Kategorie:

Reklamówki foliowe

  Jest 3 produktów.

  Pokazano 1-3 z 3 pozycji

  Aktywne filtry

  Reklamówki foliowe powszechnie wykorzystuje się w sklepach, hurtowniach, w gospodarstwach domowych, na kiermaszach, w cukierniach, piekarniach itp. Są lekkie, szczelne i szeroko dostępne. Swoją popularność zdobyły głównie dzięki wysokiemu komfortowi użytkowania i niskiej cenie. To praktyczne akcesorium zarówno do przenoszenia, jak i przechowywania różnorakich przedmiotów.

  Najlepsze reklamówki foliowe tylko w centrumpakowania.com

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem produktów znajdujących się w kategorii “Reklamówki foliowe” sklepu internetowego centrumpakowania.com. Wykonane z najwyższej jakości folii polietylenowej torebki jednorazoweprzystępne cenowo oraz wysoce odporne na pękanie i zrywanie. Poręczne rączki znacznie poprawiają komfort przenoszenia torebek foliowych, a duża szczelność produktu umożliwia stosowanie ich w roli np. opakowania na żywność. W ofercie naszego sklepu znajdziecie reklamówki o różnym udźwigu i kolorze. Zapraszamy!

  Torebki i torby foliowe o uniwersalnym zastosowaniu

  Torebki foliowe przeznaczone są do przenoszenia i magazynowania produktów różnego typu. W zależności od gabarytów, opakowania foliowe wykorzystuje się w przeróżnych branżach. Skutecznie chronią towar przed brudem, kurzem i wilgocią. Są odpowiednie także do przechowywania żywności, np. pieczywa i wyrobów cukierniczych, ponieważ zabezpieczają produkty przed wyschnięciem i przedostawaniem się zapachów. Sprawdź również inne foliowe produkty, takie jak taśmy do pakowania, folia celofanowa lub czarna folia stretch.

  Reklamówki na rolce w ofercie Centrumpakowania.com

  Reklamówki foliowe wykonane z folii HDPE to oferta skierowana zarówno do firm, jak i do osób prywatnych, które chcą zakupić te akcesoria na własne potrzeby. Najliczniejszą grupę nabywców stanowią markety, ale torebki te są tak praktyczne i poręczne, że chętnie wprowadzają je u siebie również mniejsze sklepy. Są idealne na codzienne zakupy, gdyż umożliwiają wygodne zapakowanie artykułów spożywczych i są w stanie wytrzymać duże obciążenie. Klienci rzadko kiedy przychodzą na zakupy z własnymi torbami, dlatego torby jednorazowe są tym, co bardzo przydaje się w takich miejscach. Właściciele placówek handlowych zwykle zakupują je w paczkach po 50 szt, 100 szt czy 200 sztuk. W naszej ofercie posiadamy reklamówki przezroczyste lub białe torby foliowe do pakowania w trzech wariantach:

  Wytrzymałe torebki foliowe jednorazowe HDPE

  Jednorazowe reklamówki kojarzone są jako produkt, który nie jest przyjazny dla środowiska. To prawda, ale trzeba wziąć pod uwagę, iż wcale nie muszą lądować w koszu zaraz po wyjęciu z nich zakupów. Tylko od nas zależy, czy wykażemy się gospodarnością i użyjemy ich drugi raz. Złożone nie zajmują dużo miejsca, a zatem spokojnie mogą poczekać, aż ponownie zabierzemy je ze sobą do supermarketu, gdzie posłużą jako torby na zakupy. Możemy też uczynić z nich worki na śmieci. Wszystko to jest to możliwe dlatego, że foliowe reklamówki HDPE na rolce są dużo trwalsze, niż klasyczne przezroczyste reklamówki jednorazowe na rolce LDPE. Rozerwanie ich bez użycia ostrego narzędzia jest praktycznie niemożliwe. Aby zapewnić sobie naprawdę solidne reklamówki, warto porównać też ich liczbę mikronów. Im jest ona większa, tym torba jest grubsza i sztywniejsza.

  Zalety reklamówek zrywek

  Torby foliowe z nadrukiem lub bez to akcesoria wytrzymałe i nadające się do kontaktu z żywnością, przez co są idealne do pakowania produktów spożywczych, a nawet do ich mrożenia. Są też lekkie, wygodne i łatwe w użyciu, co sprawia, że szeroko wykorzystuje się je w handlu detalicznym do pakowania. Doskonale sprawdzają się przy pakowaniu produktów spożywczych i przemysłowych, ale mogą znaleźć zastosowanie w każdej branży. Często wykorzystuje się je również do pakowania produktów na wagę. Wielu producentów toreb foliowych oferuje też modele posiadające atest PZH, który jest potwierdzeniem, że dana torba nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne ani na zdrowie ludzi.

  Reklamówki z nadrukiem

  W naszej ofercie istnieje też możliwość zamówienia reklamówek z logo lub innym dowolnym nadrukiem. To opcja dedykowana przedsiębiorcom, którzy poszukują sposobu na zwiększenie rozpoznawalności swojej firmy. Własne, oryginalne reklamówki z nadrukiem to jeden z najlepszych sposobów na reklamę firmy. Trzeba wziąć jedynie pod uwagę, aby były to solidne reklamówki, gdyż wówczas istnieje prawdopodobieństwo, że wielu klientów pokusi się o ich wielokrotne użytkowanie, a za tym będzie szła długofalowa reklama dzięki umieszczonemu na nich nadrukowi. Reklamówki wykonane z folii polietylenowej HDPE są więc idealnym wyborem. Wystarczy, że dostarczysz nam projekt grafiki, abyśmy mogli wyprodukować dokładnie takie siatki foliowe, jakich potrzebujesz. Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów.

  Reklamówki foliowe – cena

  Klienci zazwyczaj poszukują reklamówek na rolce w ilości 100 sztuk, 500 szt. albo 2000 szt. U nas największe opakowania liczą 200 sztuk, ale za to opłaca się kupić ich kilka, gdyż wówczas przysługuje zniżka za duże zakupy. Pierwsze rabaty naliczane są już od 10 opakowań. Jeśli chcesz zaplanować zakupy tak, by zaoszczędzić, kliknij w wybrany produkt i zapoznaj się z tabelą, która jest tam umieszczona. Znajdziesz w niej informacje na temat tego ile opakowań reklamówek zrywek należy kupić, aby otrzymać mniejszy lub większy rabat. Klienci z Poznania i okolic, niezależnie od wielkości zakupów, mają zapewnioną dodatkową zniżkę - w postaci darmowej dostawy.

  Jako producent torebek foliowych jesteśmy w stanie w szybkim czasie wyprodukować nawet dużą liczbę sztuk i dostarczyć je w opakowaniach zbiorczych wprost do klienta. Dbamy o to, aby zamówione produkty zostały właściwie zapakowane, a w efekcie dotarły do klienta w nienaruszonym stanie. Woreczki foliowe z nadrukiem to modele, które posiadają wyraźny i trwały nadruk, który nie ulega rozmazaniu pod wpływem wilgoci. Sprawdź także inne rodzaje woreczków do pakowania dostępne w naszej ofercie.

  Reklamówki HDPE a LDPE

  Zwykle podczas zakupów w sklepie nie zastanawiamy się, czy korzystamy z siatki jednorazowej HDPE czy LDPE. Różnice pomiędzy nimi są jednak znaczne. Pierwszy typ charakteryzuje się słabą rozciągliwością, mniejszą elastycznością i trudniejszym przybieraniem różnych kształtów. Wiele osób byłoby w stanie rozpoznać je już po szeleście, który słyszalny jest podczas gięcia foliowej torebki. Ponadto modele HDPE są w stanie zachować swoje właściwości w dużo szerszym zakresie temperatur - od minus 50 do plus 110 stopni Celsjusza. Cechą wspólną obydwóch rodzajów jest jednak to, iż można poddać je do recyklingu.

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie