Centrum Pakowania
ul. Grunwaldzka 542,
62-064 Plewiska/Poznań
NIP: 777-27-82-199

E-mail:
biuro@centrumpakowania.com


tel./fax +48 61 651 79 50
FORMULARZ
Warunki
Centrum Pakowania gwarantuje darmową dostawę przy zamówieniach min. 500,00 zł brutto w Poznaniu i jego okolicach.

Kontakt

Taśma z nadrukiem  .

Bardzo często wszelkiego rodzaju taśmy z nadrukiem są wykorzystywane przez różne instytucje i firmy. Przykładowo nawet policja używa ich do oznaczenia terenu na którym prowadzone są prace. To bardzo istotne, ponieważ w ten sposób nie wpuszcza się tam gapiów a tym samym prace nie są w żaden sposób zakłócone. Śmiało można więc stwierdzić, że taka taśma z nadrukiem będzie mogła sprawdzić się również w innych sytuacjach. Wiele zależy jednak od nadruku jaki się na niej znajduje, a tutaj możliwości jest naprawdę bardzo dużo. I tak przykładowo może znajdować się na niej napis uwaga szkło. Oklejona nią paczka będzie musiała być przenoszona z zachowaniem szczególnie środków ostrożności. Wiele firm stosuje tego typu rozwiązanie, nawet jeśli chodzi o fakt, że taśma z nadrukiem będzie zawierała nazwę firmy wraz z adresem. W ten sposób można będzie znacznie szybciej nadawać przesyłki. Oczywiście w zależności od potrzeb nadruk może być naprawdę różny. Można więc w wolnej chwili zastanowić się nad tym, jaki będzie najbardziej właściwy.

Istnieją produkty, które są niezastąpione zarówno w każdym domu jak i w każdej firmie oraz biurze. Myśląc o wyposażeniu naszego mieszkania, a przede wszystkim - organizując pracę i rozkręcając nasz biznes musimy pamiętać nawet o tych z pozoru małych drobiazgach, które okazują się być nadzwyczaj ważne i pomagają w wielu sytuacjach. Producent taśm samoprzylepnych oferuje szeroki asortyment tych artykułów o różnym zastosowaniu. Wybór jest naprawdę zróżnicowany i dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Taśmy samoprzylepne będą niezastąpione nie tylko w każdej firmie wysyłkowej, ale przydadzą się również w biurze i w domu. Niezbędne do zapakowania produktów, trwałe i odporne na zniszczenia będą zabezpieczać i chronić towar oraz przesyłki przed uszkodzeniami. Pamiętajmy, że taśmy samoprzylepne z nadrukiem stanowią także tanie i świetne źródło reklamy. Dodatkowo jeśli szczególnie zależy nam na prezentacji, wybierzmy taśmy ozdobne samoprzylepne, które zaskoczą niejednego oryginalnym wyglądem i co najważniejsze - skutecznością działania. Osoby przygotowujące swoją przeprowadzkę muszą zaopatrzyć się nie tylko w mocne i wytrzymałe kartony, ale przede wszystkim w taśmy, które pozwolą na dobre zabezpieczenie przedmiotów podczas ich transportu. Jak zatem widać posiadanie taśmy klejącej różnego typu i przeznaczenia jest potrzebne nie tylko w miejscu pracy, ale również i w domu, a dzięki tego rodzaju artykułom usprawnimy działanie naszej firmy i rozwiążemy niejeden problem.

Gwarantujemy wysokiej jakości taśmy z nadrukiem, w różnych wariantach:


1/ Na kleju akrylowym: taśma standardowa, przeznaczona do lżejszych pakunków. Polecana do stosowania w temperaturze pokojowej. 

2/Na kleju hot-melt: taśma na kleju kauczukowym syntetycznym, o zwiększonej początkowej sile klejenia. Siła klejenia zwiększa się pod wpływem wyższej temperatury. Polecana wówczas gdy nie jest narażona na działanie temperatury ujemnej.

3/ Na kleju solvent: taśma na kleju solventowym to taśma z najwyższej półki. Odporna na większość czynników jakim jest na przykład niska temperatura czy wysoka wilgoć. Doskonale klei w każdych warunkach, nawet kiedy mamy do czynienia z pyłem czy kurzem. Taśma bardzo wytrzymała, doskonała do zaklejania kartonów, nawet tych cięższych. 


Zadzwoń lub wyślij do nas zapytanie. Chętnie doradzimy i odpowiemy na pytania.