Centrum Pakowania
ul. Grunwaldzka 542,
62-064 Plewiska/Poznań
NIP: 777-27-82-199

E-mail:
biuro@centrumpakowania.com


tel./fax +48 61 651 79 50
FORMULARZ
Warunki
Centrum Pakowania gwarantuje darmową dostawę przy zamówieniach min. 500,00 zł brutto w Poznaniu i jego okolicach.

Kontakt

Koperty bąbelkowe  .

Koperty bąbelkowe, ochronne to najtańszy sposób zabezpieczenia lekkiego i małego przedmiotu w trakcie wysyłki. Nasze koperty to przede wszystkim doskonała jakość w korzystnej cenie.

Koperty bąbelkowe, pęcherzykowe- doskonale sprawdzają się w trakcie wysyłki lekkich i małych przedmiotów. Jej wielkość często pozwala zmniejszyć koszty wysyłki Pocztą Polską czy kurierem.

W naszej ofercie znajdą Państwo koperty bąbelkowe najwyższej jakości. Naszą mocną stroną jest sprzedaż kopert marki AirPro, która od wielu lat bardzo dobrze radzi sobie na rynku europejskim.

Zauważyliśmy, że coraz częściej Klienci decydują się na zakup kopert bąbelkowych- lepszych i bardziej wytrzymałych dokładając niewiele. Koperty pęcherzykowe słabsze powodują często straty podczas wysyłki, poprzez słabą jakość folii i papieru. Wysłana koperta narażona jest na upadek, zgniecenie oraz wilgoć.

W kategorii koperty bąbelkowe proponujemy wszystkie standardowe wielkości :
A11, B12, C13, D14, E15, F16, G17, H18, I19, K20.
Wszystkie koperty posiadają wbudowany pasek taśmy samoprzylepnej, a także pasek pozwalający na zamknięcie z możliwością ponownego otwarcia. W kopertach znajdują się także specjalne otwory.

Koperty bąbelkowe umożliwiają szybkie i wygodne zapakowanie przedmiotu.

Podsumowując- koperty bąbelkowe to jedne z najtańszych materiałów do pakowania i wysłania, ale tylko ich właściwy dobór zmniejszy ryzyko uszkodzenia zawartości. Wytrzymałość folii bąbelkowej wewnątrz koperty powinna mieć przynajmniej 80 mikronów, a papier wierzchni musi być na tyle odporny by nie uległ przetarciom.

Zapraszamy do zakupu naszych kopert bąbelkowych.Zapraszamy do zakupu!