Kategorie

Folie bąbelkowe duży bąbel 50 m

  Jest 3 produktów.

  Pokazano 1-3 z 3 pozycji

  Aktywne filtry

  Folia bąbelkowa duży bąbel – nawoje 50m

  Firmy przeprowadzkowe, sklepy i magazyny to jedni z najczęstszych nabywców folii pęcherzykowej duży bąbel 50m. Jest ona bowiem idealna do zabezpieczania dużych przedmiotów na czas wysyłki czy transportu. Po zgrzaniu może przybierać postać worków lub rękawów, a tym samym być jeszcze wygodniejsza w użyciu. Folia bąbelkowa duży bąbel 50m, z racji swoich właściwości termoizolacyjnych często wykorzystywana jest także przez osoby prywatne, np. do zabezpieczania roślin w ogródku przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Przydaje się również przy samodzielnych przeprowadzkach. Zabezpieczone nią meble czy inne wielkogabarytowe przedmioty w znacznie mniejszym stopniu narażone będą na przypadkowe obicia czy zarysowania. Folię bąbelkową duże bąble 50m sprzedajemy już od 1 rolki. 

  Kiedy polecany jest wybór folii bąbelkowej duże bąble 50m?

  Folia pęcherzykowa duży bąbel 50m przeznaczona jest przede wszystkim do zabezpieczania przedmiotów o dużych rozmiarach. Warto mieć na uwadze, że średnica bąbla wynosi 3 cm i choć pęknięcia zdarzają się rzadko, zawsze trzeba się z nimi liczyć. Ważne jest zatem, aby folię duży bąbel 50m stosować dla towarów, w przypadku których pęknięcie pojedynczego bąbla nie będzie przeszkodą w tym, aby w dalszym ciągu były wystarczająco zabezpieczane. Folia bąbelkowa duży bąbel 50m to i tak o wiele tańsza i lepsza alternatywa na przykład dla wypełniaczy w postaci poduszek powietrznych. W ich przypadku pęknięcie oznacza zupełną bezużyteczność. 

  Folia pęcherzykowa duży bąbel - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  Wszystkim poszukującym folii duży bąbel 50m polecamy nasze nieco krótsze nawoje – 40 m. Udostępniamy trzy modele, z których najwęższy ma szerokość 50cm, a najszerszy – 150 cm. Już przy zakupie 2 sztuk naliczany jest pierwszy rabat, dlatego warto przemyśleć złożenie większego zamówienia. Kliknij w wybrany model i poznaj szczegóły:

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie