Kategorie

Odwijacze do taśm bandujących

  Jest 2 produktów.

  Pokazano 1-2 z 2 pozycji

  Aktywne filtry

  Odpowiednie zabezpieczenie paczki i jej dobre zapakowanie gwarantuje, że towar który wysyłamy będzie mniej podatny na zniszczenia. To bardzo ważne, aby pudełko lub karton dotarły do miejsca przeznaczenia w nienaruszonym stanie. Pracując w magazynie albo prowadząc firmę wysyłkową każdy zdaje sobie sprawę, jak bardzo istotna jest właściwa ochrona transportowanych przez nas ładunków. Dobrze wykonana usługa to sukces dla naszego biznesu, a przecież każdy wie, że zadowolenie klienta jest najważniejsze.

  Odwijacze do taśm

  Nawet przy zwykłych porządkach, czy też przy pakowaniu naszego dobytku podczas przeprowadzki zdajemy sobie sprawę, że nasze cenne rzeczy i zgromadzony dobytek należy odpowiednio zabezpieczyć, aby w czasie przewozu lub przenoszenia kartony się nie uszkodziły. Tym bardziej ważne są te zasady w pracy oferującej profesjonalne usługi związane z wysyłką produktów. Pomocni w powierzonych nam zadaniach będą nie tylko wykwalifikowani do tego pracownicy, ale również sprzęt i odpowiednie wyposażenie. Odwijacze do taśm to urządzenia praktyczne oraz niezastąpione przy pakowaniu towarów. Odwijacze charakteryzują się taką budową, że taśma nie rozwija się, nie plącze i nie zsuwa się. Sprzęt tego rodzaju produkowany jest najczęściej w postaci wygodnych w użytkowaniu wózków, które dodatkowo wyposażone są w pojemniki na drobniejsze rzeczy typu nożyczki, które warto mieć zawsze pod ręką. Kolejnym atutem jest fakt, że odwijacze do wszystkich rodzajów taśm bardzo często posiadają koła, dzięki którym łatwo przemieszczać urządzenie z miejsca na miejsce. Sprawdź również inne produkty, takie jak zestaw do bandowania, napinacz do taśm oraz zapinki do bandowania.

  Odwijacz do taśmy polipropylenowej - niezbędny w każdym magazynie

  Wózek do taśmy bandującej to element niezbędny w każdym magazynie, centrum logistycznym, fabryce czy hurtowni. Pozwala on uczynić pracę bardziej komfortową oraz wydajną. Podczas spinania taśmą ładunku o dużych gabarytach zwykle w rękach trzymamy już napinacz, a zatem trudno nam zapanować jeszcze nad taśmą. Z tego względu potrzebne jest narzędzie, które nam w tym pomoże. Odwijak do taśmy to wysokiej jakości akcesorium o stabilnej konstrukcji, które z powodzeniem utrzyma nawet duże i ciężkie zwoje taśmy spinającej. Korzystając z niego z łatwością możemy odwijać taśmę, realizując proces bandowania. To nie tylko duże ułatwienie dla pracownika, ale także ochrona dla samej taśmy. Stojak zabezpiecza taśmę przed pobrudzeniem czy zamoczeniem, do którego mogłoby dojść wtedy, gdy byłaby ona położona na podłogę, a także zapobiega plątaniu się taśmy. Z kolei dzięki temu, że odwijacz posiada specjalny hamulec, taśma nie będzie rozwijać się w niekontrolowany sposób.

  Gdyby tego było mało, wózek odwijacz do taśmy PP lub innej z łatwością możemy też przemieszczać ze sobą po różnych częściach magazynu. Wszystko dzięki temu, że często bywa wyposażony w kółka i uchwyt, za pomocą którego możemy ciągnąć go za sobą i nim sterować. Po skończonej pracy odwijacz może zostać odłożony na zaplecze lub czekać na hali do następnej okazji, kiedy będzie przydatny, gdyż nie zabiera wiele miejsca.

  Wózek do bandowania - różne wielkości i rodzaje taśm

  Nie istnieje jeden uniwersalny stojak na taśmę do bindowania. Przy wyborze odpowiedniego trzeba więc zwrócić uwagę na kilka parametrów. Pierwszym i zarazem najważniejszym, jest średnica tulei, na jaką nawinięta jest taśma. Zwykle średnica podawana jest w postaci np. "fi 200", co oznacza średnicę 200 mm. W naszym sklepie znajdziesz stojaki przeznaczone zarówno na tak duże średnice, jak i na mniejsze - fi 76. Pamiętajmy też, że nie każdy model taśmy można zainstalować na danym wózku. Często dany model przeznaczony jest np. tylko do taśm polipropylenowych albo tylko do taśm PET. Warto też zwrócić uwagę na dodatkowe funkcjonalności wózka do taśmy bandującej. Przykładowo, modele oferowane u nas posiadają niewielki pojemnik, w którym można przechowywać narzędzia, z jakich często korzystamy na magazynie, takie jak metrówka, nożyk czy zapinki. Trzeba jednak pamiętać, aby schowek taki nigdy nie był całkowicie pełny, gdyż podczas przemieszczania wózka musimy go nieco nachylić, co mogłoby skutkować wypadaniem przedmiotów ze schowka.

  Wózek do taśmy PP i WG

  W Centrumpakowania.com masz do wyboru dwa wózki charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, przemyślaną, stabilną konstrukcją oraz trwałością. To wózek do taśmy PP oraz odwijacz do taśmy WG. Obydwa mają dość niewielkie rozmiary, które pozwalają na wygodne przechowywanie ich na magazynowym zapleczu. Z tych profesjonalnych narzędzi popularnie korzystają magazyny i inne obiekty, w których taśma spinająca używana jest na porządku dziennym w celu zabezpieczania ładunków.

  Wózek do taśmy spinającej w ofercie Centrumpakowania.com

  Jeśli zainteresował Cię stojak do taśmy PP lub WG dostępny w naszym sklepie online, możesz zamówić go w kilka chwil. Dopuszczamy możliwość składania zamówień przez niezarejestrowanych użytkowników, dlatego proces zamawiania można przejść jeszcze szybciej. Jeżeli planujesz nabyć do swojej firmy kilka odwijaczy, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - już od dwóch sztuk naliczane są rabaty ilościowe. Przejdź do opisu upatrzonego produktu i sprawdź ile możesz zaoszczędzić, decydując się na zakup tylu odwijaków do taśmy, ile potrzebujesz. Dla klientów z okolic Poznania lub z samego Poznania mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość - wystarczy zrobić zakupy na kwotę minimalną, aby zapewnić sobie bezpłatną dostawę. Pamiętaj, że w naszym sklepie internetowym znajdziesz także inne materiały i urządzenia do pakowania, a także do bandowania, które mogą okazać się bardzo przydatne w Twojej branży. Zachęcamy do przejrzenia całej naszej oferty oraz zapraszamy do zakupów.

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie