Kategorie:

Nasze marki:

Napinacze

  Jest 1 produkt.

  Pokazano 1-1 z 1 pozycji

  Aktywne filtry

  Dobrze zabezpieczony towar to gwarancja sukcesu i powodzenia dla naszej firmy wysyłkowej oraz biznesu zajmującego się innymi branżami. Wiadomo, że każda paczka transportowana z miejsca na miejsce może ulec zniszczeniu. Dlatego tak ważna jest ochrona i bezpieczeństwo towarów, które przewozimy. Nawet podczas zwykłej przeprowadzki, każdy z nas pakuje swój dobytek w ten sposób, aby był jak najmniej narażony na szkodę. Podczas pracy na magazynie oraz w firmie specjalizującej się w wysyłkach odpowiednia ochrona produktów jest szczególnie istotna.

  Napinacze do taśm paletowych

  Nie sposób samemu, bez niezbędnych do tego materiałów odpowiednio zapakować towar tak, aby nie uległ uszkodzeniu. Z pomocą w takich wypadkach przychodzą nam specjalnie do tego stworzone materiały np. takie jak taśmy, zapinki czy też napinacze do bandowania. Szczególnie to ostatnie urządzenie jest niepozorne, ale niezwykle ważne i praktyczne. Napinacz do taśmy to niewielki i lekki przyrząd, dzięki któremu w sposób szybki i dokładny naciągniemy taśme i zabezpieczymy ładunek. Napinacz do pakowania to sprzęt, który przyda się wszędzie tam, gdzie liczy się skuteczne i dobre zabezpieczenie paczek wszelkiego rodzaju. Napinacze są poręczne i można je stosować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Dodatkowym atutem tego sprzętu jest możliwość przy taśmach polipropylenowych o różnej grubości i szerokości. Zatem wszystkie cechy napinaczy wskazują zdecydowanie na fakt, że urządzenia te są niezbędne do odpowiedniego zabezpieczenia towarów i są niezrównaną pomocą w pakowaniu.

  Napinacze do taśm PP oraz WG. Niezbędne przy spinaniu palet. W naszym asortymencie tylko sprawdzone urządzenia, w dobrych cenach - np. odwijacze do taśm.