Kategorie

Skropak

  Aktywne filtry

  Wysyłając paczkę, każdy z nas chce, aby towar w niej zawarty był odpowiednio zabezpieczony i by nie został uszkodzony podczas dostawy. Prowadząc firmę wysyłkową, tym bardziej musimy zwrócić uwagę na tak ważne rzeczy, ponieważ świadczą one o naszym profesjonalizmie i kreują wizerunek naszej marki. Zadowolony klient będzie miał jak najlepsze mniemanie o prowadzonym przez nas biznesie, co może przyczynić się do sukcesu. Dobrze wykonywanie powierzonych nam zadań to coś, co doceni każda osoba korzystająca z naszych usług.

  Skropaki ekologiczne do wypełniania paczek

  Często zdarzają się sytuacje, kiedy trudno dopasować odpowiednio opakowanie wysyłki tak, aby ścianki kartonów i pudełek ściśle przylegały do ich zawartości. Dlatego warto zainwestować w odpowiednie wypełnienie, które uzupełni dodatkową przestrzeń w paczce. Skropaki to ekologiczne wypełniacze, które zadbają o bezpieczeństwo transportowanego towaru i uchronią go przed uszkodzeniem. Producent skropaków oferuje produkty o doskonałej jakości, lekkie (przez co nie mają wpływu na koszt przesyłki), o działaniach amortyzujących. Skropaki świetnie sprawdzają się w wypełnianiu dużych przestrzeni podczas przewozu np. rzeczy o nietypowych wymiarach. Warto również zaznaczyć, że wykonane są z materiałów pochodzenia roślinnego, co czyni je produktem całkowicie biodegradowalnym i niezwykle przyjaznym dla środowiska naturalnego. Nie da się ukryć, że ten ekologiczny rodzaj wypełnienia spełni wymagania zarówno klientów indywidualnych, jak i właścicieli dużych i małych firm i przedsiębiorstw. Sprawdź również inne wypełniacze, takie jak poduszki wypełnione powietrzem, siatka jutowa oraz sizzlepak.

  Dlaczego właśnie skropak?

  Firmy na całym świecie wykorzystują materiały opakowaniowe do ochrony swoich przesyłek w procesie dostawy. Skropak to bezkompromisowe rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w bardzo wielu branżach, począwszy od akcesoriów dla dzieci i kosmetyków, poprzez urządzenia elektroniczne, aż po narzędzia. Specjalnie dobrany skład i kształt granulatu sprawia, iż dobrze ochrania zawartość przesyłki, łatwo wypełniając każdą wolną przestrzeń i chroniąc towar przed uszkodzeniem.

  Podstawowe właściwości:

  • lekki, wytrzymały i antystatyczny
  • doskonale zabezpiecza przesyłkę łatwo wypełniając każdą szczelinę,
  • łatwy, szybki i niedrogi w użyciu
  • chroni produkty nie zważając na rozmiar i kształt

  Dla dodatkowej ochrony sprawdź jeszcze naszą ofertę na folie bąbelkowe - wyjątkowo skuteczny sposób na ochronę towarów wewnątrz opakowań.

  Ekologiczny wypełniacz do paczek skropak

  Jeśli poszukujesz lekkiego, wygodnego w użyciu wypełniacza do paczek, "chrupki" mogą okazać się dobrym wyborem. Ich nazwa wzięła się stąd, że swoim kształtem i wielkością do złudzenia przypominają te przekąski. Tego typu wypełniacze znajdują zastosowanie w branży kurierskiej, gdzie wykorzystywane są do wypełniania pustych przestrzeni w kartonie. Ich zadaniem jest zabezpieczanie zawartości przesyłek w transporcie oraz zminimalizowanie ewentualnych uszkodzeń w transporcie, do jakich może dojść na skutek przemieszczania towaru wewnątrz kartonu. Są świetną alternatywą dla chrupek styropianowych.

  Wypełniacze do paczek chrupki

  Chrupki do wypełniania paczek to jeden z najbardziej ekologicznych, biodegradowalnych wypełniaczy. Podobnie jak wypełniacze polistyrenowe, łatwo ulega utylizacji, a co najważniejsze - bez szkody dla środowiska, bowiem nie zawiera toksycznych dodatków i nadaje się do kompostowania lub rozpuszczenia w wodzie. Powstaje na bazie składników pochodzenia roślinnego, gdyż do jego stworzenia wykorzystywana jest skrobia kukurydziana. Można zatem powiedzieć, iż chrupki kukurydziane do pakowania to przyjazny środowisku materiał przeznaczony do zabezpieczania przesyłek w transporcie, biodegradowalny i nietoksyczny, a jego używanie to przejaw dbania o środowisko. Biodegradacja to nie jedyna cecha ważna z punktu widzenia ekologii - wypełnienie paczek chrupki nadaje się także do wielokrotnego wykorzystania, co czyni je jeszcze bardziej przyjaznym dla planety. Począwszy od pól uprawnych, kończąc na punkcie dostawy, jest to wypełniacz ekologiczny, którego wpływ na środowisko jest minimalny.

  Chrupki do pakowania doskonale zabezpieczają towar w przesyłce

  Granulat skropak, podobnie jak poduszki powietrzne czy sizzlepak, jest materiałem przeznaczonym do ochrony zawartości przesyłek. Chrupki do pakowania nadają się do zabezpieczania produktów takich jak np. porcelana, kosmetyki, zabawki czy drobne narzędzia. Dla niektórych osób oprócz skuteczności i małej wagi, ważna jest także sama estetyka wypełniacza. Warto wiedzieć, że omawiany wypełniacz z reguły ma kolor biały, ale niekiedy jest barwiony - np. w naszej ofercie znajdziesz biodegradowalny skropak czerwony. Po otwarciu kartonu niektóre produkty na jego tle mogą prezentować się wyjątkowo ciekawie.

  Pakuj kartony z naszym wypełniaczem skropak

  Wypełniacze do paczek eko dostępne są w wielu hurtowniach oferujących artykuły do pakowania. Jednak zamiast kłopotać się z dojazdem do nich, lepiej skorzystać z tych, które prowadzą również sprzedaż wysyłkową. Hurtownia internetowa Centrumpakowania.com oferuje szeroki asortyment akcesoriów niezbędnych do pakowania paczek. W ofercie znajdują się między innymi pianki w paczkach o różnych wielkościach i kolorach:

  Pianki do wypełniania paczek

  Wielu klientów zainteresowanych jest zakupem wypełniacza chrupki w worku 500 litrowym, ale zamiast tego bardziej opłacalny jest zakup większej liczby mniejszych worków, gdyż gwarantujesz sobie wówczas mniejszą cenę w przeliczeniu na jeden worek. Szczegóły na ten temat możesz poznać przeglądając tabelę zniżek dostępną po wejściu w wybrane ekologiczne chrupki do paczek. Gwarantujemy szybką wysyłkę, a osoby z Poznania i okolic, niezależnie od wielkości zamówienia, nie ponoszą kosztów związanych z jego transportem.

  Jak zamówić eko chrupki do pakowania?

  W tej kategorii znajdziesz pianki do pakowania paczek, które mogą zostać dostarczone do Ciebie w ciągu dwóch dni roboczych. Wystarczy, że przejdziesz przez prosty proces składania zamówienia, w którym nie jest konieczne nawet rejestrowanie konta. W tabeli, która wyświetla się po wejściu w dany eko skropak podane są informacje na temat jego dostępności i ewentualnego czasu, za jaki można spodziewać się uzupełnienia stanów magazynowych. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań dotyczących ekologicznych wypełnień do paczek lub innych produktów z naszej oferty.

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie