Kategorie

Gumki recepturki

  Jest 6 produktów.

  Pokazano 1-6 z 6 pozycji

  Aktywne filtry

  W ostatnim czasie można zobaczyć, że gumki recepturki są naprawdę wykorzystywane w bardzo wielu kwestiach. Najczęściej można je spotkać w aptekach, gdzie do blistra z lekiem dołączony jest sposób podawania. To bardzo ważne, ponieważ w ten właśnie sposób pacjent wie w jaki sposób dawkować i co to za lek. koniecznie należy poważniej się nad tym zastanowić, a okaże się, że jeszcze kilka lat temu zamiast zastanawiać się nad tym, gdzie kupić gumki recepturki można było otrzymać je wraz z lekami. Do tej pory jeśli pacjent jakiś lek kupuje w kilku opakowaniach, bardzo często są one ze sobą połączone za pomocą takiej właśnie gumki.

  Elastyczne gumki recepturki nadal żywe

  W praktyce będzie to oznaczało, że producent gumek recepturek nadal funkcjonuje, jak i również można spotkać jego produkty właściwie na każdym kroku. Oczywiście zdarzają się i małe i duże gumki recepturki, dlatego warto jest zwrócić na to swoją uwagę, a jeśli posiada się w domu kilka takich gumek, można będzie dostrzec między nimi pewne różnice. Nie tylko jeśli chodzi o ich wielkość ale również grubość.

  Mocne i wytrzymałe gumki recepturki dostępne w różnych kolorach i wielkościach. Przydatne i uniwersalne akcesorium do dodatkowego zabezpieczania opakowań.

  Hurtownia opakowań Centrum Pakowania to super wybór gumek recepturek i nie tylko! Sprawdź również nasze inne produkty, takie jak wytrzymałe kartony, praktyczne tuby lub tektura w arkuszach i w rolce.

  Duże i małe gumki recepturki – akcesoria o wielu zastosowaniach

  Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć co to jest gumka recepturka. To akcesoria, z którymi mamy styczność na co dzień, gdyż znajdują zastosowanie niemal wszędzie - w każdej gałęzi przemysłu, w handlu i w codziennych pracach domowych. Przydają się do wiązania, mocowania, pakowania i spinania różnego rodzaju towarów, dlatego najczęściej gumeczki recepturki możemy spotkać w sklepach, hurtowniach, aptekach czy przedsiębiorstwach zajmujących się dystrybucją warzyw i owoców. Są też niezastąpione, gdy pakujemy coś w woreczki nieposiadające własnego zamknięcia. Wystarczy wówczas związać je małą gumką recepturką, aby zapobiec rozsypaniu się zawartości albo zatrzymać cenny aromat w środku. Producenci oferują te akcesoria w różnych wielkościach i wariantach, np. wersje proste, jak i krzyżowe. Do opisania rozmiarów gumek przyjmuje się jednostkę mm (milimetry).

  Mocne gumki recepturki - gadżet biurowy i do pakowania towarów

  Gumki recepturki przydadzą się w codziennej pracy biurowej, ogrodnictwie, hurtowniach czy sklepach internetowych. Można spiąć nimi dosłownie wszystko, nawet pliki banknotów. Aby dobrze obwiązać niektóre opakowania, potrzebujemy jednak gumek recepturek szerokich. Za takie uznaje się np. modele o średnicy 100 mm. Przydają się także w sytuacjach, kiedy mamy do przeniesienia kartkę z bloku rysunkowego A3. Wystarczy delikatnie zwinąć ją w rulon i obwiązać gumką recepturką dużych rozmiarów, aby nie pogiąć kartki, a jednocześnie zapobiec jej samoczynnemu odprostowywaniu.

  Kauczukowe gumki recepturki - rozmiary

  Mówiąc o rozmiarach gumek recepturek nie sposób pominąć też tych najmniejszych. Przydają się one głównie w biurach, np. do związania ze sobą kilku ołówków, które chcemy przechować w szufladzie. Gumki recepturki małe można też użyć do zawiązania woreczków foliowych, do zorganizowania drobnych kabli, a nawet jako znaczniki do szklanek, jeśli na imprezie wszyscy piją z takich samych. Gumki recepturki malutkie przydają się też przy wiązaniu warkoczyków.

  Gdzie kupić gumki recepturki?

  Omawiane akcesoria zwykle dostępne są w sklepach papierniczych. Jednak gdzie kupić recepturki wygodniej i taniej? Zakupy w naszym sklepie to najlepsze rozwiązanie. Oferujemy gumki w dużych opakowaniach - o wadze 1 kg. Warto kupić kilka opakowań nie tylko po to, by zapewnić sobie solidny zapas, ale i po to, by zapewnić sobie niższą jednostkową cenę gumek recepturek. Rabaty ilościowe to nie wszystko - klienci zamawiający towar z adresem dostarczenia na terenie Poznania i okolic mogą liczyć na darmową dostawę.

  Gumeczki recepturki w naszej ofercie

  W internetowym sklepie Centrumpakowania.com otrzymasz tanie gumki recepturki proste wykonane z naturalnego, ekologicznego kauczuku, który jest elastyczny, ale i bardzo wytrzymały. Możesz wybrać pomiędzy modelami w kolorze białym i zielonym. Prawie wszystkie mają grubość 1,5 mm i szerokość 1,5 mm, choć mamy też model, w którym parametry te wynoszą 1,2 mm. Wszystkie duże i małe gumki recepturki dostępne w naszym sklepie są do nabycia w opakowania 1kg. Oto dostępne średnice:

  Sprawdź także inne akcesoria do pakowania z tworzyw sztucznych, dostępne w naszej ofercie.  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie