Kategorie

Etykiety samoprzylepne

 • bez nadruku

  Bardzo wiele firm zamawia etykiety samoprzylepne bez nadruku ponieważ chcą sobie samodzielnie je wydrukować. Co...
  Zobacz ofertę

 • z nadrukiem

  Zamawianie etykiet z nadrukiem ma bardzo wiele korzyści. Przede wszystkim pozwala na zaoszczędzenie czasu, ponieważ...
  Zobacz ofertę

 • ozdobne

  W naszym asortymencie znajdziesz także oryginalne etykiety które "doprawią" zwykły kartonik. Przy niewielkim koszcie...
  Zobacz ofertę

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry

W ostatnim czasie pojawia się coraz większa potrzeba oznakowania konkretnych opakowań, czy nawet przesyłek. To właśnie z tego powodu, coraz większym zainteresowaniem cieszą się etykiety samoprzylepne. Wiadomo, że z jednej strony to bardzo łatwy sposób na oznakowanie firmy z której pochodzi dana przesyłka, z drugiej w ten właśnie sposób z łatwością można zaznaczyć przykładowo fakt, że zawiera ona szkło co oznacza, że należy się z nią obchodzić delikatnie.

Etykieta samoprzylepna - korzyści

Oczywiście bardzo często zdarza się tak, że etykiety samoprzylepne a4 są formą reklamy. Dlatego coraz większa liczba firm zamawia je, by móc wykorzystać właśnie do tego celu. To szczególnie istotne jeśli chodzi o bardzo duże kartony, w których znajdują się różnego rodzaju produkty. Wiadomo, że kolorowe etykiety samoprzylepne muszą mieć odpowiednią grafikę, jednak to warto jest zlecić specjalistom z tej dziedziny, ponieważ efekt będzie mógł okazać się naprawdę wspaniały. Z pewnością można będzie zyskać na tym o wiele więcej, dlatego ma to aż tak duże znaczenie. Sprawdź różne etykiety, takie jak bez nadruku, z nadrukiem lub ozdobne.

Etykiety samoprzylepne w rolkach

Etykiety samoprzylepne w rolce ze standardowym nadrukiem to wygodny sposób oklejenia paczki przed wysyłką. Z pewnością taka informacja umieszczona na etykiecie pozwoli zaoszczędzić strat oraz ułatwi ich bezproblemowe dostarczenie. Hurtownia opakowań Centrum Pakowania to sprawdzony partner w zakresie technik pakowania - sprawdź również naszą ofertę na inne produkty!

Etykieta samoprzylepna na rolce - przydatna w firmie i w domu

Papier do drukowania etykiet samoprzylepnych to akcesorium przydatne praktycznie w każdej branży. Nawet jeśli nie używamy ich do oznaczania towarów na magazynie to mogą być pomocne w przygotowaniu wysyłki. Z racji tego, że swobodnie przyklejają się zarówno do kartonów, jak i foliopaków czy kopert papierowych, można wydrukować na nich dane, aby w ten sposób uczynić z nich etykiety adresowe samoprzylepne lub nalepki z firmowym logo. Mogą posłużyć także do oznaczania teczek biurowych, płyt CD, a nawet do oznaczania kabli, aby w razie potrzeby nie zastanawiać się długo, którym przewodem podłączone jest dane urządzenie. Przypominamy jednak, że nie zajmujemy się produkcją etykiet z nadrukiem na zamówienie - oferujemy jedynie materiały przeznaczone do druku etykiet we własnym zakresie.

Etykiety samoprzylepne A4 - wymiary 210 x 297 mm

Etykiety samoprzylepne na roli lub w arkuszach to narzędzia przydatne także w rękach klientów prywatnych. Niezależnie od tego, czy chodzi o zabawę z dziećmi, które uwielbiają naklejki, czy o względy czysto praktyczne, takie jak oznaczanie słoików z przetworami, naklejki do drukowania A4 mogą być strzałem w dziesiątkę. Problemu może dostarczyć jedynie wybór odpowiedniego rozmiaru i formy. Pamiętajmy, że arkusze sprzedawane w naszym sklepie mają format A4, ale składają się z wielu etykiet, które są już przygotowane do oderwania. Na jednym arkuszu może znajdować się od 2 do nawet ponad 20 pojedynczych naklejek. Kiedy wybrać rolkę do drukarki etykiet, a kiedy lepiej postawić na arkusze? Wszystko zależy od tego, w jakiej formie będzie nam wygodniej przenosić te materiały oraz od tego, czy przewidujemy potrzebę ich docinania. Trzeba pamiętać, że nalepki wycinane są za pomocą specjalnych wykrojników i są gotowe do użycia, ale w razie potrzeby możemy przyciąć je nożyczkami, aby uzyskać mniejszy rozmiar.

Etykiety samoprzylepne do drukarki i gotowe naklejki

Z produktów oferowanych w ramach tej kategorii korzystają posiadacze różnego rodzaju sprzętów do drukowania. Jeśli więc poszukujesz etykiet do drukarek atramentowych lub etykiet do druku laserowego, jesteś o krok od ich zakupu. Posiadamy także etykiety, które mogą zostać użyte w kserokopiarkach. Warto pamiętać, że nawet gdy nie dysponujesz żadnym sprzętem drukującym, prezentowane etykiety nadal mogą być przydatne. Wszystko przez to, że można pisać po nich ręcznie. Najlepszy w tym celu będzie marker lub pisak permanentny, choć zwykły długopis również dobrze się sprawdzi.

Jeśli zamierzasz nabyć papier - etykiety samoprzylepne A4 celem stworzenia z nich etykiet dekoracyjnych lub ostrzegawczych przeznaczonych na przesyłki, pamiętaj, że w naszym sklepie możesz nabyć już gotowe akcesoria tego typu. Alternatywnie możesz wybrać również dostępne u nas taśmy pakowe z nadrukiem (tzw. taśmy ostrzegawcze). To dobra opcja dla tych, którzy wysyłają towary w kartonach klapowych, które i tak trzeba zakleić taśmą. W ramach jednej pracy możemy zadbać wówczas o dwie kwestie - solidne zaklejenie i jednocześnie umieszczenie informacji o delikatnym charakterze przesyłki.

Etykiety na rolce i w arkuszach - zalety

Oferowane etykiety samoprzylepne do drukarek laserowych czy atramentowych mają szereg zalet. Oto najważniejsze z nich:

 • mocny klej - solidne przyleganie i brak ryzyka odczepienia nawet pod wpływem wilgoci czy niskiej temperatury,
 • przyczepność do różnego podłoża - folie, kartony, metal, szkło, plastik, papier,
 • współpraca z różnymi sprzętami - oferujemy papier samoprzylepny do drukarek laserowych i atramentowych, a także do kserokopiarek,
 • dobra jakość papieru - nalepka z trudem ulega rozdarciu, a wszelkie nadruki są na niej wyraźne,
 • estetyka - nalepki ostrzegawcze i ozdobne, dostępne w naszej ofercie, zostały wykonane z dbałością o szczegóły.

Naklejki na rolce - rodzaje etykiet dostępnych w naszym sklepie

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach i preferencjach klientów, w tej kategorii produktowej czekają do kupienia etykiety w 3 rodzajach:

 • etykiety w rolce z nadrukiem - w postaci ostrzegawczych grafik i napisów. Doskonale nadają się do umieszczenia na paczkach, w których doręczane są szklane produkty czy sprzęt elektroniczny,
 • etykiety bez nadruku - w tym arkusze samoprzylepne A4 i etykiety na roli, które możemy samodzielnie zadrukować tak, jak chcemy i to przy użyciu standardowych urządzeń drukujących,
 • naklejki w rolce ozdobne - będą idealnym dopełnieniem przesyłek z ręcznie robionymi produktami lub w gustowny sposób pomogą wyrazić wdzięczność za to, że klient wybrał właśnie nasz produkt.

Zapewniamy też bogatą ofertę rozmiarów. Najmniejsze dostępne u nas etykiety mają wymiary 32x20 mm, a największe 210x297 mm. Samoprzylepny papier do drukarek sprzedawany w arkuszach jest też łatwy do samodzielnego przycięcia wedle potrzeb.

Papier do drukowania samoprzylepny - zamów w Centrumpakowania.com

W Centrumpakowania.com oferujemy jakościowe nalepki do drukowania, które cieszą się zainteresowaniem zarówno wśród firm, jak i klientów prywatnych. Wiele przedsiębiorstw, w których materiały te są powszechnie używane, regularnie dokonuje u nas zakupów. W takich przypadkach zawsze zachęcamy do jednorazowych, dużych zamówień. Zamów etykiety w większej ilości i skorzystaj z przysługujących wówczas rabatów. Aby dowiedzieć się ile możesz zaoszczędzić, zajrzyj do opisu wybranego produktu i zobacz zamieszczoną tam tabelę. Zapraszamy do zakupów - jeśli zamówisz arkusze lub rolki z naklejkami teraz, otrzymasz je w ciągu dwóch dni roboczych, a jeśli dostawa ma być zrealizowana na terenie Poznania lub okolic, nie zapłacisz za nią ani grosza. W razie pytań jesteśmy otwarci na pomoc - możesz do nas zadzwonić albo napisać poprzez chat lub wysyłając wiadomość na e-maila.

Artykuły blogowe dotyczące kategorii etykiety:

Etykiety samoprzylepne, rodzaje i zastosowanie

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie