Kategorie:

Nasze marki:

Reklamówki

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Reklamówki foliowe powszechnie wykorzystuje się w sklepach, hurtowniach, w gospodarstwach domowych, na kiermaszach, w cukierniach, piekarniach, itp. Są lekkie, szczelne i szeroko dostępne. Swoją popularność zdobyły głównie dzięki wysokiemu komfortowi użytkowania i niskiej cenie. To praktyczne akcesorium zarówno do przenoszenia, jak i przechowywania różnorakich przedmiotów.

Najlepsze reklamówki foliowe tylko w centrumpakowania.com

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem produktów znajdujących się w kategorii “Reklamówki foliowe” sklepu internetowego centrumpakowania.com. Wykonane z najwyższej jakości folii polietylenowej torebki jednorazoweprzystępne cenowo oraz wysoce odporne na pękanie i zrywanie. Poręczne rączki znacznie poprawiają komfort przenoszenia torebek foliowych, a duża szczelność produktu umożliwia stosowanie ich w roli np. opakowania na żywność. W ofercie naszego sklepu znajdziecie reklamówki o różnym udźwigu i kolorze. Zapraszamy!

Torebki foliowe o uniwersalnym zastosowaniu

Torebki foliowe przeznaczone są do przenoszenia i magazynowania produktów różnego typu. W zależności od gabarytów, opakowania foliowe wykorzystuje się w przeróżnych branżach. Skutecznie chronią towar przed brudem, kurzem i wilgocią. Są odpowiednie także do przechowywania żywności, np. pieczywa i wyrobów cukierniczych, ponieważ zabezpieczają produkty przed wyschnięciem i przedostawaniem się zapachów.