Kategorie:

Nasze marki:

Akryl

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Taśmy akrylowe PP są odporne na działanie promieniowania UV oraz na starzenie. Cenowo atrakcyjna taśma stosowana jest również do obwijania i łączenia.

Dane techniczne taśmy akrylowej

Rodzaj nośnika : Polipropylen

Rodzaj kleju : Akrylan

Grubość folii (µm) : 25

Całkowita grubość (µm) : 43

Przyczepność do stali (N/cm) : 2.0

Wytrzymałość na rozciąganie (N/cm) : 40

Rozciagliwosc (%) : 140

Właściwości produktu Waga kartonu : < 15 kilogramów

Kolor(y) : Przezroczysty / biały / brązowy

Możliwość nanoszenia nadruku: Tak

Odporność promienie ultrafioletowe : Tak

Wrażliwość na wilgoć : Tak

Wrażliwość na pęknięcia w niskich temperaturach : Brak

Możliwość stosowania bez większej emisji hałasu : Brak

Wymiary Wymiary : Dostępna w rolkach do stosowania ręcznego

Nasz sklep to super wybór najlepszych taśm samoprzylepnych - zapoznaj się z całą naszą ofertą!

Taśma akrylowa – podstawowe akcesorium pakowacza

Taśma akrylowa jednostronna to standardowa taśma używana do pakowania przesyłek. Jej przyczepność i wytrzymałość sprawia, że idealnie sprawdza się w tej roli. Co ważne, nie niszczy się też po wpływem przejściowego narażenia na wilgoć, promieniowanie UV, wysokie lub niskie temperatury czy tarcie, do jakiego może dojść w procesach sortowania przesyłek. W sklepach takich jak Obi czy Castorama taśmę akrylową kupimy od ręki, ale oferta Centrumpakowania.com jest korzystniejsza pod wieloma względami. Zakupy możesz zrobić w domu i otrzymać je wprost pod wskazany adres w ciągu zaledwie 48 godzin. Opłacalność zaopatrywania się u nas dostrzegają zwłaszcza klienci hurtowi, gdyż oprócz wygody zakupów mogą liczyć na atrakcyjne rabaty ilościowe. Jednak sprzedaż już od 1 sztuki sprawia, że naszą ofertą zainteresowanych jest też wielu klientów prywatnych.

Pakowa taśma akrylowa w różnych kolorach

Taśma akrylowa przezroczysta, brązowa, czarna, a może kolorowa? W Centrumpakowania.com każda z nich jest dostępna, a wybór zależy jedynie od potrzeb i upodobań klienta. Bezbarwne modele są doskonałym wyborem wtedy, gdy zależy nam na widoczności napisów umieszczonych pod taśmą. Wielu klientów robiących zakupy w naszym sklepie komponuje cały zestaw taśm akrylowych, w którym znajdują się modele czerwone, zielone, niebieskie, białe czy czarne. Dzięki temu w łatwy sposób mogą oni oznaczać opakowania z towarem, np. przeznaczonym dla danego klienta albo do wysyłki w pierwszej kolejności. Niezależnie od tego, jaki kolor taśmy pakowej akrylowej wybierzesz, jej wysoka jakość pozostaje niezmienna. 

Różne wymiary taśm klejących akrylowych

Jeżeli nabywamy taśmę akrylową dla sporadyczne potrzeby własne, jej wymiary nie mają większego znaczenia. Inaczej jest w przypadku, gdy mamy zamiar codziennie wykorzystywać ją w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Po pierwsze, warto wybrać wtedy taśmę jak najdłuższą, aby nie musieć co chwilę sięgać po kolejną rolkę. W ofercie Centrumpakowania.com znajdziesz taśmy akrylowe o długości nawet 120m. Po drugie, zwróćmy uwagę także na szerokość wybieranego modelu. Ma ona znaczenie nie tylko z punktu widzenia wygody pakowania, ale też możliwości wykorzystania do tej czynności specjalnych narzędzi zwanych dyspenserami. Poszczególne dyspensery są przeznaczone do konkretnych szerokości taśm, dlatego ważne jest, aby obydwa elementy były względem siebie dobrane.

Taśmy akrylowe - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

Jeżeli wciąż nie wiesz, czy odpowiedniejsza to Twoich potrzeb będzie taśma akrylowa czy kauczukowa, zapytaj nas o radę. Chętnie przedstawimy także ofertę cenową w przypadku chęci zamówienia taśmy z własnym nadrukiem, np. w postaci firmowego logotypu lub napisu uprzedzającego kuriera o delikatnej zawartości przesyłki. Poznaj modele, które najlepiej się sprzedają: