Kategorie

Taśmy dwustronne

  Jest 12 produktów.

  Pokazano 1-12 z 12 pozycji

  Aktywne filtry

  Taśmy dwustronne, produkowane na bazie nośnika z polipropylenu (PP) lub folii PET, używane są między innymi do stałego mocowania wykładzin (płytek wykładzinowych), listew (również do sufitu) oraz folii dekoracyjnej na gładkim podłożu. Często bardzo przydatne podczas pakowania. Zobacz jeszcze taśmy z nadrukiem na zamówienie - doskonały sposób na reklamę Twojej firmy!

  Sklep z taśmą dwustronną Centrumpakowania.com

  Centrumpakowania.com oferuje szeroki wybór taśm dwustronnych o wysokiej jakości. Dzięki nim możliwe jest skuteczne i trwałe łączenie różnych rodzajów materiałów, bez względu na ich powierzchnię. W ofercie znajdują się taśmy standardowe, jak również taśmy mocno klejące, idealne do trudnych powierzchni. Wszystkie produkty są łatwe w użyciu i charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Sklep oferuje konkurencyjne ceny oraz szybką wysyłkę na terenie całej Polski. Klientom zapewniona jest również pełna pomoc w wyborze odpowiedniej taśmy oraz fachowe doradztwo. Centrumpakowania.com to miejsce dla każdego, kto oczekuje wysokiej jakości taśm dwustronnych oraz profesjonalnego podejścia do klienta. 

  Taśma dwustronna - do domu 

  Prowadząc firmę budowlaną, jak również kierując firmą oferującą usługi remontowe, musimy pamiętać przede wszystkim o odpowiednim wyposażeniu i niezbędnych w każdej tego typu pracy akcesoriach. Zwróćmy uwagę na to, że czasem o naszym sukcesie decydują małe, ale równie ważne rzeczy i istotne szczegóły. Działają w branży budowlanej, a nawet przeprowadzając prace remontowe we własnym zakresie musimy pamiętać o wyposażeniu i przedmiotach, które będą niezastąpione i ułatwią naszą pracę. Taśmy klejące dwustronne będą idealne do klejenia wykładzin, uszczelniania, izolacji i montażu. Warto również zaznaczyć, że tego rodzaju taśmy samoprzylepne dwustronne są bardzo wytrzymałe, a dodatkową ich zaletą jest fakt, że są dostępne w różnych kolorach, grubościach i szerokościach. Mnogość pod względem ich zastosowania i modelu jest tak ogromna, że zaspokoi nawet najbardziej wymagające potrzeby. Taśmy dwustronne piankowe to kolejne, jakże przydatne produkty, o których nie sposób nie wspomnieć, opisując te niezbędne w wielu pracach materiały budowlane. Tego typu taśmy montażowe, zaopatrzone w specjalny klej kauczukowy potrzebne są np. do przymocowania haczyków oraz listew. Jak widać, taśmy dwustronne posiadają szeroki zakres zastosowania i są nie tylko skuteczne i praktyczne, ale przede wszystkim estetyczne. Jest to niezbędny produkt, który nie tylko ułatwi naszą pracę, ale będzie świadczyć przede wszystkim o profesjonalizmie i najwyższej jakości oferowanych przez nas usług z zakresu prac budowlanych i remontowych.

  Taśmy samoprzylepne dwustronne do pakowania prezentów

  Wszędzie tam, gdzie konieczne jest trwałe połączenie ze sobą dwóch elementów, użyteczność może znaleźć taśma dwustronna. To akcesorium lubiane nie tylko przez osoby wykonujące prace techniczne, ale także plastyczne czy te związane z pakowaniem. Przygotowujesz prezent dla bliskiej osoby i chcesz ozdobić pudełko kartonowe, przyklejając do niego dekoracyjne elementy? Nic prostszego – wystarczy kawałek taśmy samoprzylepnej dwustronnej i gotowe. W podobny sposób możemy wykorzystać ją również do wystrojenia pomieszczenia, w którym ma odbywać się przyjęcie urodzinowe czy imieninowe. Jedyne, czego potrzebujesz, to odrobina fantazji, taśma dwustronna do ścian i serpentyny lub inne akcesoria dekoracyjne. Sprawdź również inne taśmy, takie jak taśmy malarskie.

  Jak wybrać taśmę dwustronną?

  Wymiary taśmy klejącej dwustronnej to nie jedyna kwestia, na jaką powinniśmy zwracać uwagę, dokonując zakupu. Ważną jest również widoczność taśmy. W większości przypadków nie ma to znaczenia, ale jeżeli zamierzamy mocować ją na szklanych powierzchniach, w grę wchodzi jedynie wybór taśmy dwustronnej przezroczystej. Następna sprawa to przyczepność. Jeżeli za pomocą taśmy chcemy przymocować coś tylko chwilowo, lepiej poszukajmy jej wśród modeli usuwalnych, natomiast jeśli interesuje nas naprawdę mocna taśma dwustronna, musimy liczyć się z tym, że jej ręczne usunięcie nie będzie łatwym zadaniem. Proces naklejania wymaga więc skupienia i wcześniejszego dobrego przemyślenia. Pamiętajmy też, aby przy kupowaniu taśmy dwustronnej zewnętrznej koniecznie sprawdzić, w jakim zakresie temperatur jest w stanie przetrwać bez szwanku.

  Taśma dwustronna - cena

  Taśma samoprzylepna dwustronna to akcesorium poszukiwane zarówno przez firmy jak i osoby prywatne, dlatego naszą ofertę kierujemy do obydwu tych grup klientów. Potrzebujesz tylko pojedynczej sztuki na własne potrzeby? Nie ma problemu. Robisz większy zapas i chcesz wynegocjować korzystniejszą cenę taśmy dwustronnej? Z przyjemnością przyznamy Ci rabat ilościowy – przejdź na podstronę konkretnego produktu, aby poznać zasady otrzymywania zniżek. Zakupy u nas są opłacalne nie tylko z uwagi na cenę, ale także szybkość obsługi i wygodę. Zamówienie złożone online otrzymasz wprost pod wskazany adres w ciągu 2 dni roboczych. Klienci cenią także jakość naszych produktów. W ofercie udostępniamy między innymi znane i cenione taśmy dwustronne TESA.

  Taśmy klejące dwustronne - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  W Centrumpakowania.com czekają taśmy dwustronne piankowe i inne o różnych szerokościach, długościach, kolorach i przeznaczeniu, spełniające wymagania nawet osób poszukujących bardzo mocnej taśmy dwustronnej. Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze właściwego produktu, napisz do nas. Poniżej zamieszczamy skróty do produktów najczęściej poszukiwanych przez naszych klientów:

  rozwiń więcej >