Kategorie:

Papier makulaturowy

  Jest 3 produktów.

  Pokazano 1-3 z 3 pozycji

  Aktywne filtry

  W ostatnim czasie coraz modniejszy staje się papier makulaturowy w roli opakowania dla prezentu. Wiadomo, że bardzo wiele osób chce podarować prezent, który zostanie zapakowany w efektowny i dość interesujący sposób, dlatego właśnie tego typu rozwiązanie będzie mogło okazać się tutaj idealne.

  Sklep z papierem pakowym makulaturowym - Centrumpakowania.com

  Centrumpakowania.com to sklep, który oferuje szeroki wybór papieru pakowego i makulaturowego. Ich asortyment obejmuje przeróżne rodzaje kolorów i rozmiarów, dzięki czemu można dobrać idealnie dobrany papier do swoich potrzeb. Osobom, dla których ważna jest ekologia, sklep oferuje papier pakowy ekologiczny, który nie tylko idealnie nadaje się do pakowania, lecz również dba o środowisko. Papier makulaturowy pozyskiwany jest z odzysku, a następnie poddawany procesowi sortowania i obróbki, co pozwala na uzyskanie papieru o wysokiej jakości. Warto podkreślić, że sklep oferuje papier ekologiczny do pakowania, który doskonale sprawdza się podczas przewożenia różnych produktów. Paczki dobrze zabezpieczone za pomocą tego rodzaju papieru pakowego będą odpowiednio chronione przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Bez dwóch zdań Centrumpakowania.com to sprawdzony i godny zaufania sklep z papierem pakowym. 

  Ekologiczny papier makulaturowy do pakowania

  Śmiało można już dziś mocniej zastanowić się nad tego typu opcją, a z całą pewnością można będzie naprawdę więcej na tym skorzystać. Tym bardziej, że jeśli chodzi o pakowanie, to papier makulaturowy A4 będzie mógł zapewnić interesujący wygląd całości. Wiadomo, że w sklepach czy miejscach, gdzie pakują prezenty, można spotkać różnego rodzaju papiery z nadrukami, jednak tego typu z pewnością sprawi, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo. Oczywiście nie wolno zapominać o ciekawej kokardzie czy wstążce, ponieważ to właśnie ona będzie mogła okazać się wspaniałym uzupełnieniem. Od czasu do czasu warto jest zdecydować się na papier pakowy makulaturowy ponieważ można w ten sposób zyskać ogromne zaskoczenie u obdarowanego.

  Papier ekologiczny do pakowania - to warto wiedzieć

  Papier ekologiczny do pakowania to idealna opcja dla osób, które zależy na ochronie środowiska naturalnego. Jest to produkt wykonany z surowców odnawialnych, który jednocześnie charakteryzuje się wysoką jakością i wytrzymałością. W przeciwieństwie do tradycyjnych opakowań z tworzyw sztucznych papier ekologiczny jest całkowicie biodegradowalny oraz nie zanieczyszcza środowiska. To nie tylko korzyść dla nas, ale również dla zwierząt i roślin, które nie muszą być narażone na szkodliwe dla nich składniki z opakowań. Papier ekologiczny jest także coraz powszechniej stosowany w biznesie, co przyczynia się do budowania pozytywnego wizerunku firmy. Dodatkowo wiele konsumentów wychodzi naprzeciw ekologicznym trendom i zwraca uwagę na to, w jaki sposób opakowane są produkty, które kupują. Warto więc wiedzieć, że korzystając z papieru ekologicznego, nie tylko dbamy o środowisko, ale również przyczyniamy się do podniesienia wartości sklepowej naszych produktów oraz zadowolenia klientów. 

  Papier makulaturowy - zalety 

  Papier makulaturowy, jako papier w 100% powstały z surowców wtórnych, zdobywa uznanie wszystkich tych, którym bliska jest troska o środowisko. To jednak nie wszystko – jest to papier, którego zaletą jest także stosunkowo duża wytrzymałość i szerokie możliwości wykorzystania. Może służyć jako opakowanie dla przedmiotów o różnej kubaturze. Często papier makulaturowy przydaje się w branży e-commerce, gdzie pełni rolę wypełniacza do przesyłek. Jego przydatność doceniana jest także na magazynach, gdzie jest alternatywą dla arkuszy tektury falistej i bywa używany do przekładkowania towaru na palecie.

  Papier makulaturowy z nadrukiem

  Oprócz standardowych produktów dostępnych w tej kategorii tworzymy także papier makulaturowy z nadrukiem. Zlecenia tego typu poprzedzone są indywidualną wyceną i ustaleniem szczegółów projektu. To Klient decyduje, co ma zostać nadrukowane na arkuszach czy rolce papieru makulaturowego i przekazuje nam projekt, a my niezwłocznie przystępujemy do jego realizacji. Wysokojakościowy sprzęt i materiały gwarantują wykonanie nadruków o dużej precyzji i trwałości, a jednolita struktura papieru i jego uniwersalny brązowy kolor sprawiają, że każdy projekt nadruku będzie na nim prezentował się doskonale.

  Papier makulaturowy w rolce czy w arkuszach? 

  Dokonując wyboru pomiędzy papierem makulaturowym w arkuszach i w rolce trzeba przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie, czy długość wybieranych arkuszy będzie wystarczająca. Jeżeli za każdym razem zamierzamy pakować w papier makulaturowy przedmioty o różnej wielkości, lepszą opcją będzie rolka, którą możemy rozwinąć na dowolną długość i łatwo odciąć fragment papieru. Modele zrolowane będą też właściwszym wyborem, jeżeli zależy nam na większej elastyczności papieru. Mają one również delikatnie większą gramaturę, w porównaniu z modelami arkuszowymi, co ma przełożenie na lepszą wytrzymałość.

  Papier makulaturowy w naszej ofercie

  W naszej ofercie znajdziemy różne rodzaje papieru, w tym papier makulaturowy, który cieszy się dużą popularnością wśród osób, które chcą dbać o środowisko. Papier ten jest wytwarzany z surowców wtórnych, czyli z recyklingowanych odpadów papierowych, co przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów i oszczędności naszych zasobów naturalnych. Papier makulaturowy może być stosowany do wielu celów, takich jak produkcja opakowań, sztywne pudła, klapki, papier toaletowy, rulony kuchenne, miękkie opakowania itp. Nasz papier makulaturowy charakteryzuje się wysoką jakością, trwałością i wytrzymałością, dzięki czemu może służyć przez długi czas. Ponadto nasza oferta papieru makulaturowego jest dostępna w różnych gramaturach i formatach, co pozwala nam dostosować ją do indywidualnych potrzeb klientów. W naszej firmie stawiamy na jakość i dbałość o środowisko, dlatego papier makulaturowy to tylko jedna z wielu propozycji ekologicznych rozwiązań w naszej ofercie. 

  Papier makulaturowy dostępny w naszym sklepie to produkt poszukiwany głównie przez firmy transportowe, magazynowe, przeprowadzkowe, remontowe, ale i przez sklepy internetowe oraz klientów prywatnych. 

  Papier makulaturowy - bestsellery w sklepie Centrumpakowania.com

  Trudno wskazać jeden najlepszy, uniwersalny papier makulaturowy. Wybór uzależniony jest bowiem od potrzeb. Poniżej krótkie zestawienie najważniejszych cech modeli dostępnych w naszym sklepie:

  Przeczytaj artykuły dotyczące papieru makulaturowego

  1. Szary papier - awangardowe pakowanie prezentów
  2. Jak zapakować butelkę na święta?
  3. Jak zapakować czekoladę?
  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie