Kategorie:

Taśmy ostrzegawcze

  Jest 6 produktów.

  Pokazano 1-6 z 6 pozycji

  Aktywne filtry

  Są sytuacje, które wymagają wyjątkowych rozwiązań i potrzebnych akcesoriów. Taśmy ostrzegawcze to materiały niezbędne i niezwykle pomocne. Czasem nie zdajemy sobie sprawy, że do wysyłania paczek potrzebne nam są różne przedmioty, takie jak kartony, wypełniacze, folie oraz inne, równie przydatne rzeczy. Taśmy samoprzylepne ostrzegawcze są niezastąpione, kiedy mamy do przesłanie materiały, które są bardzo kruche i podatne na uszkodzenia, np. szkło lub porcelana. Producent taśm ostrzegawczych oferuje szeroki ich wybór zarówno pod względem zastosowania, koloru, jak i przede wszystkim informacji na nich zawartych.

  Taśma ostrzegawcza - najważniejsze cechy

  Taśmy ostrzegawcze są niezwykle wytrzymałe i niezbędne na wszystkich placach budowy i w miejscach, gdzie wykonywane są prace remontowe. Produkt ten jest również wykorzystywany do wyznaczania terenów niebezpiecznych. Dlatego nikogo nie dziwi, że taśmy używane przez policję i taśmy używane przez wojsko także są taśmami ostrzegawczymi. Wygoda w ich stosowaniu oraz korzystna cena sprawia, że są produktem niezwykle atrakcyjnym zarówno pod względem finansowym, jak i pod względem ich wykorzystania. Warto nadmienić, że niektóre rodzaje taśm ostrzegawczych są wodoodporne, a ich cechy charakterystyka sprawiają, że przyklejają się nawet do betony, więc można dzięki nim oznaczyć między innymi progi, krawężniki albo ubytki w drodze. Nie da się zatem ukryć, że taśmy tego rodzaju doskonale sprawdzą się w wielu - wymagających nawet najbardziej specyficznych działań sytuacjach i okażą się bardzo przydatne w ich rozwiązaniu. Taśmy ostrzegawcze to niezbędnik gdy wysyłamy paczki o cennej zawartości. Nie zagwarantuje, że paczka dotrze do celu w całości, ale być może powstrzyma niekompetentnego kuriera... Taśmy ostrzegawcze to także taśmy informacyjne, które przydają się kiedy chcemy zaznaczyć umiejscowienie np. faktury. 

  Taśmy foliowe zamiast etykiet ostrzegawczych

  Prowadzisz sklep internetowy i chcesz przyspieszyć codzienne pakowanie przesyłek? Taśmy ostrzegawcze są tym, co zdecydowanie może Ci w tym pomóc. Koniec z osobnym kupowaniem etykiet ostrzegawczych i traceniem czasu na ich przyklejanie. Skoro używasz pudełek klapowych, które i tak muszą zostać zamknięte z wykorzystaniem taśmy pakowej, dlaczego nie użyć do tego taśmy ostrzegawczej? Połącz pakowanie i funkcję ostrzegawczą w jedno! Nasze produkty niczym nie ustępują etykietom także pod względem jakości – są tak samo dobrze przyczepne, odporne na warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne i procesy starzenia.

  Taśma ostrzegawcza – w jakich branżach się przydaje?

  Samoprzylepna taśma ostrzegawcza to akcesorium przydatne w wielu branżach, w których przygotowuje się paczki. Jako pierwsze przychodzą na myśl sklepy sprzedające delikatne i kruche produkty, np. szkło czy ceramikę. Dzięki taśmie kurier dostarczający przesyłkę poinformowany jest o charakterze jej zawartości i obchodzi się z nią ostrożniej. Taśmy ostrzegawcze biało-czerwone często wykorzystywane są też przez firmy prowadzące sprzedaż wysyłkową wartościowych produktów, np. sprzętów elektronicznych. Stosuje się wówczas tzw. taśmy bezpieczeństwa, czyli taśmy, które po odklejeniu zostawiają na pudełku wyraźny ślad. Dzięki temu żadna niepowołana osoba nie odważy się na otwarcie paczki i kradzież jej zawartości. Taśmy foliowe ostrzegające przed otwieraniem przesyłki nożykiem przydatne są też w branży tekstylnej. Sprawdź też taśmy dwustronne oraz taśmy aluminiowe.

  Taśma ostrzegawcza samoprzylepna w Centrumpakowania.com

  Wśród modeli dostępnych w tej kategorii nie znalazłeś taśmy, której potrzebujesz? Nic straconego – możesz zamówić u nas taśmę ostrzegawczą z nadrukiem własnym. Wystarczy, że wybierzesz rodzaj kleju, którym ma zostać pokryta i dostarczysz nam wzór nadruku. W taki sposób wielu klientów zamawia u nas nie tylko taśmy z innymi napisami, ale także taśmy ostrzegawcze przeznaczone na przesyłki zagraniczne, które potrzebują napisów w innych językach. Zamówienia realizujemy błyskawicznie, zapewniając także ich sprawną dostawę do klienta. To właśnie wygoda zakupów i perfekcyjna jakość produktów jest tym, co przekonuje do współpracy z nami tak wielu klientów biznesowych. Jednak samoprzylepne taśmy ostrzegawcze w Centrumpakowania.com dostępne są również dla klientów prywatnych, gdyż sprzedajemy je już od 1 sztuki.

  Taśma ostrzegawcza z nadrukiem - niezastąpiona w magazynie

  Taśma ostrzegawcza z nadrukiem to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia każdego magazynu. Nie tylko zwiększa bezpieczeństwo pracowników, ale także pomaga w organizacji i identyfikacji produktów. Taśma ostrzegawcza z nadrukiem może ostrzegać przed potencjalnymi zagrożeniami, takimi jak niebezpieczne substancje, czy zdeformowane opakowania. Może również oznaczać strefy pracy, ścieżki ewakuacyjne oraz wyjścia. Oprócz funkcji i elementów ostrzegawczych taśma może pomóc w organizacji pracy w magazynie, dzięki umieszczonym na niej nadrukowi informacji o zawartości opakowań lub o ich pochodzeniu. Taśma ostrzegawcza z nadrukiem powinna być wykonana z trwałych materiałów, aby wytrzymała eksploatację w trudnych warunkach magazynowych, takich jak wilgoć czy temperatura. Zainwestowanie w taśmę ostrzegawczą z nadrukiem to zdecydowanie opłacalna decyzja, która przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i właścicielom magazynu. 

  Taśma ostrzegawcza biało-czerwona i inne wzory – bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  Taśma ostrzegawcza żółto-czarna, biało-czerwona – oprócz kolorystyki dostępne produkty różnią się także szerokością, długością i rodzajem kleju. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu – postaramy się wyjaśnić różnice. Chcesz otrzymać zniżkę? Kliknij w taśmę ostrzegawczą, którą jesteś zainteresowany i sprawdź, ile sztuk wystarczy zamówić, aby naliczony został rabat ilościowy:

  rozwiń więcej >