Kategorie:

Kleje biurowe

  Jest 2 produktów.

  Pokazano 1-2 z 2 pozycji

  Aktywne filtry

  W ostatnim czasie istnieje coraz większa potrzeba wysyłania różnego rodzaju pism. Dlatego klejenie kopert będzie znacznie łatwiejsze, jeśli zostaną do tego użyte kleje biurowe. Wiadomo, że w ten sposób można będzie znacznie ułatwić sobie tego typu zadanie, jak i przyśpieszyć samo sklejanie kopert. Śmiało można stwierdzić, że nawet jeśli do tej pory ktoś używał tradycyjnych klejów, to mimo wszystko kleje biurowe w sztyfcie będą się znacznie lepiej sprawdzały. 

  Klej biurowy w porządkach organizacyjnych

  W ostatnim czasie istnieje coraz więcej dokumentacji, które należy w jakiś sposób segregować. Dlatego nawet jeśli ktoś chce umieszczać informacje na segregatorach, to i tak kleje do papieru będą mogły idealnie się sprawdzić. W krótkim czasie kartkę z informacją można będzie umieścić we wskazanym miejscu, co znacznie ułatwi utrzymanie porządku, jak i również dalszą segregację. Prawda jest taka, że zarówno w małych jak i w dużych przedsiębiorstwach tego typu zakup będzie mógł okazać się w pełni korzystny. Śmiało można więc dokonać zakupu większej ilości artykułów biurowych, ponieważ w niedługim czasie będą się one mogły okazać w pełni pomocne. Sprawdź również inne produkty biurowe, takie jak sznurki, teczki biurowe lub rolki do kas.

  Klej w sztyfcie, klej w płynie czy klej w taśmie?

  Dawniej popularne były kleje w tubkach, ale dziś sięga się po nie stosunkowo rzadko, gdyż większość użytkowników doceniła jak bardzo wygodny może być klej w sztyfcie. Po pierwsze, praca z nim nie wymaga brudzenia rąk, przez co jest to idealny klej dla dzieci. Po drugie, w przeciwieństwie do kleju szkolnego w płynie, nie marszczy papieru, gdyż nie zawiera w sobie tak dużo wody, a po zaschnięciu nie kruszy się. Po trzecie zaś, jest to klej o wiele bardziej precyzyjny. Przy jego użyciu z łatwością skleimy dwa elementy nawet o niewielkiej powierzchni, np. nitkę do kartki. Alternatywą dla kleju szkolnego w sztyfcie może być klej w taśmie. Na pierwszy rzut oka do złudzenia przypomina on korektor-myszkę i faktem jest, iż działa na podobnej zasadzie. Wystarczy docisnąć go do kartki i pociągnąć, aby pozostała na niej warstwa kleju, do której możemy przyczepić wówczas drugi element.

  Klej do papieru - akcesorium niezbędne w każdym biurze

  W biurze często zachodzi potrzeba klejenia papieru. Mowa tutaj nie tylko o przygotowywaniu listów, ale i zwykłych oznaczeń, np. na teczkach, które tylko chwilowo, a nie na stałe, mają służyć do przechowywania określonych dokumentów. Oznaczając je markerem, musielibyśmy dokonywać później skreśleń, a kartki przylepione za pomocą kleju biurowego do papieru doskonale rozwiązują ten problem. Oczywiście szybszym i wygodniejszym rozwiązaniem może być użycie karteczek samoprzylepnych, o ile mamy je pod ręką. Jeśli nie, również możesz znaleźć je w naszym sklepie w zakładce akcesoria biurowe.

  Klej szkolny do klejenia różnych powierzchni

  Zastosowanie mocnego kleju do papieru w formie sztyftu nie kończy się na papierze. Może być on idealny do klejenia także takich materiałów jak tektura, karton, bibuła czy tkaniny. Przy jego użyciu wykonamy wiele prac plastycznych, ozdób czy dekoracji, choć warto pamiętać, że do takich zadań alternatywnie możemy posłużyć się też taśmą dwustronną, czyli taśmą, która z obydwu stron pokryta jest klejem. Również jest ona dostępna w naszym sklepie internetowym. Warto zdecydować się na nią zwłaszcza wtedy, gdy zależy nam na permanentnym połączeniu ze sobą dwóch elementów, gdyż nawet najlepsze kleje do papieru zapewniają jedynie tymczasowe połączenie, które może ulec rozerwaniu pod wpływem różnego rodzaju czynników, np. wysokiej temperatury czy też celowego oderwania przy użyciu większej siły. Zwykle jednak przy pracach z papierem łączenie zapewniane przez klej niepermanentny okazuje się w pełni wystarczające.

  Klej do tektury

  Dobry klej do tektury może przydać się przy wielu okazjach. Często istnieje chociażby potrzeba atrakcyjnego przygotowania pudełka prezentowego. Chcąc obkleić go ozdobnym papierem lub przymocować do niego wycięte z papieru dekoracje, warto posłużyć się właśnie szybkoschnącym klejem do kartonu. Produkty oferowane w naszej ofercie świetnie spiszą się w tej roli. Co ważne, długo zachowują świeżość, dzięki czemu raz użyty klej spokojnie poczeka do następnej okazji.

  Gdzie znaleźć dobry klej do papieru? Sprawdź ofertę sklepu Centrumpakowania.com

  Solidnych i szybkoschnących klejów do papieru nie trzeba daleko szukać - są dostępne w naszym sklepie. Oferujemy popularne kleje w dwóch wielkościach: klej do papieru 9g i klei biurowy 21g. Obydwa pochodzą od tego samego, zaufanego producenta - Profice. Gwarantujemy przystępną cenę, rabaty ilościowe i szybką wysyłkę. Zamówiony produkt dotrze do Ciebie w ciągu dwóch dni roboczych. Pamiętaj, że jednostkowa cena kleju biurowego spada, jeżeli zamówisz przynajmniej 10 sztuk.

  Kleje biurowe dostępne w naszej ofercie - zalety

  Kleje do papieru i tektury dostępne w naszym sklepie papierniczym online są:

  • ekologiczne - wyprodukowanie kleju nie miało negatywnego skutku dla środowiska,
  • szybkoschnące - wystarczy poczekać 1 minutę,
  • bez substancji toksycznych - między innymi bez rozpuszczalników,
  • wydajne - jedno opakowanie wystarczy do wielu prac, w których konieczne jest użycie kleju,
  • wygodne w użytkowaniu - brak ryzyka pobrudzenia klejem i uszkodzenia tuby.
  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie