Kategorie:

Nasze marki:

Koperty kurierskie

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Koperty kurierskie C5, C6. W firmie kurierskiej bardzo ważną rolę odgrywa wiele rzeczy. Prowadząc biznes z zakresu branży wysyłkowej warto pamiętać o podstawowym wyposażeniu. Jednak nie możemy zapominać o mniejszych, ale równie ważnych detalach, które są bardzo istotne w prowadzeniu tego typu firmy i świadczą o naszym profesjonalizmie oraz poważnym podejściu do klienta. Dlatego warto zainwestować nie tylko w fundamenty, które ułatwią i pozwolą sprawnie funkcjonować naszej firmie, ale także o istotnych, drobnych elementach, takich jak np. koperty kurierskie c5. Ten bardzo popularny rodzaj pakowania potocznie zwany jest przylgami. Jest to spowodowane tym, że takie foliowe koperty kurierskie mocno przylegają do różnego rodzaju powierzchni. Przylgi są nadzwyczaj wytrzymałe i odporne na warunki zewnętrzne.

Zastosowanie i właściwości kopert kurierskich

Najczęściej są stosowane do zabezpieczania listów przewozowych dołączonych do paczek. Taki typ przezroczystej kieszeni można również wykorzystać jako ochrona innych dokumentów, takich jak faktury, instrukcje obsługi itp. Koperty kurierskie c6 to nieco mniejszy model, który też charakteryzuje się dokładną przywieralnością do ścianek paczek i pudełek. Ze względu na swoją specyfikę, kieszenie foliowe tego rozmiaru także nazywane są potocznie przylgami. Koperty kurierskie z nadrukiem, czyli tzw. foliopaki to dobrze znana i tańsza od koperty bąbelkowej alternatywa przesyłki. Dzięki najwyższej jakości wykonaniu foliopaki są wytrzymałe i odporne oraz są one przede wszystkim niedrogim i skutecznym sposobem na dodatkową reklamę.

Foliopaki - koperty kurierskie

Koperty kurierskie zwane również FOLIOPAKAMI, służą do pakowania oraz wysyłek różnego typu w wielu branżach. Wykonane z folii LDPE, posiadają samoklejący pasek, który zapewnia bezpieczne zamknięcie. Wykonane są z folii białej na zewnątrz i czarnej wewnątrz.

Idealnie nadają się do pakowania odzieży oraz towarów odpornych na uszkodzenia mechaniczne.

Sprawdź również naszą ofertę na wyjątkowo mocne koperty bąbelkowe - przydatne przy wysyłce drobnych i delikatnych przedmiotów jak i dokumentów. Zobacz też koperty foliowe oraz przylgi do kopert.