Kategorie

Dyspensery do folii stretch

  Jest 5 produktów.

  Pokazano 1-5 z 5 pozycji

  Aktywne filtry

  W pracy rzadko kiedy można pozwolić sobie na błędy. Prowadząc firmę oferującą określone usługi musimy pamiętać, aby były one wykonywane jak na najwyższym poziomie. Kierując biznesem, zajmującym się wysyłką towarów nie możemy zapominać o tym co najważniejsze, czyli o profesjonalnym sprzęcie oraz materiałach, które usprawnią pracę i pomogą nam odnieść sukces. W tej branży liczy się wiele rzeczy, ale bardzo istotną sprawą, jeśli nie najważniejszą jest odpowiednia ochrona i skuteczne zabezpieczenie towarów przed ich wysyłką.

  Aplikator folii stretch

  Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, że podczas transportu nie trudno o uszkodzenia paczek. Dlatego tak istotny jest wybór trwałego i solidnego opakowania, ale również taśm i folii, dzięki którym ryzyko zniszczeń zmniejsza się. Dyspensery do folii stretch, czyli do jednego z najbardziej popularnych materiałów do pakowania są urządzeniami niezbędnymi w każdym magazynie. Dyspensery do stretchu nie tylko ułatwią i usprawnią pracę naszych pracowników, dzięki czemu zaoszczędzimy czas, ale dzięki nim paczka oraz dowolny ładunek będzie dokładnie owinięty i zabezpieczony. Dyspensery do folii stretch są niezwykle poręczne i co najważniejsze - chronią dłonie pracowników przed ewentualnym skaleczeniem. Urządzenia te sprawdzą się i będą niezastąpione w wielu sytuacjach, zwłaszcza jeśli prowadzimy firmę wysyłkową. Dostępność różnych modeli, kolorów, rozmiarów oraz typów dyspenserów to dodatkowy atut, który zadowoli wszystkich klientów i sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zobacz również bezbarwną folię stretch, białą folię stretch oraz kolorową folię stretch.

  Dyspenser do folii stretch - narzędzie przydatne w firmach i magazynach

  Automatyczna owijarka do palet to drogi sprzęt, dlatego jego zakup opłacalny jest jedynie w bardzo dużych firmach. Nie oznacza to jednak, że w mniejszych pracownicy muszą męczyć się z ręcznym owijaniem ładunków i tracić na to wiele czasu. Właśnie z myślą o nich zostały stworzone dyspensery folii stretch, czyli przedmioty, z pomocą których możemy znacząco przyspieszać proces pakowania, a także zwiększać komfort pracy. To akcesoria popularnie wykorzystywane w magazynach, centrach logistycznych czy archiwach. Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z przesyłkami na paletach i istnieje potrzeba użycia folii, aby je owinąć i tym samym ustabilizować piętrową konstrukcję, dyspenser do streczu jest wręcz obowiązkowym narzędziem.

  Użytkownik, który ma doświadczenie w pracy z dyspenserem jest w stanie owinąć towar dużo szybciej i precyzyjniej, niż w przypadku wykonywania tego zadania bez dyspensera, a tym samym dokładniej zabezpieczyć ładunek. Samo narzędzie nie jest wielkie ani ciężkie, dlatego pracuje się z nim komfortowo. Owijarka ręczna do streczu ma jeszcze jedną, istotną zaletę - pomaga zmniejszyć jego zużycie. Wszystko przez to, że ułatwia maksymalne naciągnięcie, a folia stretch ma to do siebie, iż potrafi rozciągnąć się nawet o 160%. Oczywiście efektywne naciąganie przekłada się na oszczędność tego materiału i na obniżenie kosztów pakowania.

  Metalowy uchwyt do folii stretch - jak wybrać?

  Wybierając uchwyt do folii typu stretch, musimy wziąć pod uwagę przede wszystkim rozmiary tulejek. W naszej ofercie znajdziesz między innymi dyspenser do folii minirap przeznaczony do małych tulei o średnicy 38 mm, ale posiadamy też dyspenser do folii stretch 500 mm, który jest regulowany i obsługuje również szerokość 250 i 100 mm. Jeżeli zależy nam na wysokiej jakości i długiej żywotności narzędzia, najlepiej wybrać model wykonany z metalu. W Centrumpakowania.com oferujemy dyspenser do folii stretch metalowy przystosowany do obsługi folii o szerokości 300-500 mm. Z kolei do mniej wymagających zastosowań, w tym na potrzeby prywatne, odpowiednim modelem może być niewielki, plastikowy uchwyt do folii stretch.

  Dyspenser stretch - zalety naszych produktów

  W naszej ofercie stojaków do folii stretch znajdziesz produkty, które mają szereg zalet. Są przede wszystkim:

  • wytrzymałe - modele z metalu doskonale nadają się do intensywnej, codziennej pracy z ładunkami,
  • łatwe w obsłudze - nieskomplikowana konstrukcja sprawia, że z obsługą narzędzia poradzi sobie każdy,
  • bezpieczne - specjalna nakładka chroniąca palce,
  • lekkie - niewielkie gabaryty i waga chronią przed szybkim przemęczeniem rąk,
  • precyzyjne - umożliwia mocne naciąganie folii, ale nie prowadzi do jej rozdarcia.

  Odwijacz do folii stretch w sklepie Centrumpakowania.com

  W Centrumpakowania.com oferujemy najwyższej jakości plastikowe i metalowe uchwyty do folii stretch. To akcesoria przeznaczone do profesjonalnych zastosowań, z którymi możemy skuteczniej zadbać o to, aby ładunek paletowy był stabilny. Ich ergonomiczne uchwyty są wygodne do trzymania, a pracownik, który zawija towar przy wykorzystaniu dyspensera jest zabezpieczony przed skaleczeniem czy bolesnymi otarciami. W naszej ofercie produkty dla siebie znajdą także użytkownicy, którzy nie przewidują częstej pracy z tym sprzętem. Najtańszy dispenser folii stretch dostępny w naszym sklepie kosztuje zaledwie 8 zł netto, a więc jest to znikomy wydatek, który i tak zwróci się chociażby dzięki temu, że zużyjemy mniej folii, gdyż będzie ona lepiej naciągana.

  Odwijacze do folii stretch - niskie ceny i szybka dostawa

  Uchwyty na folie stretch można kupić stacjonarnie w wybranych sklepach, ale nie da się zaprzeczyć, że zakupy online to wygodna opcja dla zapracowanych i wszystkich, którzy cenią sobie komfort płynący z tej formy nabywania produktów. W sklepie internetowym Centrumpakowania.com dążymy do tego, aby maksymalnie uprościć proces składania zamówień, dlatego nie wymagamy nawet tego, by klient zakładał konto. Zrób szybkie zakupy, wybierz dogodną formę płatności i oczekuj kuriera. Jeśli adres dostawy to Poznań lub okolice, zamówione towary zostaną dostarczone bezpłatnie w ciągu dwóch dni roboczych. Zachęcamy do zakupów zarówno klientów prywatnych, jak i firmy, zwłaszcza, że zwykle są one zainteresowane nabyciem kilku sztuk podajników do folii stretch, a duże zakupy są u nas wynagradzane w postaci zniżki. Zapraszamy do naszego sklepu również po inne akcesoria, przydatne w codziennej pracy magazynów czy hurtowni, w tym między innymi kartony, folie, taśmy czy ucinarki do folii stretch. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie oferty lub potrzebują pomocy w wyborze produktu, zapraszamy do rozmowy - jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8 do 17 e-mailowo, telefonicznie i poprzez czat na naszej stronie internetowej.

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie