Kategorie:

Nasze marki:

Gumki recepturki

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

W ostatnim czasie można zobaczyć, że gumki recepturki są naprawdę wykorzystywane w bardzo wielu kwestiach. Najczęściej można je spotkać w aptekach, gdzie do blistra z lekiem dołączony jest sposób podawania. To bardzo ważne, ponieważ w ten właśnie sposób pacjent wie w jaki sposób dawkować i co to za lek. koniecznie należy poważniej się nad tym zastanowić, a okaże się, że jeszcze kilka lat temu zamiast zastanawiać się nad tym, gdzie kupić gumki recepturki można było otrzymać je wraz z lekami. Do tej pory jeśli pacjent jakiś lek kupuje w kilku opakowaniach, bardzo często są one ze sobą połączone za pomocą takiej właśnie gumki.

Elastyczne gumki recepturki nadal żywe

W praktyce będzie to oznaczało, że producent gumek recepturek nadal funkcjonuje, jak i również można spotkać jego produkty właściwie na każdym kroku. Oczywiście zdarzają się i małe i duże gumki recepturki, dlatego warto jest zwrócić na to swoją uwagę, a jeśli posiada się w domu kilka takich gumek, można będzie dostrzec między nimi pewne różnice. Nie tylko jeśli chodzi o ich wielkość ale również grubość.

Mocne i wytrzymałe gumki recepturki dostępne w różnych kolorach i wielkościach. Przydatne i uniwersalne akcesorium do dodatkowego zabezpieczania opakowań.

Hurtownia opakowań Centrum Pakowania to super wybór gumek recepturek i nie tylko! Sprawdź również nasze inne produkty!

Artykuły dotyczące kategorii gumki recepturki:


Zaskakujące zastosowania gumek recepturek