Kategorie:

Nasze marki:

Woreczki foliowe z taśmą

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Woreczki foliowe z taśmą to niezawodna metoda ochronny wartościowych rzeczy, takich jak np. dokumenty, biżuteria, notatki przed brudem i wilgocią. Praktyczny, samoprzylepny pasek umożliwia szybkie, proste i szczelne zamknięcie woreczka bez konieczności użycia dodatkowych akcesoriów.

Torebki foliowe zamykane paskiem samoprzylepnym - właściwości

Woreczki foliowe to sprawdzony sposób na bezpieczny transport cennych przedmiotów. Sprawdzają się także w roli pojemnika do przechowywania drobiazgów w domach. Wykonane z wysokiej jakości folii polietylenowej woreczki foliowe z klejem charakteryzują się dużą trwałością, szczelnością oraz odpornością na przebicie i pękanie. Nie przepuszczają wilgoci ani zapachów, dzięki czemu powszechnie wykorzystuje się je w roli opakowania na żywność.

Woreczki foliowe w centrumpakowania.com

Sklep internetowy centrumpakowania.com oferuje Wam najwyższej jakości woreczki foliowe z taśmą klejącą dostępne w konkurencyjnych cenach. Odpowiednie do użytku niemal w każdej branży woreczki foliowe cechują się dużą wytrzymałością, funkcjonalnością i niezawodnością. Są wygodne w stosowaniu, uniwersalne i estetyczne. Dostępne w wielu rozmiarach opakowania foliowe polecamy zarówno przedsiębiorstwom, jak i gospodarstwom domowym.