Kategorie

Dyspensery do taśm samoprzylepnych

  Jest 12 produktów.

  Pokazano 1-12 z 12 pozycji

  Aktywne filtry

  Niektóre przedmioty codziennego użytku mylnie kojarzone są czasem tylko i wyłącznie z pracą w biurze lub firmie. Często takie myślenie dalekie jest od rzeczywistości, ponieważ wiele produktów przydaje nam się nie tylko przy prowadzeniu dużego biznesu, ale także i w domu. Dzieje się tak dlatego, że każdego z nas bez wyjątku spotykają sytuacje, w których potrzebne są konkretne działania. Nie zapominajmy o tym, że czasem rozwiązanie jest dużo prostsze, niż nam się wydaje.

  Dyspensery do taśmy samoprzylepnej

  Dyspensery do taśmy, to jedne z tych akcesoriów, które są niezastąpione w każdym magazynie oraz ułatwiają życie niejednego z nas. Do wyrobu mamy np. dyspensery ręczne do taśm pakowych, a także najbardziej popularne i łatwe w użyciu dyspensery taśmy przylepnej. Ten ostatni rodzaj urządzenia jest bardzo uniwersalny i można go znaleźć w biurze, w domu, a nawet w placówkach oświatowych oraz firmach, które oferują usługi z różnego zakresu. Jest to jeden z elementów podstawowego wyposażenia wielu miejsc. Nie możemy zapominać także o dyspenserach, które ułatwiają aplikację wytrzymałych taśm pakowych. Te urządzenia będą niezastąpione w magazynach, ale także i podczas zwykłych porządków, czy przeprowadzek. Wszyscy zdajemy sobie przecież sprawę, jak ważna jest odpowiednia ochrona i zabezpieczenie towaru przed ewentualnymi uszkodzeniami w czasie transportu. Dyspensery usprawnią działania, pozwolą oszczędzić czas i nie da się ukryć, że te wyjątkowo praktyczne i przydatne urządzenia dodatkowo zmniejszą ryzyko skaleczeń, których mogą ulec nasi pracownicy. Sprawdź również dyspenser folii stretch, bigownice do folii oraz etykiety na paczki.

  Dyspenser do taśm pakowych - niezastąpiony na magazynie

  Każdy, kto pracuje na magazynie czy w hurtowni doskonale wie, jak monotonnym i czasochłonnym zajęciem jest zaklejanie kartonów przeznaczonych do wysyłki. Każdorazowe szukanie końcówki, rozwijanie taśmy, szukanie nożyczek, aby odciąć kawałek taśmy - wszystkie te czynności można znacznie przyspieszyć, jeśli tylko zaopatrzymy się w specjalną maszynkę do taśmy pakowej. To urządzenie skonstruowane w taki sposób, aby można go było obsługiwać jedną ręką. Ergonomiczny kształt sprawia, że wygodnie układa się w dłoni, a niewielka waga jest zdecydowaną zaletą, jeśli weźmiemy pod uwagę konieczność częstego przenoszenia go z miejsca na miejsce, gdzie akurat będzie potrzebne. Nie trzeba już kłopotać się z odwijaniem taśmy ani z poszukiwaniem dodatkowych narzędzi - urządzenie do oklejania taśmą jest wszystkim, czego potrzebujemy. Wystarczy przyłożyć go w odpowiednie miejsce i pociągnąć, aby na całej linii ciągnięcia przyklejona została taśma. To niezastąpiony pomocnik w bibliotekach, archiwach, centrach logistycznych, firmach prowadzących sprzedaż wysyłkową i wszelkich innych punktach, w których codziennie obsługiwana jest duża liczba pudełek.

  Szybsze zaklejanie opakowań z ręcznym podajnikiem do taśmy klejącej

  Niekiedy obawy klientów dotyczą tego czy przyrządy do taśmy klejącej są bezpieczne dla użytkownika. Jak najbardziej, gdyż ich ostrze osłonięte jest nakładką. Co więcej, ostrze posiada ząbkowanie ustawione pod takim kątem, aby możliwe było wygodne i sprawne odcinanie taśmy, a sama taśma nie zacinała się w urządzeniu. Większość modeli posiada nawet pokrętło do regulacji naciągu taśmy i docisk zapobiegający jej cofaniu. Wiele osób zainteresowanych jest nabyciem dyspensera do taśmy klejącej dla leworęcznych osób. W ofercie Centrumpakowania.com posiadamy modele, które będą odpowiednie zarówno dla lewo- jak i praworęcznych użytkowników. To jakościowe produkty znanych i cenionych marek. Nadają się zarówno do okazjonalnego wykorzystania przez prywatnych użytkowników czy niewielkie firmy, jak i do ciągłej pracy w dużych obiektach. Profesjonalistom oczekującym od podajnika tego typu najwyższej niezawodności polecamy między innymi podajnik do taśmy klejącej 50 mm PRO.

  Podajnik taśmy klejącej - nie tylko do zaklejania pudełek

  Przyzwyczailiśmy się, że taśmy pakowe służą do zaklejania pudełek, ale pamiętajmy, że równie dobrze możemy użyć ich np. do oznaczania poszczególnych kartonów. Wystarczy, że zamówimy taśmę z nadrukiem w postaci dowolnego napisu, aby następnie włożyć ją w uchwyt do taśmy klejącej i przyklejać na boki pudełek, zamiast podpisywania ich markerem. Możemy też zaopatrzyć się w taśmę z napisem ostrzegawczym, który zastąpi klasyczną samoprzylepną etykietę i będzie informacją dla kuriera, że przesyłka wymaga ostrożnego traktowania, a którą to taśmę za pomocą urządzenia przykleimy do kartonu znacznie szybciej. W Centrumpakowania.com możesz zamówić zarówno taśmy pakowe z dowolnym nadrukiem, jak i jakościowe urządzenia do taśmy klejącej oraz pudełka. Oferujemy szeroki wybór pudeł klapowych o większych i mniejszych rozmiarach.

