Kategorie:

Nasze marki:

Narożniki ochronne

  Jest 2 produktów.

  Pokazano 1-2 z 2 pozycji

  Aktywne filtry

  Narożniki ochronne kojarzone są najczęściej z elementami, które chronią ostre krawędzie stołów oraz innych mebli w naszym domu, czy też w różnych placówkach oświatowych. Jest to szczególnie ważne, ze względu na ryzyko zranienia się przez małe dzieci. Jak każdy wie, maluchy są ruchliwe i bardzo często narażone na wypadki z powodu swojej nieostrożności i słabej koordynacji. Dlatego tak istotne jest chronienie najmłodszych i zmniejszenie ryzyka związanego z miejscami dla nich potencjalnie niebezpiecznymi. Jednak narożniki zabezpieczające posiadają jeszcze jedno, jakże ważnej zastosowanie - wzmacniają krawędzie kartonów. Jest to bardzo ważne przy pracy w magazynie lub w firmie wysyłkowej, bo niweluje ryzyko zniszczeń oraz strat wywołanych potencjalnym uszkodzeniem paczek.

  Narożniki do taśm spinających

  Narożniki ochraniające do taśmy napinającej przede wszystkim chronią przed zgnieceniem, który może wywołać zbyt duży nacisk ze strony taśmy. Narożniki zabezpieczające są odporne na nacisk ze strony taśmy, przez co w najlepszy sposób chronią zapakowany w pudełku lub kartonie towar. Takie produkty jak narożniki, zapinki, mocne taśmy są tak samo ważne we właściwej ochronie transportowanych ładunków jak solidne i wytrzymałe opakowanie. Pamiętajmy, że od tych szczegółów i niepozornych akcesoriów może zależeć nasz sukces. Każdy wie, że podstawową sprawą w biznesie jest nie tylko wybór wyspecjalizowanej w swej dziedzinie kadry, ale także wyposażenie, które ułatwi i usprawni pracę sprawiając, że będzie ona skuteczna i wydajna.

  Narożniki ochronne są ważnym elementem zabezpieczającym podczas naciągania taśmy spinającej. Narożnik uchroni zawartość palety. Sprawdź również inne akcesoria do bandowania, takie jak taśmyzestawy do bandowania oraz odwijacze.