Kategorie:

Nasze marki:

Skropak

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Każdy z nas wysyłając paczkę chce, aby towar w niej zawarty był odpowiednio zabezpieczony i by nie został uszkodzony podczas transportu. Prowadząc firmę wysyłkową tym bardziej musimy zwrócić uwagę na tak ważne rzeczy, ponieważ świadczą one o naszym profesjonalizmie i kreują wizerunek naszej marki. Zadowolony klient będzie miał jak najlepsze mniemanie o prowadzonym przez nas biznesie, co może przyczynić się do sukcesu. Dobrze wykonywanie powierzonych nam zadań to coś, co doceni każda osoba korzystająca z naszych usług.

Skropaki ekologiczne do wypełniania paczek

Często zdarzają się sytuacje, kiedy trudno dopasować odpowiednio opakowanie wysyłki tak, aby ścianki kartonów i pudełek ściśle przylegały do ich zawartości. Dlatego warto zainwestować w odpowiednie wypełnienie, które uzupełni dodatkową przestrzeń w paczce. Skropaki to ekologiczne wypełniacze, które zadbają o bezpieczeństwo transportowanego towaru i uchronią go przed uszkodzeniem. Producent skropaków oferuje produkty o doskonałej jakości, lekkie (przez co nie mają wpływu na koszt przesyłki), o działaniach amortyzujących. Skropaki świetnie sprawdzają się w wypełnianiu dużych przestrzeni podczas przewozu np. rzeczy o nietypowych wymiarach. Warto również zaznaczyć, że wykonane są z materiałów pochodzenia roślinnego, co czyni je produktem całkowicie biodegradowalnym i niezwykle przyjaznym dla środowiska naturalnego. Nie da się ukryć, że ten ekologiczny rodzaj wypełnienia spełni wymagania zarówno klientów indywidualnych, jak i właścicieli dużych i małych firm i przedsiębiorstw.

Dlaczego właśnie skropak?

Firmy na całym świecie wykorzystują materiały opakowaniowe do zabezpieczania swoich przesyłek w transporcie. Skropak to bezkompromisowe rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w bardzo wielu branżach, począwszy od akcesoriów dla dzieci i kosmetyków, poprzez urządzenia elektroniczne, aż po narzędzia. Specjalnie dobrany skład i kształt granulatu sprawia, iż doskonale zabezpiecza przesyłkę łatwo wypełniając każdą wolną przestrzeń i chroniąc towar przed uszkodzeniem.

Podstawowe właściwości:
- lekki, wytrzymały i antystatyczny
- doskonale zabezpiecza przesyłkę
- łatwy, szybki i niedrogi w użyciu
- chroni produkty nie zważając na rozmiar i kształt

Dla dodatkowej ochrony sprawdź jeszcze naszą ofertę na folie bąbelkowe - wyjątkowo skuteczny sposób na zabezpieczenie towarów wewnątrz opakowań.