Kategorie

Miary i metrówki

  Aktywne filtry

  Miary - przydatne w magazynie, produkcji, biurze czy w domu. Oferujemy tylko sprawdzone miary wysokiej jakości w dobre cenie! Odmierzanie różnych długości jest przydatne, a wręcz czasami konieczne w wielu zawodach. Z tego właśnie powodu miary długości to wręcz podstawa jeśli chodzi o narzędzia. Śmiało można stwierdzić, że od prawidłowej miary bardzo często zależy efekt. Dlatego tak duże znaczenie ma znalezienie właściwego produktu.

  Tanie metrówki w sklepie Centrumpakowania.com

  Wiele osób twierdzi, że wystarczy tania miarka, jednak jeśli ma posłużyć naprawdę długo, koniecznym będzie zainwestowanie w ten zakup większych pieniędzy niż ktoś początkowo planował. Z całą pewnością bardzo duże znaczenie ma przeznaczenie tego produktu. W sklepach można spotkać zarówno miary klasyczne, jak i miary zwijane. Przy bardzo dużych odległościach ten drugi typ będzie mógł okazać się znacznie bardziej korzystny, ponieważ w małym opakowaniu można będzie zmieścić wiele metrów i nie będzie ono zajmowało zbyt wiele powierzchni. Prawda jest taka, że do tych naprawdę odpornych miar, z których z powodzeniem można będzie korzystać długi czas należą miary zwijane stalowe. Stąd też coraz większa liczba osób decyduje się właśnie na nie. Sprawdź też inne produkty dostępne w naszym sklepie, takie jak etykiety, dyspensery, wypełniacze.

  Metrówki zwijane - narzędzia pomiarowe niezbędne w domu i w warsztacie

  Miara, taśma miernicza, metrówka - choć określeń jest wiele, wszystkie oznaczają to samo narzędzie pomiarowe. Jego niewielka budowa sprawia, że wygodnie można przenosić go w dowolne miejsce - tam, gdzie akurat jest potrzebne. Z kolei to, że jest automatycznie składane, nie zniechęca nas do jego używania, gdyż wiemy, że po dokonaniu pomiaru nie musimy tracić czasu i kłopotać się z ręcznym zwijaniem taśmy, tak jak bywa to w przypadku metra krawieckiego. Chyba nikomu nie trzeba już tłumaczyć do czego służy miara zwijana i gdzie może znaleźć zastosowanie, gdyż praktycznie każdy miał z nią styczność. Przydaje się chociażby przy wykonywaniu prac remontowych, wykończeniowych czy warsztatowych, dlatego obowiązkowo powinniśmy posiadać ją w domu. To akcesorium doskonałe w sytuacjach, kiedy potrzebujemy na szybko coś zmierzyć. Miara stalowa, która oferowana jest w naszym sklepie, podobnie jak modele drewniane, zachowuje sztywność, co ułatwia dokonanie dokładnego pomiaru, a jednocześnie jest na tyle elastyczna, że możliwe jest złożenie jej do niewielkiej obudowy tego urządzenia. Nie trzeba też obawiać się, że ulegnie złamaniu. Co ważne, wyraźna podziałka, która jest na niej umieszczona, nie ulega szybkiemu zmazaniu pod wpływem wody, potu czy też częstego rozwijania miary metrówki.

  Miary zwijane z podziałką - odporne na wilgoć i nie tylko

  Taśmy miernicze zwijane oferowane przez nasz sklep chętnie nabywane są zarówno przez klientów prywatnych, jak i przez biura, magazyny, sklepy czy firmy budowlane. Wszystko przez to, że mają wiele zalet:

  • trwałość - obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałów wykazuje odporność na temperaturę czy wilgoć,
  • wytrzymałość - na przypadkowe uderzenia, dzięki czemu miara jest w stanie posłużyć przez lata,
  • niewielkie rozmiary - metrówka składana doskonale mieści się w kieszeni i dobrze leży w dłoni,
  • wygodne - dzięki funkcji blokady możemy uniknąć samoczynnego zwijania się taśmy,
  • precyzyjne - wystarczy wysunąć odcinek taśmy, starannie przyłożyć ją do mierzonego przedmiotu albo przestrzeni i spojrzeć na podziałkę, aby uzyskać dokładny pomiar,
  • praktyczne - nasza miara 3m dodatkowo ma pasek, który możemy przełożyć przez nadgarstek, aby nawet po wypuszczeniu miary z dłoni uniknąć jej upadku na podłogę. Możemy też wykorzystać go do zawieszania jej na tablicy narzędziowej.

  Taśma do mierzenia - miara 5m i 3m

  W sklepach znajdziemy miary i taśmy o różnej długości, zwykle od 2m do nawet 50m. Różny może być także ich kształt, np. okrągłe taśmy Corona. W naszej ofercie dostępne są produkty, które mogą posłużyć zarówno do amatorskiego użytku, jak i sprawdzić się jako profesjonalne miary zwijane. To metrówka 3m oraz taśma miernicza 5m. Klikając w poszczególne produkty możesz poznać ich dane techniczne, w tym między innymi szerokość. Miara zwijana 5m charakteryzuje się tym, iż wykonana jest z tworzywa sztucznego ABS. Mowa o specjalnych gumowych osłonach, którymi jest pokryta i które sprawiają, że jej stłuczenie jest trudne, a także dzięki którym możemy zyskać jeszcze bardziej pewny chwyt, nie obawiając się, że podczas pomiaru taśma zwijana wyślizgnie nam się z dłoni. To najlepszy wybór dla tych, którzy zamierzają używać jej często i w różnych warunkach.

  Taśma miernicza zwijana w ofercie Centrumpakowania.com

  Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany zakupem pojedynczej sztuki metrówki 5m czy miary zwijanej 3m, u nas możesz ją nabyć. Warto jednak wiedzieć, iż mamy szczególny wzgląd na klientów hurtowych, czyli klientów dokonujących zamówienia chociażby na kilka sztuk taśm, np. dla wszystkich pracowników swojego magazynu. Tacy nabywcy mogą liczyć na rabaty ilościowe, o których dowiesz się więcej zaglądając do tabeli umieszczonej w opisach produktów. Gwarantujemy szybką dostawę i miarki metrówki o jakości zgodnej z Twoimi oczekiwaniami. Jeśli masz dodatkowe pytania, możesz zwrócić się do nas z prośbą o pomoc. Najszybciej odpowiedź uzyskasz kontaktując się z nami poprzez czat lub telefonicznie - w godzinach naszej pracy. Oprócz miarek taśmowych posiadamy także inne niezbędne akcesoria, wchodzące w skład wyposażenia magazynu czy warsztatu.

  Artykuły związane z miarkami i pomiarami

  Metrologia - sztuka poprawnego mierzenia

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie