Kategorie

Bloczki papierowe

  Jest 2 produktów.

  Pokazano 1-2 z 2 pozycji

  Aktywne filtry

  Bloczki papierowe, karteczki samoprzylepne - niezbędnik w każdym biurze i domu. Doskonałe rozwiązanie do zapisywania przypomnień czy listy zakupów. W ostatnim czasie wiele osób żyje w biegu. Oznacza to, że aby móc o wszystkim pamiętać, przydają się bloczki papierowe. Wiadomo, że jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie, nawet jeśli ktoś do tej pory próbował wszystko spamiętać, to mimo wszystko tego typu produkty znacznie ułatwiają życie.

  Karteczki samoprzylepne - codzienne ułatwianie życia

  Śmiało można już dziś zastanowić się nad tym, jak wkłady papierowe będą mogły pomóc w codziennych zadaniach czy pracy. Co więcej coraz większym zainteresowaniem cieszą się przeróżnego rodzaju karteczki samoprzylepne, ponieważ z powodzeniem można je umieścić na tablicy informacyjnej czy monitorze komputera. Ten sposób świetnie sprawdza się w przypadku kodów produktów jeśli chodzi o sklep czy skrótów klawiszowych przy pracy biurowej. Śmiało można stwierdzić, że żółte karteczki są w stanie naprawdę ułatwić codzienne funkcjonowanie. Tym bardziej, że jeśli chodzi o karteczki samoprzylepne z nadrukiem to jest to jednocześnie doskonała reklama dla danej firmy. Dlatego są one stosowane przez firmy, apteki czy inne instytucje. Sprawdź również inne produkty, takie jak korektory, koszulki foliowe, markery, nożyczki do biura.

  Kolorowe karteczki samoprzylepne - zalety

  Notes samoprzylepny to gotowy bloczek sklejonych ze sobą kartek, po których można pisać przy użyciu standardowego długopisu czy cienkopisu. Ma on tę zaletę, że nie potrzebujemy już kleju lub taśmy klejącej ani nożyczek, by samodzielnie wyciąć karteczkę i przykleić ją w dowolne miejsce - wystarczy tylko delikatnie oderwać gotową karteczkę od bloczku i nakleić tam, gdzie chcemy. Dzięki temu nie tylko zyskujemy na czasie, ale i nie ryzykujemy pobrudzeniem biurka, gdyż nie musimy ręcznie nakładać kleju. Jakie zalety jeszcze kryją w sobie niepozorne karteczki przylepne?

  • wygodne w użyciu - błyskawiczny sposób na zapisywanie ważnych informacji w widocznym miejscu,
  • wielokrotnego użytku - nie ma przeszkody, by kilkukrotnie przekleić karteczkę w inne miejsce, o ile tylko naklejamy ją na czyste powierzchnie,
  • nie pozostawiają śladów kleju - nie trzeba czyścić powierzchni, na której była przyklejona karteczka,
  • przylepne do różnych powierzchni - możesz przykleić je np. do tekturowej teczki biurowej, do monitora czy na drzwi lodówki,
  • odklejają się bez trudu - nie musisz się martwić, że karteczka przyklejona do kartki w książce sklei się z nią za mocno, by możliwe było jej późniejsze odklejenie bez podarcia papieru, a jednocześnie masz pewność, iż jest przyklejona na tyle silnie, że nie odklei się przypadkowo.

  Karteczki biurowe - kiedy mogą się przydać?

  Samoprzylepne karteczki to akcesorium, które może być przydatne w biurze lub w domu. Jest uwielbiane przez uczniów, studentów i osoby pracujące w systemie zdalnym lub prowadzące domowe biuro w ramach swojej firmy. Dzięki niemu możemy lepiej zorganizować swoją przestrzeń do pracy i zapobiec sytuacjom, w którym coś umknie naszej pamięci. Wystarczy zanotować coś ważnego na karteczce i przywiesić ją w widocznym miejscu, aby nie zapomnieć o wykonaniu ważnego telefonu do klienta czy o umówionej wizycie u stomatologa. Wiele osób używa karteczek głównie do tego, by tworzyć listę rzeczy do zrobienia w danym dniu. To lepszy sposób, niż tworzenie jej w notesie czy podręcznym kalendarzyku, gdyż możemy mieć ją ciągle przed oczami, a nie tylko wtedy, gdy zajrzymy do notatek. Równie dobrze jednak kolorowe karteczki biurowe mogą służyć do przechowywania informacji, z których korzystamy regularnie. Przykładowo, możemy zapisać na nich skróty klawiaturowe, które ciężko jest nam zapamiętać, a których warto używać, gdyż przyspieszają naszą pracę. Tego typu "ściągę" najlepiej przykleić do monitora lub do krawędzi półki, która znajduje się najbliżej niego.

  Karteczki do zaznaczania

  Samoprzylepne zakładki świetnie przydają się też podczas nauki. Mając przed sobą grubą książkę albo plik notatek, wystarczy umieścić kolorowe karteczki samoprzylepne na wybranych stronach, aby wyraźnie zaznaczyć różne informacje i w razie potrzeby móc prędko do nich wrócić. Za pomocą znaczników samoprzylepnych możemy też zaznaczać stronę, na której skończyliśmy czytanie. Co ważne, jeden i ten sam znacznik z powodzeniem możemy przyklejać kilkukrotnie do różnych stron, co pozwoli nam zaoszczędzić. Karteczki przydają się także podczas zajęć szkolnych czy podczas samodzielnej nauki języka obcego.

  A jak przechowywać bloczki z karteczkami samoprzylepnymi? Wszystko zależy od naszych preferencji. Jeśli korzystamy z nich często, warto mieć pod ręką pewien zapas, a zatem najlepiej postawić je na biurku. Jeśli jednak nie chcemy, by zagubiły się wśród innych rzeczy, możemy zainwestować w specjalny podajnik. Może mieć on przeróżną formę, ale jego cel zawsze jest ten sam - ułatwienie przechowywania i pobierania kolejnych karteczek.

  Żółte karteczki samoprzylepne i nie tylko w ofercie Centrumpakowania.com

  W sklepach karteczki biurowe dostępne są w różnych wersjach. Podczas, gdy jedne charakteryzują się dość stonowaną kolorystyką, inne to typowe neonowe karteczki w stylu dobrze znanych wszystkim karteczek samoprzylepnych Post-it super sticky, o wyrazistych kolorach, które rzucają się w oczy z daleka. Możemy też napotkać różne kształty. W naszym sklepie dostępne są karteczki do zaznaczania w formie strzałek, które świetnie sprawdzają się zwłaszcza jako znaczniki do książek, ale posiadamy też klasyczne prostokątne karteczki samoprzylepne 4x20x50 mm, które są zdecydowanie wygodniejsze, jeśli występuje potrzeba umieszczenia na powierzchni karteczki większej ilości tekstu.

  W Centrumpakowania.com oferujemy szeroki wybór artykułów biurowych, w tym karteczek. Mają one formę gotowych zestawów karteczek samoprzylepnych, złożonych z bloczków o różnych kolorach. W jednym bloczku może znajdować się 25 lub nawet 40 karteczek, a biorąc pod uwagę, że zestaw składa się z przynajmniej 4 bloczków, oznacza to, że kupując jedną sztukę produktu zapewniasz sobie kilkaset karteczek przylepnych. Polecamy jednak zakup minimum 10 sztuk - otrzymasz wówczas zniżkę, a przy okazji zapewnisz sobie zapas, który wystarczy na długo. To opcja korzystna zwłaszcza z punktu widzenia biur i firm, w których akcesoria tego typu wykorzystywane są na co dzień.

  Kartki przylepne to gadżet przydatny zarówno w domu, jak i w biurze, dlatego nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych. W wygodny sposób, bez tracenia czasu, możesz zamówić wybrany produkt i otrzymać go wprost pod wskazany adres w ciągu zaledwie dwóch dni roboczych. Co więcej, klienci zamieszkujący na terenie Poznania i okolic nie muszą ponosić kosztów dostawy.

  Karteczki samoprzylepne małe jako gadżet reklamowy

  Klienci biznesowi mają jeszcze jeden powód, by skorzystać z naszej oferty - możliwość zakupienia karteczek biurowych z nadrukiem. Nadruk może mieć dowolną, narzuconą przez Klienta formę. Najczęściej jest nią logotyp przedsiębiorstwa, który pełni wówczas funkcję reklamową. W taki sposób bloczek może stać się nie tylko użytkowym akcesorium biurowym, ale także świetnym gadżetem, którym obdarujesz swoich klientów czy partnerów biznesowych i który będzie pomysłowym nośnikiem reklamy. Aby dowiedzieć się, jak wygląda cennik tej usługi i ustalić szczegóły projektu nadruku, skontaktuj się z nami najlepiej z gotowym projektem nadruku.

  Kartki samoprzylepne - rozmiary

  Wiele osób przyzwyczajonych jest do tego, że bloczek karteczek zwykle składa się z kwadratowych kartek o wymiarach 76x76 mm. Na tak dużej powierzchni z powodzeniem zapiszemy nawet dłuższą informację, choć oczywiście wiele zależy od wielkości stawianych liter. Często bywa jednak tak, iż zapisujemy jedynie niewielką część karteczki, gdyż - przykładowo - potrzebujemy zanotować jedynie numer telefonu, który ktoś dyktuje nam podczas rozmowy. W takiej sytuacji praktyczniejsze mogą okazać się małe karteczki, gdyż nie będziemy mieć poczucia marnowania papieru. Karteczki dostępne u nas mają wymiary 20x50 mm, a zatem idealnie nadają się wtedy, gdy standardowe modele wydają się zbyt duże.

  Kolorowe kartki samoprzylepne - grubość bloczków

  W kwestii rozmiarów karteczek samoprzylepnych warto też zwrócić uwagę na grubość bloczków. Wcześniej wspomniane karteczki 76x76 mm zwykle sprzedawane są w bloczkach po 450 sztuk. To liczba, która często przekracza potrzeby zwykłych, indywidualnych użytkowników, którzy wykorzystują je na przykład podczas nauki. W efekcie bloczek zużywany jest przez bardzo długi czas, a to może skutkować osłabieniem kleju, nie mówiąc już o tym, że w razie przypadkowego zalania bloczku kawą czy herbatą tracimy o wiele więcej, niż wtedy, gdy bloczek złożony jest jedynie z 40 czy 25 karteczek, a bloczki dokładnie o takich wielkościach dostępne są u nas. Mniejszy bloczek karteczek jest także zwyczajnie niższy, co czyni go łatwym do schowania w szufladzie, aby nie zakurzył się, gdy przez dłuższy czas nie będzie potrzebny. Oprócz tego, duże bloczki dostępne w sklepach często mają skrętną budowę, która choć wygląda atrakcyjnie, nie jest praktyczna, gdyż zajmuje więcej miejsca na biurku.

  Małe karteczki samoprzylepne - budowa bloczków

  Warto też przyjrzeć się bliżej samej budowie bloczków karteczek. Większość standardowych produktów skonstruowanych jest tak, iż poszczególne kolory karteczek ułożone są warstwowo, jedne na drugich. W efekcie, gdy chcemy wydzielić z bloczku karteczkę o danym kolorze, musimy najpierw dostać się do niego, odwijając cały stos karteczek w innych kolorach i ryzykować, że przy zbyt mocnym pociągnięciu bloczek może rozdzielić się na dwie części. W przypadku naszych produktów nie ma tego problemu, gdyż od razu każdy kolor tworzy osobny bloczek. Dzięki temu możemy szybciej uzyskać karteczkę, na jakiej nam zależy.

  Karteczki samoprzylepne ozdobne

  Oferowane przez nas kartki samoprzylepne kolorowe z powodzeniem mogą posłużyć jako modele ozdobne. Wystarczy tylko odpowiednio dociąć je przy użyciu nożyczek, aby otrzymać pożądany, dowolny kształt. Jeśli warstwa kleju, którą posiadają, okaże się niewystarczająca, wystarczy sięgnąć po zwykły klej biurowy, aby sprawić, że cała tylna powierzchnia karteczki będzie przyczepna. W taki sposób możemy wykorzystać je na przykład do oznaczenia pudełek prezentowych, aby nie było wątpliwości, dla kogo dany podarunek został przygotowany. Ozdobne karteczki samoprzylepne mogą być też świetnym narzędziem do poprawy humoru. Wystarczy umieścić na nich zabawny napis lub ciekawą sentencję i przykleić je w widocznym miejscu - na przykład na drzwiach lodówki albo na tablicy korkowej.

  Małe karteczki - duże możliwości

  W temacie rozmiarów kartek samoprzylepnych warto też zaznaczyć, że niewielkie karteczki nie zawsze muszą oznaczać pewne ograniczenia i wiążącą się z tym niewygodę. Wręcz przeciwnie - mały format może być pożądany w przypadku niektórych zastosowań. Do takich należy chociażby planowanie dnia z wykorzystaniem kalendarza ściennego. Wystarczy, że na karteczce zapiszemy zadanie, jakie mamy do wykonania w danym dniu, aby następnie przykleić ją do kartki kalendarza, dokładnie w okienku, który poświęcony jest tej dacie. Co więcej, gdy nasze plany ulegną zmianie, w ułamku sekundy wystarczy przekleić karteczkę pod inną datę. Planując działania w kieszonkowym kalendarzu nie moglibyśmy tak wygodnie dokonywać zmian, gdyż wiązałyby się to ze skreśleniami. Poza tym, małe karteczki zawieszone na kalendarzu są tym, co doskonale rzuca się w oczy, a dzięki temu nie zapomnimy o niczym ważnym.

  Małe karteczki samoprzylepne przyklejane na lodówce czy w innych miejscach w kuchni mogą też być pomocne w wyrabianiu nawyków. Przykładowo, jeżeli właśnie postanowiliśmy codziennie zażywać kapsułkę z witaminami dla wzmocnienia naszej odporności czy ogólnego polepszenia samopoczucia, ale obawiamy się, że nie będziemy o tym pamiętać, wystarczy krótkie przypomnienie zapisane na karteczce i umieszczenie jej w miejscu, na które często spoglądamy. Podobną rolę małe kartki samoprzylepne mogą spełnić w przedpokoju, np. gdy umieścimy na nich listę rzeczy do zabrania przy każdym wyjściu z domu. Wystarczy rzut oka na karteczkę przed samym otwarciem drzwi, aby nigdy nie zapomnieć o portfelu czy telefonie. Oczywiście karteczki mogą też służyć do przekazywania informacji pomiędzy domownikami, np. o tym, że w lodówce czeka gotowy obiad do podgrzania albo o tym, żeby wyrzucić śmieci po powrocie do domu.

  Karteczki przylepne stworzone z wysokojakościowego papieru

  Oferujemy szeroki wybór karteczek przylepnych w różnych kolorach i kształtach. Przy produktach znajduje się informacja, iż są wykonane z wysokiej jakości papieru. Oznacza to, iż jest to grubszy papier, który nie ulega łatwemu rozdarciu czy pognieceniu, a także zachowuje odpowiednią sztywność. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pisać po nim różnymi rodzajami artykułów piśmiennych - ołówkiem, długopisem, piórem, cienkopisem czy nawet markerem. Niektóre modele wykonane są też z folii PET. Jest ona produkowana z surowców i materiałów, które spełniają wymagania przepisów Unii Europejskiej i nie mają negatywnego wpływu na środowisko. To przezroczysta, połyskująca folia używana w wielu branżach, przede wszystkim do produkcji opakowań, ale także w wytwórstwie materiałów drukarskich, naklejek, okładek, przekładek czy kalendarzy. Dzięki niej kolorowe kartki samoprzylepne nabierają atrakcyjniejszego wyglądu.

  Kolorowe karteczki biurowe - jak zamawiać?

  Kartki samoprzylepne małe możesz zamówić nie ruszając się z domu. W naszym sklepie internetowym nie musisz przechodzić nawet przez długi i skomplikowany proces rejestracji - wystarczy, że złożysz zamówienie jako gość. Przy każdym produkcie zamieszczona jest informacja na temat jego bieżącej dostępności. Jeśli zdarzy się, że aktualnie nie posiadamy go na stanie, możesz skorzystać z opcji "Powiadom mnie kiedy będzie dostępny", aby otrzymać powiadomienie e-mailowe, gdy tylko z powrotem pojawi się w sprzedaży. W razie problemów ze złożeniem zamówienia na kartki przylepne lub w przypadku pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez chat, e-mailowo lub telefonicznie. Zachęcamy również do przejrzenia naszych pozostałych produktów przydatnych w pracy biurowej lub podczas nauki. Posiadamy między innymi zakreślacze, cienkopisy, papier ksero, korektory, koszulki, kleje, segregatory, skoroszyty i teczki biurowe.

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie