Kategorie:

Nasze marki:

Dyspensery do taśm samoprzylepnych

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Niektóre przedmioty codziennego użytku mylnie kojarzone są czasem tylko i wyłącznie z pracą w biurze lub firmie. Często takie myślenie dalekie jest od rzeczywistości, ponieważ wiele produktów przydaje nam się nie tylko przy prowadzeniu dużego biznesu, ale także i w domu. Dzieje się tak dlatego, że każdego z nas bez wyjątku spotykają sytuacje, w których potrzebne są konkretne działania. Nie zapominajmy o tym, że czasem rozwiązanie jest dużo prostsze, niż nam się wydaje.

Dyspensery do taśmy samoprzylepnej

Dyspensery do taśmy, to jedne z tych akcesoriów, które są niezastąpione w każdym magazynie oraz ułatwiają życie niejednego z nas. Do wyrobu mamy np. dyspensery ręczne do taśm pakowych, a także najbardziej popularne i łatwe w użyciu dyspensery taśmy przylepnej. Ten ostatni rodzaj urządzenia jest bardzo uniwersalny i można go znaleźć w biurze, w domu, a nawet w placówkach oświatowych oraz firmach, które oferują usługi z różnego zakresu. Jest to jeden z elementów podstawowego wyposażenia wielu miejsc. Nie możemy zapominać także o dyspenserach, które ułatwiają aplikację wytrzymałych taśm pakowych. Te urządzenia będą niezastąpione w magazynach, ale także i podczas zwykłych porządków, czy przeprowadzek. Wszyscy zdajemy sobie przecież sprawę, jak ważna jest odpowiednia ochrona i zabezpieczenie towaru przed ewentualnymi uszkodzeniami w czasie transportu. Dyspensery usprawnią działania, pozwolą oszczędzić czas i nie da się ukryć, że te wyjątkowo praktyczne i przydatne urządzenia dodatkowo zmniejszą ryzyko skaleczeń, których mogą ulec nasi pracownicy.

Hurtownia opakowań - Centrumpakowania.com

Na specjalne życzenie klienta wykonujemy produkty z indywidualnym nadrukiem, takim jak np. logo firmy.

Magazyn naszej hurtowni opakowań kartonowych zajmuje ponad 2 000 mkw. i wciąż się powiększa. Dzięki temu możemy przechowywać naprawę duży asortyment w jednym miejscu. Pozwala nam to na wyjątkowo szybką dostawę – wszystkie produkty opakowaniowe w dni robocze wysyłane są już w 24 godziny. U nas kupisz potrzebne rzeczy w jednym miejscu, szybko i wygodnie.

Sklep z opakowaniami kartonowymi

Każdy, kto chociaż raz zmieniał miejsce zamieszkania, wie, jak wiele zachodu się z tym wiąże. Znalezienie pudełek, do których uda się spakować wszystkie przedmioty, a następnie bezpiecznie przewieźć pod nowy adres nie należy do łatwych zadań. Wiele dostępnych pudełek jest zbyt małych lub wykonanych ze słabego materiału. Mają niewielką pojemność, rozpadają się podczas przenoszenia i nie chronią zawartości. Nasza e-hurtownia opakowań oferuje profesjonalne, zamykane pudełka kartonowe różnej wielkości, które, dzięki odpowiedniej konstrukcji wytrzymują ciężar aż 50 kg. To najlepszy i najtańszy sposób na segregowanie oraz bezpieczne przetransportowanie różnorodnych przedmiotów, również tych delikatnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy również specjalne zestawy przeprowadzkowe, w których znajdują się aż 3 rozmiary pudełek, dopasowane do nich narożniki, folia, taśmy pakowe, a także nożyczki. Jednym słowem – wszystko, czego można potrzebować podczas zabezpieczania i pakowania przedmiotów. Z nami przeprowadzka stanie się znacznie prostsza!

Hurtownia opakowań, artykułów biurowych i magazynowych

Centrum Pakowania to nie tylko hurtownia opakowań kartonowych i akcesoriów. Posiadamy bardzo szeroki wybór artykułów biurowych, przydatnych zarówno w domu, jak i w firmie. Kupisz u nas m.in.:

 • papier ksero,
 • segregatory i koszulki,
 • teczki biurowe,
 • skoroszyty,
 • dziurkacze oraz zszywacze,
 • kleje,
 • markery,
 • długopisy,
 • stemple,
 • bloczki papierowe
 • rolki do kas itp.

Podczas krótkiej wizyty w naszej e-hurtowni opakowań zaopatrzysz się  we wszystko, co jest Ci potrzebne podczas codziennej pracy.  Oferujemy największy wybór artykułów biurowych w bardzo atrakcyjnych cenach oraz liczne promocje. Dzięki szybkiej dostawie zostaną dostarczone do Twojej firmy już w kilka dni.

Nasze produkty sprawdzą się nie tylko w biurze, ale również w magazynie. Posiadamy najlepsze jakościowo, funkcjonalne i wytrzymałe rękawice robocze, metkownice, zgrzewarki, miary i nożyczki. Oferujemy także profesjonalne akcesoria warsztatowe, a nawet wózki paletowe.

Wszystkie zamówione u nas produkty można odebrać osobiście z naszego magazynu lub zlecić wysyłkę pod wskazany adres.