Centrum Pakowania
ul. Grunwaldzka 542,
62-064 Plewiska/Poznań
NIP: 777-27-82-199

E-mail:
biuro@centrumpakowania.com


tel./fax +48 61 651 79 50
FORMULARZ
Warunki
Centrum Pakowania gwarantuje darmową dostawę przy zamówieniach min. 500,00 zł brutto w Poznaniu i jego okolicach.

Kontakt

Taśmy spinające  .

Taśmy spinające – w naszym asortymencie znajdą Państwo kilka rodzajów taśm spinających. Najpopularniejsze to taśmy z tworzywa jakim jest polipropylen. Taśmy te, są wykonane z najlepszej jakości surowca. Ich wytrzymałość jest różna, zależna od grubości i szerokości taśmy. Nasza oferta zawiera taśmy o szerokościach 12, 16, i 19mm oraz grubościach od 0,6mm do 1mm. 
Taśmy spinające przeznaczone są głównie do bandowania, spinania palet. Pomagają w dobrym zabezpieczeniu ładunku, poprzez związanie go z paletą. 
Aby zacząć pakowanie, używając taśmy spinającej PP, należy zakupić jeszcze specjalne zapinki metalowe lub zapinki plastikowe oraz napinacz do taśm spinających, który pomoże w mocniejszym ściągnięciu towaru na palecie.
Taśmy polipropylenowe do spinania, które znajdą Państwo u nas, to taśmy firmy Defalin, czołowego polskiego producenta. 
Niezbędne akcesoria takie jak napinacz, bandownica i zapinki druciane, czy plastikowe również znajdują się w naszym sklepie CentrumPakowania w kategorii bandowanie. 
Oprócz taśm polipropylenowych mamy w ofercie taśmy poliestrowe tzw. taśmy WG. Jednym z ich właściwości jest wysoka elastyczność i są przeznaczone do cięższych ładunków. Taśmy WG wykopane są z włókien poliestrowych, które łatwo przeciąć, natomiast bardzo trudno rozerwać. 

Taśmy spinające służą do pakowania dla bardzo wielu gałęzi przemysłu. Są one bardzo efektywnym i skutecznym rozwiązaniem.
Oferujemy taśmę spinającą, wysokiej jakości, która jest bardzo wytrzymała. W ofercie znajdziesz taśmy różnych długości oraz szerokości i grubości.

Zobacz naszą całą ofertę.