Kategorie:

Nasze marki:

Etykiety samoprzylepne

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji

Aktywne filtry

W ostatnim czasie pojawia się coraz większa potrzeba oznakowania konkretnych opakowań, czy nawet przesyłek. To właśnie z tego powodu, coraz większym zainteresowaniem cieszą się etykiety samoprzylepne. Wiadomo, że z jednej strony to bardzo łatwy sposób na oznakowanie firmy z której pochodzi dana przesyłka, z drugiej w ten właśnie sposób z łatwością można zaznaczyć przykładowo fakt, że zawiera ona szkło co oznacza, że należy się z nią obchodzić delikatnie.

Etykieta samoprzylepna - korzyści

Oczywiście bardzo często zdarza się tak, że etykiety samoprzylepne a4 są formą reklamy. Dlatego coraz większa liczba firm zamawia je, by móc wykorzystać właśnie do tego celu. To szczególnie istotne jeśli chodzi o bardzo duże kartony, w których znajdują się różnego rodzaju produkty. Wiadomo, że kolorowe etykiety samoprzylepne muszą mieć odpowiednią grafikę, jednak to warto jest zlecić specjalistom z  tej dziedziny, ponieważ efekt będzie mógł okazać się naprawdę wspaniały. Z pewnością można będzie zyskać na tym o wiele więcej, dlatego ma to aż tak duże znaczenie. Sprawdź różne etykiety, takie jak bez nadrukuz nadrukiem lub ozdobne.

Etykiety samoprzylepne w rolkach

Etykiety samoprzylepne w rolce ze standardowym nadrukiem to wygodny sposób oklejenia paczki przed wysyłką. Z pewnością taka informacja umieszczona na etykiecie pozwoli zaoszczędzić strat oraz ułatwi ich bezproblemowe dostarczenie. Hurtownia opakowań Centrum Pakowania to sprawdzony partner w zakresie technik pakowania - sprawdź również naszą ofertę na inne produkty!

Artykuły blogowe dotyczące kategorii etykiety:

Etykiety samoprzylepne, rodzaje i zastosowanie