Kategorie

Taśmy do spinania palet

  • Taśmy PP

    Taśma bandująca jest jednym z najpopularniejszych elementów wykorzystywanych do stabilizowania ładunku znajdującego...
    Zobacz ofertę

  • Taśmy WG

    Taśma spinająca to sprawdzona metoda zabezpieczenia przedmiotów znajdujących się na paletach lub w kartonach....
    Zobacz ofertę

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Nikogo nie powinien dziwić fakt, że najbardziej lubimy produkty, które są uniwersalne i możemy ich używać w wielu dziedzinach. Takie materiały i rzeczy przydają nam się zarówno w domu, jak i w pracy. Taśmy spinające do bandowania to wytwór bardzo popularny w wielu branżach, począwszy od handlu i transportu, a skończywszy na wykorzystywaniu ich nawet przy produkcji w fabrykach.

Taśmy do pakowania palet

Taśmy tego rodzaju charakteryzuje odporność, wytrzymałość i co najważniejsze - bardzo dobrze znoszą duże obciążenia. Dodatkowo cechuje je elastyczność, która jest szczególnie ważna w przypadku pracy przy użyciu maszyn pakujących. Powoduje to znaczny wzrost szybkości oraz wydajności, tak istotnej w prowadzeniu każdej firmy. Taśmy mocujące to gwarancja bezpieczeństwa paczek, ładunków i towarów różnego rodzaju. Musimy pamiętać, że same materiały chroniące nie kończą się tylko na akcesoriach do spinania paczek. Producent taśmy spinających oferuje zapinki, napinacze, bandownice, narożniki oraz inne, równie przydatne akcesoria. Każdy wie, że w pracy firmy wysyłkowej bardzo ważną rolę odgrywają nie tylko świetni pracownicy, ale przede wszystkim sprzęty, urządzenia i inne materiały i produkty, które ułatwiają codzienną pracę i doskonale ją usprawniają. Zarówno pakowanie ręczne jak i automatyczne wymaga użycia odpowiednich i niezmiernie przydatnych dodatków, które sprawią, że codzienne wykonywanie obowiązków będzie dużo łatwiejsze i szybkie. Oczywiście dobrej jakości taśmy są dostosowane do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Taśma PP i WG

W naszym asortymencie znajdą Państwo kilka rodzajów taśm spinających. Najpopularniejsze to taśmy z tworzywa jakim jest polipropylen. Taśmy te, są wykonane z najlepszej jakości surowca. Ich wytrzymałość jest różna, zależna od grubości i szerokości taśmy. Nasza oferta zawiera taśmy o szerokościach 12, 16, i 19mm oraz grubościach od 0,6mm do 1mm. 
Taśmy spinające przeznaczone są głównie do bandowania, spinania palet. Pomagają w dobrym zabezpieczeniu ładunku, poprzez związanie go z paletą. 
Aby zacząć pakowanie, używając taśmy spinającej PP, należy zakupić jeszcze specjalne zapinki metalowe lub zapinki plastikowe oraz napinacz do taśm spinających, który pomoże w mocniejszym ściągnięciu towaru na palecie.
Taśmy polipropylenowe do spinania, które znajdą Państwo u nas, to taśmy firmy Defalin, czołowego polskiego producenta. 
Niezbędne akcesoria takie jak napinacz, bandownica i zapinki druciane, czy plastikowe również znajdują się w naszym sklepie CentrumPakowania w kategorii bandowanie. 
Oprócz taśm polipropylenowych mamy w ofercie taśmy poliestrowe tzw. taśmy WG. Jednym z ich właściwości jest wysoka elastyczność i są przeznaczone do cięższych ładunków. Taśmy WG wykopane są z włókien poliestrowych, które łatwo przeciąć, natomiast bardzo trudno rozerwać. Sprawdź nasze taśmy PP oraz taśmy WG, a także napinacze do taśm

Taśmy spinające służą do pakowania dla bardzo wielu gałęzi przemysłu. Są one bardzo efektywnym i skutecznym rozwiązaniem.
Oferujemy taśmę spinającą, wysokiej jakości, która jest bardzo wytrzymała. W ofercie znajdziesz taśmy różnych długości oraz szerokości i grubości.

Zobacz naszą całą ofertę.


rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie