Kategorie

Zestawy do bandowania

  Jest 1 produkt.

  Pokazano 1-1 z 1 pozycji

  Aktywne filtry

  Pakowanie jest wydawałoby się niezbyt skomplikowanym procesem. Jednak nie zapominajmy, że zarówno w domu, jak i w pracy musimy mieć na uwadze to, aby produkty oraz towar był nie tylko umieszczony w solidnym kartonie lub pudełku, ale przede wszystkim, aby ładunek był odpowiednio zapakowany. Bezpieczeństwo podczas transportu to podstawa i priorytet, zwłaszcza jeśli prowadzimy firmę wysyłkową. Dobrze zabezpieczona paczka to gwarancja sukcesu i przejaw dobrze wykonanej pracy. Wysyłka i przewóz towaru z miejsca na miejsce zawsze niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia. Dlatego tak ważna jest właściwa ochrona i potrzebne do tego materiały oraz akcesoria do bandowania.

  Sprzęty potrzebne do bandowania w zestawach

  Samo bandowanie to proces w którym zabezpiecza się paczkę przy użyciu różnego rodzaju taśm do tego przeznaczonych. Jeśli prowadzimy firmę świadczącą usługi wysyłkowe, a może planujemy wielkie porządki, remont lub przeprowadzkę, to warto pomyśleć o odpowiednich urządzeniach i produktach, które usprawnią pracę i będą niezastąpione w działaniach tego typu. Zestawy do bandowania to doskonała inwestycja, która szybko zaowocuje organizacją pracy oraz sprawi, że będziemy mieć wszystko pod kontrolą. Dodatkowo takie zestawy są ekonomiczne, a co najważniejsze - pozwalają zaoszczędzić dużo czasu. Zestawy do bandowania pozwolą nam również zadbać o pracowników i sprawią, że ich praca będzie wydajniejsza. Następnym atutem jest szeroki wybór spośród zestawów, które składają się z różnych urządzeń i materiałów sprawiając, że każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź też narożniki ochronne do bandowania, taśmy do bandowania oraz zapinki.

  Zestaw do bandowania - taśma i inne akcesoria do pakowania palet

  W ramach gospodarki magazynowej trzeba zadbać między innymi o infrastrukturę, czyli o wyposażenie magazynu w odpowiednie urządzenia. Są one niezbędne między innymi do realizowania procesu określanego jako bandowanie palet. Jego celem jest stabilizacja towarów układanych na paletach i wiązanie ich z paletą tak, aby bezpiecznie mogły zostać przetransportowane. W większości obiektów wciąż przeprowadza się bandowanie ręczne, a nie automatyczne, dlatego odpowiednie, specjalistyczne narzędzia to podstawa. W naszym sklepie możesz kupić gotowe zestawy do bandowania. Zawierają one absolutnie wszystko, czego potrzebujesz do zabezpieczania paczek i palet na czas transportu. Nie musisz już zastanawiać się jaką taśmę spinającą do bandowania wybrać albo czy połączyć ją za pomocą zapinek blaszanych czy wykonanych z drutu - kupując zestaw do spinania palet możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, gdyż nie wydasz ich na błędnie dobrane akcesoria.

  Zestaw do spinania ładunków - z czego się składa?

  Na rynku dostępne są podobne produkty, ale pamiętajmy, że zestaw zestawowi nie jest równy. W wielu znajdziemy taśmy PET, taśmy stalowe, taśmy o długości 2500 m czy o szerokości 12 mm, ale czy na pewno będą one odpowiednie w przypadku naszego ładunku? Najlepiej wybrać uniwersalny zestaw, czyli zestaw złożony z najczęściej wykorzystywanych akcesoriów. Właśnie taki zestaw dopasowany do potrzeb większości magazynów czy hurtowni znajdziesz w naszej ofercie. Proponowany zestaw do spinania palet zawiera następujące elementy:

  • taśmę spinającą do palet - taśma polipropylenowa jest taśmą przeznaczoną do ciężkich ładunków o dużych gabarytach. Polipropylen to odporny i wytrzymały materiał, dlatego można stosować go nawet do najcięższych ładunków, a dopiero jeśli się nie sprawdzi, sięgnąć po taśmy z poliestru,
  • zapinki metalowe - w ilości 1000 sztuk. Przy ich pomocy można łączyć taśmę spinającą. Do taśm PP alternatywnie można używać też zapinek drucianych albo stalowych, ale najczęściej wykorzystuje się właśnie metalowe,
  • napinacz - na rynku dostępne są różne bandownice, ale model H-21 wciąż jest jednym z najchętniej wybieranych, dlatego znajduje się w naszym zestawie do bandowania,
  • narożniki ochronne - w ilości 1000 sztuk. Dzięki swojej sztywności doskonale chronią towar przed zgnieceniem czy otarciem, do jakiego może dojść w wyniku silnego docisku taśmy spinającej,
  • odwijacz - odwijacze to akcesoria, dzięki którym możemy spiąć ładunek łatwiej i szybciej, gdyż taśma nie będzie się plątać ani nie trzeba będzie trzymać jej w rękach.

  Gotowe zestawy do spinania palet - szybka wysyłka i dostawa

  Zestaw do bandowania to niezbędnik wszystkich firm, które zamierzają magazynować towary na paletach oraz przygotowywać palety i paczki do transportu. W Centrumpakowania.com możesz zamówić go w kilka minut, nawet jako niezarejestrowany użytkownik. Przesyłkę otrzymasz w ciągu 2 dni roboczych, a jeśli pochodzisz z Poznania lub okolic i spełnisz warunki naszej promocji, wcale nie poniesiesz kosztów dostawy. Możesz także zaoszczędzić zamawiając 2 lub więcej sztuk zestawów co bywa korzystną opcją zwłaszcza dla nowopowstałych magazynów. Jeśli oferowany zestaw chwilowo jest niedostępny, kliknij przycisk "Powiadom mnie kiedy będzie dostępny", aby otrzymać powiadomienie, gdy tylko stany magazynowe zostaną uzupełnione.

  Pamiętaj, że jeśli proponowany zestaw do bandowania nie odpowiada Twoim potrzebom, w ofercie naszego sklepu znajdziesz także inne akcesoria do bandowania, spośród których możesz stworzyć swój własny zestaw. Sprzedajemy m.in. zapinki druciane, plastikowe i taśmy poliestrowe typu WG. Oferujemy też wiele artykułów przydatnych do pakowania paczek, takich jak folia, papier pakowy czy kartony. Zapraszamy do zakupów i pozostajemy dostępni w razie pytań.

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie