Kategorie:

Nasze marki:

Taśmy ostrzegawcze

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Są sytuacje, które wymagają wyjątkowych rozwiązań i potrzebnych akcesoriów. Taśmy ostrzegawcze to materiały niezbędne i niezwykle pomocne. Czasem nie zdajemy sobie sprawy, że do wysyłania paczek potrzebne nam są różne przedmioty, takie jak kartony, wypełniacze, folie oraz inne, równie przydatne rzeczy. Taśmy samoprzylepne ostrzegawcze są niezastąpione, kiedy mamy do przesłanie materiały, które są bardzo kruche i podatne na uszkodzenia, np. szkło lub porcelana. Producent taśm ostrzegawczych oferuje szeroki ich wybór zarówno pod względem zastosowania, koloru, jak i przede wszystkim informacji na nich zawartych.

Taśma ostrzegawcza - najważniejsze cechy

Taśmy ostrzegawcze są niezwykle wytrzymałe i niezbędne na wszystkich placach budowy i w miejscach gdzie wykonywane są prace remontowe. Produkt ten jest również wykorzystywany do wyznaczania terenów niebezpiecznych. Dlatego nikogo nie dziwi, że taśmy używane przez policję i taśmy używane przez wojsko także są taśmami ostrzegawczymi. Wygoda w ich stosowaniu oraz korzystna cena sprawia, że są produktem niezwykle atrakcyjnym zarówno pod względem finansowym, jak i pod względem ich wykorzystania. Warto nadmienić, że niektóre rodzaje taśm ostrzegawczych są wodoodporne, a ich cechy charakterystyka sprawiają, że przyklejają się nawet do betony, więc można dzięki nim oznaczyć między innymi progi, krawężniki albo ubytki w drodze. Nie da się zatem ukryć, że taśmy tego rodzaju doskonale sprawdzą się w wielu - wymagających nawet najbardziej specyficznych działań sytuacjach i okażą się bardzo przydatne w ich rozwiązaniu. 


Taśmy ostrzegawcze to niezbędnik gdy wysyłamy paczki o cennej zawartości. Nie zagwarantuje, że paczka dotrze do celu w całości ale być może powstrzyma niekompetentnego kuriera... Taśmy ostrzegawcze to także taśmy informacyjne, które przydają się kiedy chcemy zaznaczyć umiejscowienie np. faktury. 

Hurtownia opakowań - Centrumpakowania.com

Na specjalne życzenie klienta wykonujemy produkty z indywidualnym nadrukiem, takim jak np. logo firmy.

Magazyn naszej hurtowni opakowań kartonowych zajmuje ponad 2 000 mkw. i wciąż się powiększa. Dzięki temu możemy przechowywać naprawę duży asortyment w jednym miejscu. Pozwala nam to na wyjątkowo szybką dostawę – wszystkie produkty opakowaniowe w dni robocze wysyłane są już w 24 godziny. U nas kupisz potrzebne rzeczy w jednym miejscu, szybko i wygodnie.

Sklep z opakowaniami kartonowymi

Każdy, kto chociaż raz zmieniał miejsce zamieszkania, wie, jak wiele zachodu się z tym wiąże. Znalezienie pudełek, do których uda się spakować wszystkie przedmioty, a następnie bezpiecznie przewieźć pod nowy adres nie należy do łatwych zadań. Wiele dostępnych pudełek jest zbyt małych lub wykonanych ze słabego materiału. Mają niewielką pojemność, rozpadają się podczas przenoszenia i nie chronią zawartości. Nasza e-hurtownia opakowań oferuje profesjonalne, zamykane pudełka kartonowe różnej wielkości, które, dzięki odpowiedniej konstrukcji wytrzymują ciężar aż 50 kg. To najlepszy i najtańszy sposób na segregowanie oraz bezpieczne przetransportowanie różnorodnych przedmiotów, również tych delikatnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy również specjalne zestawy przeprowadzkowe, w których znajdują się aż 3 rozmiary pudełek, dopasowane do nich narożniki, folia, taśmy pakowe, a także nożyczki. Jednym słowem – wszystko, czego można potrzebować podczas zabezpieczania i pakowania przedmiotów. Z nami przeprowadzka stanie się znacznie prostsza!

Hurtownia opakowań, artykułów biurowych i magazynowych

Centrum Pakowania to nie tylko hurtownia opakowań kartonowych i akcesoriów. Posiadamy bardzo szeroki wybór artykułów biurowych, przydatnych zarówno w domu, jak i w firmie. Kupisz u nas m.in.:

 • papier ksero,
 • segregatory i koszulki,
 • teczki biurowe,
 • skoroszyty,
 • dziurkacze oraz zszywacze,
 • kleje,
 • markery,
 • długopisy,
 • stemple,
 • bloczki papierowe
 • rolki do kas itp.

Podczas krótkiej wizyty w naszej e-hurtowni opakowań zaopatrzysz się  we wszystko, co jest Ci potrzebne podczas codziennej pracy.  Oferujemy największy wybór artykułów biurowych w bardzo atrakcyjnych cenach oraz liczne promocje. Dzięki szybkiej dostawie zostaną dostarczone do Twojej firmy już w kilka dni.

Nasze produkty sprawdzą się nie tylko w biurze, ale również w magazynie. Posiadamy najlepsze jakościowo, funkcjonalne i wytrzymałe rękawice robocze, metkownice, zgrzewarki, miary i nożyczki. Oferujemy także profesjonalne akcesoria warsztatowe, a nawet wózki paletowe.

Wszystkie zamówione u nas produkty można odebrać osobiście z naszego magazynu lub zlecić wysyłkę pod wskazany adres.