Kategorie

Folie bąbelkowe mały bąbel 25 m

  Jest 2 produktów.

  Pokazano 1-2 z 2 pozycji

  Aktywne filtry

  Niejednokrotnie transport paczek wiąże się z ryzykiem uszkodzenia przewożonego towaru. W celu zminimalizowania tego zagrożenia warto zabezpieczyć ładunek, np. za pomocą wypełniaczy do paczek lub poprzez oklejenie go folią bąbelkową. Wyłącznie stosując wysokogatunkoweprodukty, takie jak folia ochronna, można mieć pewność bezpiecznego przewozu produktów.

  Folia bąbelkowa dla każdego

  Oferowana przez centrumpakowania.com folia pęcherzykowa cechuje się dużą wytrzymałością, giętkością i lekkością. Polecamy ją zarówno profesjonalnym firmom zajmującym się hurtową sprzedażą towaru lub jego przewozem, jak również osobom prywatnym.

  Folia bąbelkowa mały bąbel – nawoje 25 m

  Chcesz nabyć jakościową, wytrzymałą folię, której można używać nawet wielokrotnie? Centrumpakowania.com jest miejscem, w którym czeka ona na Twój zakup. Folia bąbelkowa małe bąble 25m to najmniejszy z nawojów dostępny w naszej ofercie. Cieszy się on dużym zainteresowaniem zarówno ze strony osób prywatnych, jak i firm. Jeżeli myślisz o zakupie folii pęcherzykowej mały bąbel 25m z uwagi na jej większą poręczność i mniejszą wagę, a nie na małe zapotrzebowanie, możesz zdecydować się na zakup minimum trzech rolek, aby otrzymać rabat. Wraz przekraczaniem kolejnych progów ilościowych rabat zwiększa się – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji po wejściu w konkretny model folii bąbelkowej małe bąble 25m.

  Kiedy folia bąbelkowa małe bąble 25m to dobry wybór? 

  Folia pęcherzykowa mały bąbel 25m to przede wszystkim idealna opcja dla tych, którzy zawsze chcą mieć pod ręką folię przydatną w wielu sytuacjach, a jednocześnie nie potrzebują aż tak dużych nawojów jak pozostałe, dostępne w naszej ofercie. Folia mały bąbel 25m spokojnie wystarczy na zapakowanie kilku paczek albo na zabezpieczenie wybranych, delikatnych przedmiotów podczas przeprowadzki. Tego typu akcesorium powinno być też zawsze dostępne na wyposażeniu biur czy mniejszych firm. Drobne, gęsto ułożone bąbelki sprawiają, że świetnie nadaje się do zabezpieczania cennych rzeczy, gdyż nawet po przypadkowym pęknięciu kilku bąbli przedmiot będzie miał zapewnioną dostateczną ochronę i amortyzację. Pod tym względem folia mały bąbel 25m jest lepsza od poduszek powietrznych.

  Folia pęcherzykowa mały bąbel 25m - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  Obydwa modele folii bąbelkowej mały bąbel 25m, dostępne w naszym sklepie, mają grubość 40 mikronów. Przy wyborze produktu trzeba zastanowić się nad szerokością nawoju, jaka będzie odpowiedniejsza względem naszych potrzeb. Udostępniamy folię mały bąbel 25m o szerokości 50 lub 100 cm:

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie