Kategorie:

Nasze marki:

Hot-Melt

  Jest 2 produktów.

  Pokazano 1-2 z 2 pozycji

  Aktywne filtry

  Taśma pakowa na kleju hot-melt to dobry wybór zapewniający trwałe i solidne zaklejenie paczki. Taśma kauczukowa hot-meltcharakteryzuje się wysoką przyczepnością odpornością na wilgoć. Często stosowana jest w magazynach, biurach, gospodarstwach domowych i podczas paletyzacji.

  Taśmy pakowe kauczukowe

  Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty taśm kauczukowych hot-melt dostępnych w centrumpakowania.com. Wyróżniające się doskonałą przyczepnością przystępną ceną taśmy pakowedostępne w naszym sklepie są odporne na starzenie i wysokie temperatury. Znakomicie uszczelniają transportowane przesyłki chroniąc ich zawartość przed brudem i wilgocią. 

  Taśma pakowa hot-melt – brązowa czy przezroczysta?

  Wybór pomiędzy taśmą hot-melt brązową a przezroczystą to tak naprawdę wybór między widocznością powierzchni, na której naklejamy taśmę. W wielu sytuacjach nie ma to żadnego znaczenia, ale np. w sytuacji, gdy taśma ma nam posłużyć do przyklejenia etykiety z danymi adresata, zależy nam na tym, aby były one widoczne spod taśmy, dlatego wybierzemy taśmę hot-melt przezroczystą. Jest ona odpowiedniejszym wyborem również wtedy, gdy zamierzamy użyć jej do sklejenia nadłamanej powierzchni przedmiotu, gdyż będzie bardziej dyskretnym i estetycznym zabezpieczeniem. Pomiędzy taśmą pakową hot-melt brązową i przezroczystą nie ma natomiast różnicy jeśli chodzi o jakość czy możliwość zadruku.

  Taśma z klejem hot-melt – szerokość ma znaczenie

  Kupując taśmę pakową hot-melt koniecznie trzeba sprawdzić informacje na temat jej wymiarów. Szczególnie duże znaczenie ma szerokość taśmy. Jak nie trudno się domyślić, im szersza taśma, tym sklejenie klap kartonu będzie łatwiejsze, a niejednokrotnie i solidniejsze. Oprócz tego, jeżeli do rozklejania taśmy mamy zamiar używać dyspensera, sprawdźmy jakie szerokości obsługuje. Taśmy hot-melt dostępne w Centrumpakowania.com mają szerokość 48 mm. Jeżeli nie będą one odpowiednie dla dyspensera, który posiadasz, pamiętaj, że w naszej ofercie znajdziesz dyspensery do taśm samoprzylepnych idealne dla tego rozmiaru. Do ich zakupu zachęcamy zwłaszcza klientów biznesowych, gdyż to narzędzie nieocenione przy codziennej pracy z dużą liczbą przesyłek. Jeżeli nabywasz taśmy z klejem hot-melt do firmy, sprawdź też nasze zasady przyznawania rabatów ilościowych. Znajdziesz je po wejściu w konkretny produkt. 

  Taśma hot-melt z nadrukiem

  Jeżeli nie chcesz inwestować w kartony klapowe z nadrukiem, doskonałą alternatywą dla nich będzie taśma pakowa hot-melt z nadrukiem. Z łatwością skleisz nią klapy kartonu, a przy okazji zapewnisz sobie rzucającą się w oczy reklamę firmy. Zwykle nadruk na tego typu taśmach na postać firmowego logo. To, jak duże ono będzie oraz w jak duży odstępach będzie nadrukowane, zależy tylko i wyłącznie od Twojej decyzji i wpływa na ostateczną cenę taśmy hot-melt. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby na taśmie widniały również dane kontaktowe, o ile tylko zostaną zaprojektowane tak, aby po ucięciu fragmentu taśmy nie urywał się np. numer telefonu do firmy. Na taśmach pakowych hot-melt może też znaleźć się napis ostrzegawczy zastępujący etykietę o tym charakterze. Jeżeli jesteś zainteresowany tego rodzaju nadrukiem sprawdź najpierw ofertę naszych gotowych taśm ostrzegawczych, a być może wśród nich wypatrzysz model, którego potrzebujesz. 

  Taśmy pakowe hot-melt - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  Jeżeli kupujesz taśmę z klejem hot-melt po raz pierwszy i nie masz pewności, czy to odpowiedni wybór dla Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami. W naszej ofercie posiadamy także taśmy taśmy akrylowe i solvent, które być może okażą się odpowiedniejsze. Kliknij w wybrany produkt i poznaj szczegóły: