Kategorie

Koperty kurierskie przylgi

  Aktywne filtry

  Przylgi kurierskie to praktyczne akcesoria przeznaczone do zabezpieczania takich dokumentów jak dowody sprzedaży, faktury, gwarancje, itp. Po kangurki kurierskie często sięgają firmy przewozowe i logistyczne, a także przedsiębiorstwa zajmujące się sprzedażą hurtową.

  Kangurki kurierskie, przylgi foliowe

  Sklep internetowy centrumpakowania.com oferuje Wam najlepsze przylgi kurierskie w konkurencyjnych cenach. Wysoka jakość i funkcjonalność to cechy wyróżniające produkty dostępne w naszym sklepie. Co więcej, oferowane kangurki na listy przewozowe charakteryzują się wytrzymałością, minimalną wagą i odpornością na działanie wody. Mocny klej zapewnia doskonałe utrzymanie się przylg na kartonach, tubach i kopertach.

  Kieszenie foliowe - co to takiego?

  Akcesoria, o których mowa, to przezroczyste lub kolorowe samoprzylepne kieszenie foliowe, które można nakleić na papierową kopertę, foliopak, paczki, a nawet stretch, którym owinięte są towary na paletach. Służą do przekazywania dokumentów takich jak listy przewozowe, paragony, etykiety czy gwarancje. Stanowią dodatek do przesyłki, dzięki czemu nie zabierają miejsca wewnątrz pudełka wysyłkowego i rzucają się w oczy. Nie ma szans, by odbiorca nie zauważył czerwonej koszulki kurierskiej, którą możesz nabyć w naszej ofercie, a która może być umieszczona również wewnątrz kartonu.

  Wykonane z tworzywa sztucznego koperty na list przewozowy dobrze sprawdzają się jako doklejki na dokumenty, gdyż doskonale zabezpieczają je przed wilgocią, zabrudzeniami i uszkodzeniami. Co więcej, folia, z której są zbudowane, nie stanowi przeszkody dla zeskanowania np. kodu kreskowego nadrukowanego na dokumencie umieszczonym w omawianej kieszonce. Nie trzeba w tym celu specjalnie go wyjmować. Ogólnie rzecz biorąc, koszulki samoprzylepne na paczki to akcesoria niezwykle przydatne przy dostawach różnorodnych pakunków. Odpowiadają potrzebom zarówno indywidualnych użytkowników, jak i firm i sklepów prowadzących sprzedaż wysyłkową.

  Koperty kurierskie kangurki

  Wspomniane wyżej akcesoria często określane są także jako kangurki kurierskie. Nazwa ta wzięła się od australijskich torbaczy, które w swoich torbach umieszczają młode. Analogia ta często budzi jednak obawę o to, czy dokumenty umieszczone w foliowej kopercie tego rodzaju na pewno będą bezpieczne, a konkretnie czy nie wypadną. Trzeba wiedzieć, że koperty samoprzylepne stanowią skuteczne zabezpieczenie i nie ma potrzeby, aby dodatkowo zaklejać je taśmą.

  Jak pakować przesyłkę z przylgą kurierską?

  Przylgę trzeba przymocować do opakowania wykonanego z papieru lub z innego materiału. Nie potrzebujemy do tego żadnych narzędzi ani kleju - warstwa mocnego kleju jest już na nią naniesiona. Tylko od nas zależy, w którym miejscu nakleimy ją na kartonie. Kurierzy z pewnością zauważą folię na etykietę kurierską - zwykle pierwszą rzeczą, którą robią po wzięciu kartonu do ręki, jest właśnie odszukanie jej i zeskanowanie informacji, które się tam znajdują. Dokument, który tam umieszczamy, może być więc zgięty na pół, ale musimy umieścić go tak, aby przez kieszonkę widoczne były wszystkie informacje dla kuriera.

  Koszulki kurierskie z nadrukiem

  W przypadku przesyłek kurierskich, które mają być firmowymi i które mają trafić do wnętrza przesyłki, warto wybrać koperty kurierskie z nadrukiem. Najprościej mówiąc - kopertę można pokryć dowolną grafiką lub tekstem, np. w postaci napisu "Tutaj faktura/paragon". Dzięki temu odbiorca prędko będzie wiedział, gdzie szukać dołączonego dowodu zakupu, a sam dowód nie ulegnie pognieceniu czy nawet rozdarciu w wyniku bezpośredniego ocierania się o towar umieszczony w przesyłce. W Centrumpakowania.com istnieje możliwość zamówienia gotowej czerwonej kieszeni foliowej z przytoczonym nadrukiem lub zamówienia koperty z własnym nadrukiem - zapraszamy do kontaktu celem omówienia szczegółów projektu i poznania wyceny.

  Folie na list przewozowy – wytrzymałość i inne zalety

  Naklejki kurierskie pełnią ważną rolę. To od nich zależy czy i w jakim stanie kluczowy dokument dotrze do odbiorcy lub czy możliwa będzie identyfikacja pakunku w procesie dostawy. Jakość ma więc tutaj niemałe znaczenie. Jakie zalety mają koszulki na listy przewozowe dostępne w ramach tej kategorii?

  • lekkie - nie wpływają na wagę pudełek, dzięki czemu nie zwiększają kosztów wysyłki,
  • trwałe - doskonale nadają się do wielokrotnego użytkowania,
  • przyczepne - dobrze przyczepiają się do opakowań różnego typu,
  • transparentne - możliwe jest skanowanie kodów bez wyjmowania dokumentów,
  • tanie - a dodatkowo możesz skorzystać z rabatu za duże jednorazowe zakupy.

  Kangurki na listy przewozowe - różne rozmiary

  Na kartonach kurierskich znajdziesz przylgi różnej wielkości. Wszystko przez to, że różne są formaty dokumentów, które w nie wkładamy, a także formaty samych kopert. Najpopularniejsze są przylgi kurierskie C5 oraz kieszenie samoprzylepne C6. W naszym sklepie internetowym czekają następujące formaty koszulek w wersji bezbarwnej:

  Nasza oferta kopert samoprzylepnych C5 i innych rozmiarów skierowana jest do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw, w tym firm kurierskich, magazynów, sklepów i hurtowni. Klienci hurtowi często zainteresowani są nabyciem większej ilości, np. 500 lub 1000 sztuk, ale my proponujemy lepsze rozwiązanie - zakup kilku opakowań liczących po 100 szt. i otrzymanie rabatu za duże zakupy. Jeśli zainteresowała Cię ta promocja, przejdź do opisu wybranego produktu z tej kategorii i zapoznaj się z wyświetlaną tam tabelą. Sprawdź także co mamy do zaoferowania w kategorii kopert kurierskich.

  Jeśli zaciekawiły Cię nasze przylgi kurierskie, zobacz również pozostałe koperty do wysyłki dostępne w naszym sklepie internetowym.

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie