanie taśmy, a wygodny uchwyt sprawia, że z narzędziem możemy pracować nawet cały dzień, bez ryzyka szybkiego zmęczenia rąk. Koniec z ręcznym rozwijaniem taśmy pakowej tesa® lub innej - od tej pory jedyne, co trzeba będzie zrobić to przeciągnąć końcówkę aplikatora taśmy wzdłuż krawędzi, które chcemy zakleić. Nie trzeba obawiać się, że użytkowanie taśmy w taki sposób będzie powodowało jej zrywanie czy zacinanie się w urządzeniu, o ile tylko wybierzemy jakością taśmę. Akcesoria tego typu również możesz nabyć w naszym sklepie internetowym.

Samo przygotowanie urządzenia do pracy również nie jest skomplikowane. Czytając dołączoną instrukcję dyspensera do taśmy będziemy wiedzieli jak regulować poziom jej naciągnięcia oraz jak założyć taśmę na dyspenser. Ważne jest tylko, aby taśma była kompatybilna z maszynką pod względem wielkościowym, gdyż zwykle urządzenie obsługuje tylko jedną szerokość rolek, np. 50 mm albo 75 mm. Znaczenie ma również długość nawoju, choć pod tym względem ważne jest to, aby zmieścić się w określonym przedziale wielkościowym. W razie wątpliwości nasi pracownicy służą radą w doborze obydwu akcesoriów, dzięki czemu można uniknąć błędnego dopasowania. Wiele modeli z naszej oferty posiada także taśmę w zestawie.

Pistolet do taśmy i inne akcesoria przydatne w pakowaniu

Oprócz wysokiej jakości dyspenserów do mocowania taśmy nasz asortyment obejmuje także inne, podobne narzędzia. Oferujemy między innymi aplikatory do zaklejania worków foliowych, które szczególnie przydatne są w piekarniach, a także dyspensery ręczne do folii stretch. Te drugie przeznaczone są do rolek o różnej wielkości, w tym do folii minirap. Te wygodne w użyciu narzędzia nie tylko przyspieszają pracę, ale i generują oszczędności. Wynika to z tego, że folia stretch jest dzięki nim lepiej naciągana, a zatem zużywa się jej mniej. Pamiętajmy, że folia naciąga się nawet do 160%, a zatem wykorzystanie tego potencjału ma duże przełożenie na koszty. Plusem owijania ładunku z pomocą dispensera jest również szczelniejsze owinięcie, a co za tym idzie - lepsze ustabilizowanie towaru na palecie i lepsze zabezpieczenie przed zniszczeniem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Aplikatory taśmy klejącej i folii to jednak nie wszystko - mamy też bardzo przydatne narzędzie dla tych, którzy w codziennej pracy często borykają się z problemem niedopasowanych wielkościowo kartonów. Nabywając nasze bigownice możesz swobodnie regulować wysokość pudełek, skracając je od 7 do 31 cm. To akcesoria przenośne, które z łatwością zabierzesz w tę część hali magazynowej, na której akurat będą potrzebne. Ich obsługa jest banalnie prosta, a razem z podajnikiem taśmy tworzą niezbędnik każdego pakowacza. Nie musisz już głowić się jak wypełnić nadmiar przestrzeni w pudle ani ponosić kosztów na zakup wypełniacza - wystarczy użyć przycinarki do kartonów.

Ręczne dyspensery do taśm samoprzylepnych - sprawdź naszą ofertę

W naszej ofercie znajdują się dyspensery i podajniki do taśmy, które mogą być przydatne zarówno firmom, magazynom czy centrom logistycznym, jak i klientom prywatnym. Posiadamy zarówno akcesoria przeznaczone dla profesjonalistów, które doskonale sprawdzą się w codziennej, intensywnej pracy, jak i tańsze produkty, które będą idealne w przypadku sporadycznych, domowych potrzeb. Prowadzimy sprzedaż już od jednej sztuki, ale klienci dokonujący większych zakupów mają u nas zapewnione rabaty ilościowe. To doskonała opcja przede wszystkim dla firm, które zwykle zainteresowane są nabyciem kilku sztuk oklejarek do taśmy pakowej, dla wszystkich swoich pracowników.

Jeżeli aktualnie dana maszynka do taśmy lub inny produkt nie jest dostępny od ręki w naszym magazynie, znajdziesz informację na ten temat w jego opisie. Zablokowana jest wówczas opcja zamówienia, a zatem nie ma ryzyka, że dostawa produktu będzie opóźniona z powodu braków. Jeśli zaś zamówiony towar jest dostępny, jego wysyłka dokonywana jest najpóźniej następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia, a zatem dociera on do klienta w czasie nie dłuższym niż dwa dni robocze. Jeśli paczka ma być dostarczona na terenie Poznania lub okolic, klient nie ponosi kosztów dostawy. W razie pytań dotyczących podajników taśmy lub innych akcesoriów z naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.

Artykuły dotyczące kategorii dyspensery:

Wyposażenie magazynu, czyli dyspensery do taśm i folii

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie