Kategorie

Spinki do bandowania

  Aktywne filtry

  W pracy ważna jest skuteczność i dobrze wykonywanie powierzonych w nasze ręce zleceń i wywiązywanie się ze swoich obowiązków. Takie postępowanie jest gwarancją sukcesu i powodzenia dla naszych interesów. Zależnie od branży, w której się specjalizujemy najważniejsze są różne sprawy, które są fundamentalne w naszej pracy.

  Zapinki do bandowania

  W firmie wysyłkowej istotną i podstawową sprawą jest takie zabezpieczenie towaru, aby uniknąć strat w postaci uszkodzeń transportowanych przez nas paczek. Potrzebne więc nam są do tego nie tyle wytrzymałe i solidne opakowania, taśmy oraz inne akcesoria, materiały i urządzenia, ale również różnego typu zapinki. Te z pozoru niepotrzebne produkty pełnią bardzo istotną rolę w procesie pakowania. Zapinki metalowe, zapinki plastikowe oraz zapinki druciane stosowane są zależnie od potrzeby oraz typu taśmy przy pomocy której pakujemy kartony. Cechuje je estetyczny wygląd, łatwość użycia oraz praktyczne zastosowanie. Zapinki do bandowania to elementy niezbędne do zabezpieczenia i stabilizacji różnego rodzaju ładunków. Jest to doskonały sposób na szczelne i skuteczne zamykanie paczek. Pamiętajmy, że o powodzeniu naszej firmy świadczy jakość oferowanych przez nas usług. Jeśli we właściwy sposób zadbamy o zabezpieczenie towarów, unikniemy potencjalnych strat oraz złej renomy spowodowanej uszkodzeniem powierzonych nam produktów. Warto zainwestować nie tylko w solidne kartony i pudełka, ale także inne akcesoria, sprzęt oraz urządzenia, które ułatwią i usprawnią pracę i będą mieć zdecydowanie pozytywny wpływ na nasz biznes. Sprawdź również inne produkty z naszej oferty, takie jak taśmy bandujące, zestawy do bandowania oraz przyrządy do metkowania.

  Spinki do bandowania - jak spinać ładunek?

  Każdy towar na paletach wymaga stabilizacji. Można zrobić to za pomocą taśmy z zapinkami oraz napinacza. To tzw. proces bandowania, który może być przeprowadzony w sposób ręczny lub automatyczny. Wystarczy przepleść zapinkę przez taśmę, a następnie naciągnąć za pomocą naciągacza. Trzeba pamiętać, że jedynie wtedy, gdy mamy do dyspozycji te trzy elementy, jesteśmy w stanie szybko i skutecznie łączyć towar z paletą albo zapewnić odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zapinki druciane do taśmy PP i nie tylko.

  Spinki do taśmy - zapinka druciana, plastikowa i blaszana

  W Centrumpakowania.com dostępne są różne rodzaje zapinek niezbędnych podczas pakowania towarów lub przygotowywania ich do magazynowania. Oznacza to, że można wśród nich znaleźć model odpowiedni do spięcia taśm różnego rodzaju. Oferujemy zapinki plastikowe do taśm PP, WG i PET, zapinki wykonane z drutu, które nadają się do tych samych rodzajów taśm oraz zapinki wykonane z wysokiej jakości blach stalowych, przeznaczone do taśm PP lub WG. Ostatnie z wymienionych cechują się specjalną perforowaną strukturą, która dodatkowo ogranicza ryzyko poluzowania taśmy. Nie ulegają rozciągnięciu nawet pod wpływem dużego nacisku. Jakościowe zapinki to gwarancja bezpieczeństwa towaru w procesach transportowych i magazynowych, jednak wybierając spinki do taśmy PP lub innej pamiętajmy o tym, by były one dopasowane do niej pod względem szerokości. Oto szerokości dostępne u nas:

  Spinki do taśmy polipropylenowej i inne akcesoria

  Jak zostało wcześniej wspomniane, bandowanie to łączenie taśm za pomocą zapinek. Aby zapewnić odpowiedni naciąg taśmy, trzeba posłużyć się również specjalnym urządzeniem określanym jako napinacz. W Centrumpakowania.com, oprócz taśm bandujących, znajdziesz profesjonalne akcesoria do napinania taśm i same taśmy w dwóch rodzajach - polipropylenowe oraz poliestrowe. Jeśli nie chcesz samodzielnie tworzyć zestawu, możesz skorzystać z naszego gotowego, uniwersalnego zestawu do bandowania. W jego skład wchodzi taśma PP, odwijacz, napinacz, 1000 zapinek metalowych do taśm PP o szerokości 16 mm oraz 1000 narożników ochronnych o takiej samej szerokości.

  Zapinki do taśm PP w ofercie Centrumpakowania.com

  Współpracujemy z najlepszymi producentami zapinek drucianych, plastikowych i blaszanych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu produkty najwyższej jakości. Z racji rabatów ilościowych, szczególnie korzystne jest zamawianie naraz wielu opakowań z zapinkami. Zachęcamy więc do planowania zamówienia po zapoznaniu się z tabelami dostępnymi w opisach produktów. Czas dostawy zakupionych produktów zazwyczaj wynosi 2 dni robocze. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie