Kategorie:

Nasze marki:

Papierowe

  Jest 3 produktów.

  Pokazano 1-3 z 3 pozycji

  Aktywne filtry

  Taśmy papierowe to popularny rodzaj taśm pakowych przeznaczonych do zaklejania przesyłek pocztowych, kurierskich i paczkomatowych. Z uwagi na ich ekologiczny charakter coraz częściej wykorzystywane są przez przedsiębiorstwa przewozowe, biura i firmy przeprowadzkowe.

  Taśma pakowa papierowa - w trosce o środowisko naturalne

  Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem taśm papierowych oferowanych przez sklep papierniczy online centrumpakowania.com. Wykonane z biodegradowalnego materiału taśmy przylepne cechują się dużą wytrzymałością, kleistością i korzystną ceną. Skutecznie chronią zawartość transportowanych paczek, a po zużyciu są zdatne do recyklingu.

  Taśmy papierowe są coraz częściej wybierane do zaklejania kartonów, głównie z uwagi na to, że zużyte opakowanie łatwiej zutylizować bez konieczności zrywania tradycyjnej taśmy na nośniku PP. Taśmy papierowe typu KRAFT są nieco droższe od tych z tworzywa sztucznego ale zdecydowanie lepiej nadają opakowaniu ekologiczny charakter, a oprócz tego są równie odporne na warunki atmosferyczne. 

  Pozostałe zalety taśmy papierowej

  Taśma papierowa do pakowania jeszcze dwie istotne zalety. Po pierwsze, bez trudu możemy na niej pisać, nawet używając do tego zwykłego długopisu, a napis taki będzie wyraźny i trwały. Wszystko dzięki temu, że jej zewnętrzna warstwa nie jest śliska, tak jak bywa to w przypadku tradycyjnych taśm pakowych. Umieszczanie napisów na taśmie papierowej może być przydatne w selekcjonowaniu przesyłek czy opakowań zbiorczych, a przy przeprowadzce sprawi, że nie pogubimy się w zawartości poszczególnych pudełek. Drugą zaletą omawianej taśmy jest to, że dzięki jej wykorzystaniu możemy zmniejszyć koszty pakowania. Nie trzeba bowiem owijać kartonu wielokrotnie – już przy pojedynczej warstwie taśma pakowa papierowa zapewnia dobrą szczelność i wytrzymałość. Na jej mniejsze zużycie podczas pakowania wpływa również to, że jest rozciągalna. 

  Taśma pakowa papierowa z nadrukiem

  Wymiarowy karton do paczkomatu zaklejony taśmą papierową z logo? Czemu nie! To połączenie lubiane przez wiele firm prowadzących sprzedaż wysyłkową, a w Centrumpakowania.com można kupić obydwa elementy, a nawet wygodny dyspenser do taśmy papierowej, dzięki któremu pakowanie będzie szło jeszcze szybciej. Jeżeli zależy nam na budowaniu rozpoznawalności marki, taśma papierowa z nadrukiem będzie ku temu bardzo dobrym krokiem. Nadruk może mieć dowolną postać, co oznacza, że równie dobrze możesz stworzyć w ten sposób dekoracyjną taśmę na kartony prezentowe albo taśmę, która zastąpi etykietę ostrzegawczą na przesyłkach. Masz już pomysł na taśmę papierową z nadrukiem? Przedstaw go nam i poznaj wycenę realizacji.

  Taśma papierowa do GK

  Mniej popularnym zastosowaniem taśmy papierowej są systemy suchej zabudowy. Wykorzystywana jest w nich do łączenia płyt gipsowo-kartonowych. Naklejona w miejscu styku płyt pozwala na eliminację szczelin i zapobiega ich rozchodzeniu się. Zamiast taśmy papierowej do GK możemy użyć też taśmy łączeniowej albo fizeliny. Pamiętajmy, że prezentowane w tej kategorii produkty wykazują również przyczepność do stali, co tworzy kolejne możliwości ich wykorzystania. Jeżeli zależy nam, aby ta przyczepność była szczególnie duża, warto porównać parametry podane w danych technicznych każdego z produktów. 

  Papierowa taśma klejąca - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  Taśma pakowa papierowa w Centrumpakowania.com dostępna jest do kupienia zarówno w ilościach hurtowych jak i w pojedynczych sztukach. Firmy wykorzystujące w swojej działalności taśmy papierowe do pakowania przesyłek zwykle potrzebują ich więcej, dlatego rozsądną opcją jest jednorazowy duży zakup, a dzięki temu otrzymanie atrakcyjnego rabatu. W razie pytań lub wątpliwości jaki dyspenser do taśmy papierowej wybrać, jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu również wtedy, gdy potrzebujesz porady w wyborze pomiędzy taśmą akrylowąhot-melttaśmą solvent a papierową. Sprawdź szczegóły dotyczące modeli papierowych dostępnych w naszej ofercie, która ciągle jest poszerzana: