Kategorie:

Nasze marki:

Papierowe

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Taśmy papierowe to popularny rodzaj taśm pakowych przeznaczonych do zaklejania przesyłek pocztowych, kurierskich i paczkomatowych. Z uwagi na ich ekologiczny charakter coraz częściej wykorzystywane są przez przedsiębiorstwa przewozowe, biura i firmy przeprowadzkowe.

Taśma pakowa papierowa - w trosce o środowisko naturalne

Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem taśm papierowych oferowanych przez sklep papierniczy online centrumpakowania.com. Wykonane z biodegradowalnego materiału taśmy przylepne cechują się dużą wytrzymałością, kleistością i korzystną ceną. Skutecznie chronią zawartość transportowanych paczek, a po zużyciu są zdatne do recyklingu.

Taśmy papierowe są coraz częściej wybierane do zaklejania kartonów, głównie z uwagi na to, że zużyte opakowanie łatwiej zutylizować bez konieczności zrywania tradycyjnej taśmy na nośniku PP. Taśmy papierowe typu KRAFT są nieco droższe od tych z tworzywa sztucznego ale zdecydowanie lepiej nadają opakowaniu ekologiczny charakter, a oprócz tego są równie odporne na warunki atmosferyczne.