Kategorie

Taśmy papierowe

  Aktywne filtry

  Taśmy papierowe to popularny rodzaj taśm pakowych przeznaczonych do zaklejania przesyłek pocztowych, kurierskich i paczkomatowych. Z uwagi na ich ekologiczny charakter coraz częściej wykorzystywane są przez przedsiębiorstwa przewozowe, biura i firmy przeprowadzkowe.

  Sklep taśmami papierowymi Centrumpakowania.com

  Centrumpakowania.com to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży m.in. taśm papierowych. W naszej ofercie można znaleźć taśmy papierowe do pakowania, uszczelniania i opakowań. Sklep oferuje szeroki wybór w różnych rozmiarach i grubościach. Wszystkie produkty są wysokiej jakości i dostępne w atrakcyjnych cenach. Taśmy papierowe są przyjazne dla środowiska, biodegradowalne, bezpieczne dla zdrowia i idealne do recyklingu. Centrumpakowania.com to sklep dla firm i indywidualnych klientów, którzy chcą dbać o środowisko i poszukują ekologicznych rozwiązań. Dzięki dobremu serwisowi i profesjonalnej obsłudze, zakupy w Centrumpakowania.com to gwarancja satysfakcji z zakupów. 

  Taśma pakowa papierowa - w trosce o środowisko naturalne

  Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem taśm papierowych oferowanych przez sklep papierniczy online centrumpakowania.com. Wykonane z biodegradowalnego materiału taśmy przylepne cechują się dużą wytrzymałością, kleistością i korzystną ceną. Skutecznie chronią zawartość transportowanych paczek, a po zużyciu są zdatne do recyklingu.

  Taśmy papierowe są coraz częściej wybierane do zaklejania kartonów, głównie z uwagi na to, że zużyte opakowanie łatwiej zutylizować bez konieczności zrywania tradycyjnej taśmy na nośniku PP. Taśmy papierowe typu KRAFT są nieco droższe od tych z tworzywa sztucznego, ale zdecydowanie lepiej nadają opakowaniu ekologiczny charakter, a oprócz tego są równie odporne na warunki atmosferyczne. 

  Pozostałe zalety taśmy papierowej

  Taśma papierowa do pakowania jeszcze dwie istotne zalety. Po pierwsze, bez trudu możemy na niej pisać, nawet używając do tego zwykłego długopisu, a napis taki będzie wyraźny i trwały. Wszystko dzięki temu, że jej zewnętrzna warstwa nie jest śliska, tak jak bywa to w przypadku tradycyjnych taśm pakowych. Umieszczanie napisów na taśmie papierowej może być przydatne w selekcjonowaniu przesyłek czy opakowań zbiorczych, a przy przeprowadzce sprawi, że nie pogubimy się w zawartości poszczególnych pudełek. Drugą zaletą omawianej taśmy jest to, że dzięki jej wykorzystaniu możemy zmniejszyć koszty pakowania. Nie trzeba bowiem owijać kartonu wielokrotnie – już przy pojedynczej warstwie taśma pakowa papierowa zapewnia dobrą szczelność i wytrzymałość. Na jej mniejsze zużycie podczas pakowania wpływa również to, że jest rozciągalna. 

  Ekologiczne taśmy papierowe z nadrukiem - pakowanie z dbałością o środowisko

  Ekologiczne taśmy papierowe z nadrukiem to innowacyjny produkt dla wszystkich firm, które zależy na ochronie środowiska naturalnego. Powstały one z myślą o zastąpieniu tradycyjnych taśm klejących, które zwykle są wykonane z tworzyw sztucznych. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest zredukowanie ilości odpadów, jakie wytwarzane są w procesie pakowania różnego rodzaju towarów. Taśmy papierowe są w pełni biodegradowalne i nadają się do powtórnego przetwarzania, co stanowi o ich wyjątkowej wartości. Co ważne, taśmy te są funkcjonalne i trwałe, a dzięki nadrukowi z logo firmy, stanowią skuteczny sposób na popularyzację wizerunku przedsiębiorstwa. Pakowanie towarów z wykorzystaniem ekologicznych taśm papierowych to znak, że firma dba o środowisko i chce w ten sposób wpisać się w trendy związane z rozwojem zrównoważonego biznesu. Dzięki temu klient, który otrzymuje paczkę z taką taśmą, może wiązać z nią pozytywne skojarzenia i łatwiej zdecyduje się na ponowne zakupy w danej firmie. 

  Taśma pakowa papierowa z nadrukiem

  Wymiarowy karton do paczkomatu zaklejony taśmą papierową z logo? Czemu nie! To połączenie lubiane przez wiele firm prowadzących sprzedaż wysyłkową, a w Centrumpakowania.com można kupić obydwa elementy, a nawet wygodny dyspenser do taśmy papierowej, dzięki któremu pakowanie będzie szło jeszcze szybciej. Jeżeli zależy nam na budowaniu rozpoznawalności marki, taśma papierowa z nadrukiem będzie ku temu bardzo dobrym krokiem. Nadruk może mieć dowolną postać, co oznacza, że równie dobrze możesz stworzyć w ten sposób dekoracyjną taśmę na kartony prezentowe albo taśmę, która zastąpi etykietę ostrzegawczą na przesyłkach. Masz już pomysł na taśmę papierową z nadrukiem? Przedstaw go nam i poznaj wycenę realizacji.

  Taśmy samoprzylepne z papieru - ekologiczne pakowanie w nowoczesnym wydaniu

  Taśmy samoprzylepne z papieru to innowacyjne rozwiązanie dla ekologicznego pakowania. Wyzwaniem, przed jakim stoją dzisiaj klienci firm kurierskich, logistycznych i e-commerce, jest dbałość o środowisko w trakcie wysyłki towarów. Dlatego coraz częściej wybierają ekologiczne materiały i rozwiązania, które pozwalają na zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Taśmy samoprzylepne z papieru charakteryzują się przede wszystkim trwałością i skutecznością, co sprawia, że stanowią idealne rozwiązanie dla firm, które cenią sobie wysoką jakość swoich produktów. Co więcej, materiał zastosowany do produkcji takich taśm jest w 100% biodegradowalny, co oznacza, że jego przetworzenie nie ma negatywnego wpływu na środowisko. Dzięki temu taśmy samoprzylepne z papieru stanowią nie tylko skuteczne i trwałe rozwiązanie do pakowania, ale również troskę o ekologię. Taśmy te są coraz częściej wybierane przez rodzime firmy, które chcą zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko, a także przez klientów, którzy cenią sobie produkty o wysokiej jakości i z uwagą na środowisko. 

  Taśma papierowa do GK

  Mniej popularnym zastosowaniem taśmy papierowej są systemy suchej zabudowy. Wykorzystywana jest w nich do łączenia płyt gipsowo-kartonowych. Naklejona w miejscu styku płyt pozwala na eliminację szczelin i zapobiega ich rozchodzeniu się. Zamiast taśmy papierowej do GK możemy użyć też taśmy łączeniowej albo fizeliny. Pamiętajmy, że prezentowane w tej kategorii produkty wykazują również przyczepność do stali, co tworzy kolejne możliwości ich wykorzystania. Jeżeli zależy nam, aby ta przyczepność była szczególnie duża, warto porównać parametry podane w danych technicznych każdego z produktów. 

  Papierowa taśma klejąca - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  Taśma pakowa papierowa w Centrumpakowania.com dostępna jest do kupienia zarówno w ilościach hurtowych jak i w pojedynczych sztukach. Firmy wykorzystujące w swojej działalności taśmy papierowe do pakowania przesyłek zwykle potrzebują ich więcej, dlatego rozsądną opcją jest jednorazowy duży zakup, a dzięki temu otrzymanie atrakcyjnego rabatu. W razie pytań lub wątpliwości jaki dyspenser do taśmy papierowej wybrać jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu również wtedy, gdy potrzebujesz porady w wyborze pomiędzy taśmą akrylową, hot-melt, taśmą solvent a papierową. Sprawdź szczegóły dotyczące modeli papierowych dostępnych w naszej ofercie, która ciągle jest poszerzana:

  rozwiń więcej >