Kategorie

Folie bąbelkowe duży bąbel

  • Nawoje 50m

    Folia bąbelkowa duży bąbel – nawoje 50m

    Firmy przeprowadzkowe, sklepy i magazyny to jedni z najczęstszych...
    Zobacz ofertę

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Folia bąbelkowa duży bąbel to popularny wypełniacz do kartonów. Powszechnie stosuje się go w celu zabezpieczenia przewożonego towaru przed uszkodzeniem na skutek nagłego przemieszczenia lub zgniecenia. Wybierając folię pęcherzykową warto zainwestować w wysokiej jakości produkt o dużej trwałości i odporności na zniszczenie.

Sklep z folią bąbelkową duży bąbel 

W kategorii “Duży bąbel” sklepu centrumpakowania.com znajdziecie szeroki wybór folii bąbelkowej dostępnej w arkuszach o długości 50m. Odpowiednia do pakowania dużych przedmiotów folia pęcherzykowa cechuje się korzystną ceną, uniwersalnym zastosowaniem i możliwością ponownego wykorzystania. Jest odpowiednio lekka, wytrzymała i giętka.

Folia bąbelkowa duże bąble – kiedy wybrać?

Istnieje wiele przedmiotów, w zabezpieczeniu których przydatna może być folia bąbelkowa. Duży bąbel to opcja zarezerwowana głównie dla dużych gabarytów, np. mebli. Wszystko przez to, że średnica pojedynczego bąbla w tego typu foliach wynosi zwykle kilka centymetrów, a zatem, gdy przypadkowo dojdzie do jego pęknięcia, nie powinno robić to większej różnicy dla skuteczności zabezpieczania owiniętego przedmiotu. Folia bąbelkowa duży bąbel zestawiana jest zwykle z tą, w której bąble są drobne i zagęszczone. Ta opcja polecana jest wtedy, gdy liczy się staranne zabezpieczenie każdego skrawka owijanego przedmiotu i w praktyce stosowana jest dla przedmiotów o małych lub średnich gabarytach, np. do zabezpieczania kubków. Folia bąbelkowa duże bąble ze stabilizatorem UV odpowiedniejsza jest również do zastosowań ogródkowych. Jej właściwości termoizolacyjne pozwalają bowiem skutecznie chronić rośliny przed niskimi temperaturami.

Folia bąbelkowa duży bąbel czy poduszki powietrzne?

Folia pęcherzykowa duży bąbel bywa używana zamiennie z poduszkami powietrznymi. W porównaniu z nimi stanowi jednak lepszy wypełniacz, gdyż w razie pęknięcia pojedynczego bąbla nadal jest w stanie spełniać swoją funkcję zabezpieczającą i amortyzacyjną, natomiast pęknięcie poduszki powietrznej oznacza jej bezużyteczność. Dla wielu osób argumentem przekonującym do wyboru folii duży bąbel jest również to, że w tym zestawieniu wypada ona korzystniej pod względem kosztów. Nie bez znaczenia jest także wygoda jej użytkowania. Folią bąbelkową duży bąbel możemy swobodnie owinąć dowolny przedmiot, a nawet poddać ją procesowi zgrzewania z wykorzystaniem specjalnej maszyny, dzięki czemu uzyskamy gotowy woreczek lub rękaw, w który można włożyć przedmiot. To możliwość często praktykowana przez firmy.

Folia pęcherzykowa duży bąbel – kupuj więcej za mniej

Oferta folii bąbelkowej duży bąbel dostępna jest dla wszystkich, ale w szczególny sposób adresujemy ją do klientów biznesowych, np. sklepów, magazynów, firm kurierskich czy przeprowadzkowych. To z nimi prowadzimy zwykle stałą współpracę, gdyż jakościowa folia w przystępnej cenie i z wygodną dostawą to coś, co idealnie trafia w ich potrzeby. Zamówienia na folię pęcherzykową duży bąbel obsługujemy w ciągu 24-48 godzin. Dostawa realizowana jest przez nas samych, a zatem mamy pełną kontrolę nad bezpieczeństwem produktów w trakcie transportu. Cennik folii duży bąbel dostępny jest po wejściu w konkretny model. Przygotowaliśmy rabaty ilościowe, które zdecydowanie zachęcają do większych zakupów.

Folia duży bąbel - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

Folia pęcherzykowa duży bąbel dostępna jest w trzech wariantach. Do zabezpieczania mniejszych przedmiotów wystarczająca może okazać się wąska rolka – o szerokości 50 cm. Dla większych gabarytów przygotowaliśmy rolki o szerokości 1m i 1,5m. Zapraszamy do zapoznania się z produktami, a w razie pytań do kontaktu z nami.

Sprawdź następujące produkty dostępne w naszej ofercie:

Jeśli zaciekawiły Cię nasze folie bąbelkowe z dużym bąblem, zobacz również pozostałe folie bąbelkowe dostępne w naszym sklepie internetowym.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie