Kategorie:

Nasze marki:

Tektura w arkuszach

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Zastosowanie tektury falistej jest bardzo różnorodne. Sprawdzi się ona zarówno w domowych warunkach, np. podczas prac remontowych i pakowania, a będzie wręcz niezbędna przy prowadzeniu firmy kurierskiej, czy przeprowadzkowej. W magazynach, hurtowniach tektura falista będzie niezastąpionym surowcem, bezpiecznych dla środowiska i w pełni biodegradowalnym. Tektura w arkuszach ma również inne, może mniej oczywiste, ale również bardzo ważne i przydatne zastosowanie.

Tektura - w arkuszach najprościej!

Tektura falista w arkuszach sprawdzi się w reklamie, a także przy przewozie produktów i towarów - jako ich zabezpieczenie (antypoślizgowy jej rodzaj zminimalizuje ryzyko uszkodzenia). Dostępne są różne rodzaje tektury, przez co jej użycie staje się niemal nieograniczone. Warto wspomnieć o mikrofali, czyli trwałej tekturze falistej, której mała grubość i lekkość sprawi, że zaoszczędzimy miejsce, a poniesione przez nas koszty się zmniejszą. Dodatkowo zużyjemy mniej materiału, co również korzystnie wpłynie nie tylko na nasz portfel, ale na środowisko naturalne. Tektura w arkuszach ze względu na swoją specyfikę może być wykorzystywana zarówno przez indywidualnych klientów, jak i duże i małe firmy. Stosowanie tektury to niedrogi sposób na zabezpieczenie towaru, stworzenie reklamy, czy też doskonały pomysł na sprzedaż detaliczną

Tektura falista w arkuszach o nieograniczonych zastosowaniach, służąca także jako przekładka podczas pakowania. Do pakowania i wysyłki polecamy również gotowe kartony o różnych wielkościach, kształtach oraz grubości arkuszy.

UWAGA! -RABATY powyżej 100 sztuk .