Kategorie

Taśmy akrylowe

  Jest 12 produktów.

  Pokazano 1-12 z 12 pozycji

  Aktywne filtry

  Akrylowe taśmy samoprzylepne w sklepie Centrumpakowania.com W sklepie Centrumpakowania.com dostępne są różnego rodzaju taśmy samoprzylepne akrylowe. Akrylowe taśmy samoprzylepne cechują się trwałością oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy UV. Dzięki temu są one idealnym rozwiązaniem do zabezpieczania paczek lub przesyłek, które są narażone na transport lub przebywanie na wolnym powietrzu. W asortymencie sklepu Centrumpakowania.com można znaleźć akrylowe taśmy samoprzylepne o różnych szerokościach i długościach, co pozwala dostosować ich użycie do indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowo oferowane taśmy posiadają wysoką przyczepność, co gwarantuje bezpieczne i trwałe zabezpieczenie wysyłanych produktów. Sklep Centrumpakowania.com oferuje również atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówień, dzięki czemu klient może w wygodny sposób zaopatrzyć się w potrzebne mu materiały pakowe. Akrylowe taśmy samoprzylepne są więc doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą zamówić wysokiej jakości materiały pakowe, które skutecznie zabezpieczą wysyłane paczki, a także dla firm, które potrzebują ich w większej ilości na potrzeby swojej działalności. 

  Taśma akrylowa – podstawowe akcesorium pakowacza

  Taśma akrylowa jednostronna to standardowa taśma używana do pakowania przesyłek. Jej przyczepność i wytrzymałość sprawia, że idealnie sprawdza się w tej roli. Co ważne, nie niszczy się też po wpływem przejściowego narażenia na wilgoć, promieniowanie UV, wysokie lub niskie temperatury czy tarcie, do jakiego może dojść w procesach sortowania przesyłek. W sklepach takich jak Obi czy Castorama taśmę akrylową kupimy od ręki, ale oferta Centrumpakowania.com jest korzystniejsza pod wieloma względami. Zakupy możesz zrobić w domu i otrzymać je wprost pod wskazany adres w ciągu zaledwie 48 godzin. Opłacalność zaopatrywania się u nas dostrzegają zwłaszcza klienci hurtowi, gdyż oprócz wygody zakupów mogą liczyć na atrakcyjne rabaty ilościowe. Jednak sprzedaż już od 1 sztuki sprawia, że naszą ofertą zainteresowanych jest też wielu klientów prywatnych.

  Pakowa taśma akrylowa w różnych kolorach

  Taśma akrylowa przezroczysta, brązowa, czarna, a może kolorowa? W Centrumpakowania.com każda z nich jest dostępna, a wybór zależy jedynie od potrzeb i upodobań klienta. Bezbarwne modele są doskonałym wyborem wtedy, gdy zależy nam na widoczności napisów umieszczonych pod taśmą. Wielu klientów robiących zakupy w naszym sklepie komponuje cały zestaw taśm akrylowych, w którym znajdują się modele czerwone, zielone, niebieskie, białe czy czarne. Dzięki temu w łatwy sposób mogą oni oznaczać opakowania z towarem, np. przeznaczonym dla danego klienta albo do wysyłki w pierwszej kolejności. Niezależnie od tego, jaki kolor taśmy pakowej akrylowej wybierzesz, jej wysoka jakość pozostaje niezmienna. 

  Różne wymiary taśm klejących akrylowych

  Jeżeli nabywamy taśmę akrylową dla sporadyczne potrzeby własne, jej wymiary nie mają większego znaczenia. Inaczej jest w przypadku, gdy mamy zamiar codziennie wykorzystywać ją w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Po pierwsze, warto wybrać wtedy taśmę jak najdłuższą, aby nie musieć co chwilę sięgać po kolejną rolkę. W ofercie Centrumpakowania.com znajdziesz taśmy akrylowe o długości nawet 120m. Po drugie, zwróćmy uwagę także na szerokość wybieranego modelu. Ma ona znaczenie nie tylko z punktu widzenia wygody pakowania, ale też możliwości wykorzystania do tej czynności specjalnych narzędzi zwanych dyspenserami. Poszczególne dyspensery są przeznaczone do konkretnych szerokości taśm, dlatego ważne jest, aby obydwa elementy były względem siebie dobrane.

  Taśmy akrylowe - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  Jeżeli wciąż nie wiesz, czy odpowiedniejsza to Twoich potrzeb będzie taśma akrylowa czy kauczukowa, zapytaj nas o radę. Chętnie przedstawimy także ofertę cenową w przypadku chęci zamówienia taśmy z własnym nadrukiem, np. w postaci firmowego logotypu lub napisu uprzedzającego kuriera o delikatnej zawartości przesyłki. 

  Sprawdź następujące taśmy pakowe dostępne w naszej ofercie:

  Jeśli zaciekawiły Cię nasze taśmy pakowe, zobacz również pozostałe taśmy dostępne w naszym sklepie internetowym.

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie