Kategorie:

Nasze marki:

Napinacze

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Dobrze zabezpieczony towar to gwarancja sukcesu i powodzenia dla naszej firmy wysyłkowej oraz biznesu zajmującego się innymi branżami. Wiadomo, że każda paczka transportowana z miejsca na miejsce może ulec zniszczeniu. Dlatego tak ważna jest ochrona i bezpieczeństwo towarów, które przewozimy. Nawet podczas zwykłej przeprowadzki, każdy z nas pakuje swój dobytek w ten sposób, aby był jak najmniej narażony na szkodę. Podczas pracy na magazynie oraz w firmie specjalizującej się w wysyłkach odpowiednia ochrona produktów jest szczególnie istotna.

Napinacze do taśm paletowych

Nie sposób samemu, bez niezbędnych do tego materiałów odpowiednio zapakować towar tak, aby nie uległ uszkodzeniu. Z pomocą w takich wypadkach przychodzą nam specjalnie do tego stworzone materiały np. takie jak taśmy, zapinki czy też napinacze do bandowania. Szczególnie to ostatnie urządzenie jest niepozorne, ale niezwykle ważne i praktyczne. Napinacz do taśmy to niewielki i lekki przyrząd, dzięki któremu w sposób szybki i dokładny naciągniemy taśme i zabezpieczymy ładunek. Napinacz do pakowania to sprzęt, który przyda się wszędzie tam, gdzie liczy się skuteczne i dobre zabezpieczenie paczek wszelkiego rodzaju. Napinacze są poręczne i można je stosować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Dodatkowym atutem tego sprzętu jest możliwość przy taśmach polipropylenowych o różnej grubości i szerokości. Zatem wszystkie cechy napinaczy wskazują zdecydowanie na fakt, że urządzenia te są niezbędne do odpowiedniego zabezpieczenia towarów i są niezrównaną pomocą w pakowaniu.

Napinacze do taśm PP oraz WG. Niezbędne przy spinaniu palet. W naszym asortymencie tylko sprawdzone urządzenia, w dobrych cenach! 

Hurtownia opakowań - Centrumpakowania.com

Na specjalne życzenie klienta wykonujemy produkty z indywidualnym nadrukiem, takim jak np. logo firmy.

Magazyn naszej hurtowni opakowań kartonowych zajmuje ponad 2 000 mkw. i wciąż się powiększa. Dzięki temu możemy przechowywać naprawę duży asortyment w jednym miejscu. Pozwala nam to na wyjątkowo szybką dostawę – wszystkie produkty opakowaniowe w dni robocze wysyłane są już w 24 godziny. U nas kupisz potrzebne rzeczy w jednym miejscu, szybko i wygodnie.

Sklep z opakowaniami kartonowymi

Każdy, kto chociaż raz zmieniał miejsce zamieszkania, wie, jak wiele zachodu się z tym wiąże. Znalezienie pudełek, do których uda się spakować wszystkie przedmioty, a następnie bezpiecznie przewieźć pod nowy adres nie należy do łatwych zadań. Wiele dostępnych pudełek jest zbyt małych lub wykonanych ze słabego materiału. Mają niewielką pojemność, rozpadają się podczas przenoszenia i nie chronią zawartości. Nasza e-hurtownia opakowań oferuje profesjonalne, zamykane pudełka kartonowe różnej wielkości, które, dzięki odpowiedniej konstrukcji wytrzymują ciężar aż 50 kg. To najlepszy i najtańszy sposób na segregowanie oraz bezpieczne przetransportowanie różnorodnych przedmiotów, również tych delikatnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy również specjalne zestawy przeprowadzkowe, w których znajdują się aż 3 rozmiary pudełek, dopasowane do nich narożniki, folia, taśmy pakowe, a także nożyczki. Jednym słowem – wszystko, czego można potrzebować podczas zabezpieczania i pakowania przedmiotów. Z nami przeprowadzka stanie się znacznie prostsza!

Hurtownia opakowań, artykułów biurowych i magazynowych

Centrum Pakowania to nie tylko hurtownia opakowań kartonowych i akcesoriów. Posiadamy bardzo szeroki wybór artykułów biurowych, przydatnych zarówno w domu, jak i w firmie. Kupisz u nas m.in.:

 • papier ksero,
 • segregatory i koszulki,
 • teczki biurowe,
 • skoroszyty,
 • dziurkacze oraz zszywacze,
 • kleje,
 • markery,
 • długopisy,
 • stemple,
 • bloczki papierowe
 • rolki do kas itp.

Podczas krótkiej wizyty w naszej e-hurtowni opakowań zaopatrzysz się  we wszystko, co jest Ci potrzebne podczas codziennej pracy.  Oferujemy największy wybór artykułów biurowych w bardzo atrakcyjnych cenach oraz liczne promocje. Dzięki szybkiej dostawie zostaną dostarczone do Twojej firmy już w kilka dni.

Nasze produkty sprawdzą się nie tylko w biurze, ale również w magazynie. Posiadamy najlepsze jakościowo, funkcjonalne i wytrzymałe rękawice robocze, metkownice, zgrzewarki, miary i nożyczki. Oferujemy także profesjonalne akcesoria warsztatowe, a nawet wózki paletowe.

Wszystkie zamówione u nas produkty można odebrać osobiście z naszego magazynu lub zlecić wysyłkę pod wskazany adres.