  Ręczne dyspensery do taśmy klejącej a rolki taśmy - jak dobrać?

  Wybierając podajnik na taśmę klejącą musimy zwrócić uwagę na dwie kwestie - szerokość oraz długość taśmy. Najpopularniejsze taśmy mają szerokość 50 mm, choć zdarzają się modele węższe, np. 48 mm, które wymagają użycia dyspensera 48 mm lub szersze np. 75 mm, przy których koniecznością jest posiadanie dyspensera 75 mm. Zwykle dane urządzenie przystosowane jest do obsługi tylko jednej, ściśle określonej szerokości, a więc nie mamy w tym względzie zbyt dużego wyboru. Mamy go z kolei w zakresie długości taśm. Standardowe taśmy najczęściej mają długość 50 m, ale te dedykowane magazynom mogą mieć długość nawet powyżej 60 m. Jeśli używamy różnych taśm, najlepiej więc zaopatrzyć się w urządzenie do klejenia taśmy, które obsługuje pewien zakres długości. Przykładowo dostępny u nas dyspenser tesa® przystosowany jest do rolek o długości od 50 do 66 metrów. Przy niektórych modelach możemy natknąć się też na określenie maksymalna średnica rolki, zamiast na parametr dotyczący jej długości.

  Jak założyć taśmę klejącą na dyspenser?

  Użytkownicy, którzy mają do czynienia z opisywanym narzędziem po raz pierwszy, zwykle zastanawiają się jak założyć taśmę klejącą na podajnik. Nie jest to skomplikowane zadanie. Trzeba zacząć od sprawdzenia, czy we wnętrzu nie ma fragmentów taśmy, które mogłyby prowadzić do blokowania urządzenia. Następnie bierzemy nową rolkę i odwijamy ją na długość kilku centymetrów, pamiętając o tym, aby stroną klejącą kierować ją w dół. W takim położeniu zakładamy ją na bęben dyspensera, przekładamy przez blokadę, odginamy i wysuwamy niewielki fragment za ostrze. Teraz pozostało już tylko przetestować pistolet na taśmę klejącą, aby upewnić się, że wszystko zrobiliśmy poprawnie. W razie potrzeby możemy zwiększyć napięcie taśmy, przekręcając pokrętło zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara.

  Maszynka do taśmy klejącej - zalety oferowanych produktów

  Prezentowane niepozorne akcesoria znajdują użyteczność w wielu firmach i są jednymi z najbardziej lubianych przez pakowaczy narzędzi. Wszystko przez to, że w znacznym stopniu ułatwiają im codzienną pracę. W naszym sklepie możesz kupić je w dowolnej chwili i nie musisz w tym celu nawet zakładać konta. Oferowane przez nas pistolety do taśmy pakowej cechują się tym, iż są:

  • pomocne - w błyskawicznym przygotowywaniu paczek do wysyłki czy do archiwizacji,
  • wygodne w użytkowaniu - dobrze leżą w dłoni i zapewniają większy komfort pracy w porównaniu z tym, jakiego doświadczamy przy klasycznym użytkowaniu taśmy,
  • łatwe w obsłudze - wymiana rolki nie jest trudna i nie zajmuje wiele czasu,
  • lekkie - z łatwością możemy przenosić je ze sobą,
  • trwałe - już modele plastikowe pozytywnie zaskakują swoją wytrzymałością, ale użytkownicy, którym zależy na ponadprzeciętnej odporności na upadki czy zgniecenia mogą wybrać dostępny u nas podajnik do taśmy pakowej metalowy,
  • funkcjonalne - regulacja naciągu taśmy, hamulec, ostrza ustawione pod odpowiednim kątem,
  • przystępne cenowo - kupując kilka sztuk, np. na wszystkich pracowników swojej firmy, możesz liczyć na jeszcze atrakcyjniejszą cenę.

  Taśma klejąca z podajnikiem - kup zestaw w Centrumpakowania.com

  Omawiane urządzenia można kupić na poczcie i w sklepach oferujących akcesoria magazynowe, ale najszybciej i najwygodniej można zrobić to u nas. W naszej ofercie znajdują się funkcjonalne dyspensery, przeznaczone do taśm pakowych lub do folii stretch, z którymi codzienna praca na magazynie stanie się przyjemniejsza i będzie przebiegać o wiele szybciej. Przeglądając produkty dostępne w ramach tej kategorii i porównując ich ceny warto pamiętać, że niektóre pistolety do taśmy klejącej sprzedawane są w zestawie z taśmą, a niektóre nie. Odpowiednie akcesoria mogą znaleźć tutaj również właściciele piekarni czy firm oferujących produkty w workach zaklejanych taśmą, gdyż posiadamy specjalne zaklejarki do worków. Zamówione produkty wysyłamy najczęściej jeszcze tego samego lub następnego dnia roboczego, dzięki czemu docierają do klienta w ciągu 48 godzin. Jeśli mają Państwo potrzebę dopytania o produkt lub o zasady dotyczące składania zamówień w naszym sklepie, jesteśmy do dyspozycji pod telefonem, e-mailem lub poprzez czat.

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie