Kategorie:

Nasze marki:

Papier makulaturowy

  Jest 3 produktów.

  Pokazano 1-3 z 3 pozycji

  Aktywne filtry

  W ostatnim czasie coraz modniejszy staje się papier makulaturowy w roli opakowania dla prezentu. Wiadomo, że bardzo wiele osób chce podarować prezent, który zostanie zapakowany w efektowny i dość interesujący sposób, dlatego właśnie tego typu rozwiązanie będzie mogło okazać się tutaj idealne.

  Ekologiczny papier makulaturowy do pakowania

  Śmiało można już dziś mocniej zastanowić się nad tego typu opcją, a z całą pewnością można będzie naprawdę więcej na tym skorzystać. Tym bardziej, że jeśli chodzi o pakowanie, to papier makulaturowy a4 będzie mógł zapewnić interesujący wygląd całości. Wiadomo, że w sklepach czy miejscach, gdzie pakują prezenty można spotkać różnego rodzaju papiery z nadrukami, jednak tego typu z pewnością sprawi, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo. Oczywiście nie wolno zapominać o ciekawej kokardzie czy wstążce, ponieważ to właśnie ona będzie mogła okazać się wspaniałym uzupełnieniem. Od czasu do czasu warto jest zdecydować się na papier pakowy makulaturowy, ponieważ można w ten sposób zyskać ogromne zaskoczenie u obdarowanego.

  Papier makulaturowy - zalety 

  Papier makulaturowy, jako papier w 100% powstały z surowców wtórnych, zdobywa uznanie wszystkich tych, którym bliska jest troska o środowisko. To jednak nie wszystko – jest to papier, którego zaletą jest także stosunkowo duża wytrzymałość i szerokie możliwości wykorzystania. Może służyć jako opakowanie dla przedmiotów o różnej kubaturze. Często papier makulaturowy przydaje się w branży e-commerce, gdzie pełni rolę wypełniacza do przesyłek. Jego przydatność doceniana jest także na magazynach, gdzie jest alternatywą dla arkuszy tektury falistej i bywa używany do przekładkowania towaru na palecie.

  Papier makulaturowy z nadrukiem

  Oprócz standardowych produktów dostępnych w tej kategorii, tworzymy także papier makulaturowy z nadrukiem. Zlecenia tego typu poprzedzone są indywidualną wyceną i ustaleniem szczegółów projektu. To Klient decyduje, co ma zostać nadrukowane na arkuszach czy rolce papieru makulaturowego i przekazuje nam projekt, a my niezwłocznie przystępujemy do jego realizacji. Wysokojakościowy sprzęt i materiały gwarantują wykonanie nadruków o dużej precyzji i trwałości, a jednolita struktura papieru i jego uniwersalny brązowy kolor sprawiają, że każdy projekt nadruku będzie na nim prezentował się doskonale.

  Papier makulaturowy w rolce czy w arkuszach? 

  Dokonując wyboru pomiędzy papierem makulaturowym w arkuszach i w rolce trzeba przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie, czy długość wybieranych arkuszy będzie wystarczająca. Jeżeli za każdym razem zamierzamy pakować w papier makulaturowy przedmioty o różnej wielkości, lepszą opcją będzie rolka, którą możemy rozwinąć na dowolną długość i łatwo odciąć fragment papieru. Modele zrolowane będą też właściwszym wyborem, jeżeli zależy nam na większej elastyczności papieru. Mają one również delikatnie większą gramaturę, w porównaniu z modelami arkuszowymi, co ma przełożenie na lepszą wytrzymałość.

  Papier makulaturowy w naszej ofercie

  Papier makulaturowy dostępny w naszym sklepie to produkt poszukiwany głównie przez firmy transportowe, magazynowe, przeprowadzkowe, remontowe, ale i przez sklepy internetowe oraz klientów prywatnych. Każdy z nich ma szansę otrzymać od nas rabat – o ile tylko zamówi przynajmniej kilka sztuk dowolnego modelu papieru makulaturowego. Szczegółowe informacje na temat rabatów ilościowych dostępne są po wejściu w wybranych produkt. Tam również znajduje się informacja o tym, jak wiele sztuk produktu dostępnych jest aktualnie na naszym magazynie. Sprawdź również inne tekturowe produkty, takie jak arkusze tekturowerolki tektury lub tuby z tektury.

  Papier makulaturowy - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  Trudno wskazać jeden najlepszy, uniwersalny papier makulaturowy. Wybór uzależniony jest bowiem od potrzeb. Poniżej krótkie zestawienie najważniejszych cech modeli dostępnych w naszym sklepie:

  Przeczytaj artykuły dotyczące papieru makulaturowego

  1. Szary papier - awangardowe pakowanie prezentów
  2. Jak zapakować butelkę na święta?
  3. Jak zapakować czekoladę?