Kategorie:

Nasze marki:

Folia bąbelkowa

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Myśląc o zapakowaniu różnego rodzaju towaru większości z nas od razu skojarzy się folia bąbelkowa. Jest to produkt o uniwersalnym zastosowaniu, który sprawdzi się zarówno podczas przeprowadzki, jak i będzie niezbędny w firmach transportowych oraz wysyłkowych. Nikomu nie trzeba tłumaczyć do czego służy folia bąbelkowa, bo jest ona nie tylko doskonałą formą zabezpieczenia produktów przed ich uszkodzeniem, wilgocią i wstrząsami, ale folia pęcherzykowa jest także kojarzona ze świetną zabawą.

Folia pęcherzykowa i jej uniwersalność

Zapewne żaden producent folii bąbelkowej nie spodziewał się, że ten niepozorny rodzaj materiału na wielu ludzi będzie działać w sposób relaksacyjny. Dodatkowo może być ona źródłem zabawy nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Jeśli zastanawiamy się nad tym, gdzie kupić folię bąbelkową to powinniśmy udać się do sklepu stacjonarnego lub najłatwiejszym sposobem - zamówić ją w sklepie internetowym. Wtedy możemy kupić dowolną jej ilość z dostawą do naszego domu, co będzie na pewno najwygodniejszym rozwiązaniem. Folia bąbelkowa sprawdzi się także jako wypełnienie przestrzeni w paczkach, które ze względu na specyficzność produktów w nich się znajdujących nie mogą być zabezpieczone w inny sposób. Nie można zapominać, że folia pęcherzykowa doskonale nada się podczas wakacyjnych podróży, kiedy musimy przewieźć delikatne materiały.

Do czego służy i ile kosztuje folia bąbelkowa w hurtowej ilości? 

Folia bąbelkowa z pewnością przyda się nawet podczas najmniejszego pakowania. Świetnie zabezpiecza ładunek i chroni przez uderzeniami. Folia bąbelkowa stosowana jest nie tylko jako materiał zabezpieczający ale także jako wypełniacz produktu umieszczonego np. w kartonie. Folia ta, nazywana także pęcherzykową doskonale sprawdzi się w wielu branżach jak również podczas każdej przeprowadzki, zabezpieczając np. talerze itp. 
W naszej ofercie folia bąbelkowa w rzeczywistych nawojach w bardzo dobrych cenach!