Kategorie

Folie bąbelkowe mały bąbel

  Jest 10 produktów.

  Pokazano 1-10 z 10 pozycji

  Aktywne filtry

  Folia pęcherzykowa to jeden z najczęściej stosowanych wypełniaczy do paczek. Ceniona za dobre właściwości amortyzacyjne folia bąbelkowa znakomicie chroni transportowane przedmioty przed stłuczeniem i zniekształceniami.

  Folia bąbelkowa o uniwersalnym zastosowaniu

  W sklepie internetowym centrumpakowania.com możecie zaopatrzyć się w wysokiej jakości folię bąbelkową do pakowania produktów wymagających szczególnego zabezpieczenia podczas przewozu. Wykonana z trwałego, odpornego na zniszczenie tworzywa sztucznego folia pęcherzykowa jest konkurencyjna cenowo, wygodna w stosowaniu i funkcjonalnaNiska waga produktu oraz możliwość jego ponownego wykorzystania to kolejne plusy świadczące o użyteczności wypełniacza.

  Folia bąbelkowa małe bąble – kiedy się przydaje?

  Możemy wyróżnić dwa rodzaje folii bąbelkowej – mały bąbel i duży bąbel. Pierwszy rodzaj jest znacznie bardziej popularny i skuteczniejszy w zabezpieczaniu niewielkich przedmiotów. Nawet gdy dojdzie do pęknięcia pojedynczych bąbli, to są one tak drobne i gęsto ułożone, że funkcja ochronna folii nadal będzie zachowana. Folia bąbelkowa małe bąble często wykorzystywana jest do zabezpieczania szkła lub ceramiki na czas wysyłki, ale równie dobrze możemy użyć jej do owinięcia przedmiotów przechowywanych np. w piwnicy, aby ochronić je przed kurzem i wilgocią. Struktura folii pęcherzykowej mały bąbel czyni też z niej materiał doskonale pochłaniający drgania, jakie powstają podczas transportu. To ważne nie tylko w aspekcie przesyłek, ale i zabezpieczania przedmiotów przewożonych np. w ramach przeprowadzki. 

  Folia bąbelkowa mały bąbel czy inne wypełniacze?

  Folia pęcherzykowa mały bąbel często konkuruje z poduszkami powietrznymi. W tym pojedynku wypada jednak lepiej – zarówno pod względem kosztowym, jak i jakościowym. W przeciwieństwie do poduszek, pęknięcie pojedynczych bąbli nie oznacza końca sprawowania jej funkcji ochronnej czy amortyzacyjnej. Folia bąbelkowa małe bąble jest także lepsza od wielu innych wypełniaczy, choćby pod tym względem, że za pomocą zgrzewarki możemy stworzyć z niej gotowe, wymiarowe opakowania ochronne, w które wygodnie włożymy dany przedmiot. Kup folię mały bąbel i używaj jej nawet wielokrotnie! To wypełniacz lubiany przez klientów otrzymujących przesyłki, nie tylko z racji możliwości ponownego wykorzystania, ale i dobrej zabawy, jaka płynie ze zgniatania bąbelków.

  Folia pęcherzykowa mały bąbel – najlepsza oferta

  W Centrumpakowania.com oferujemy folię mały bąbel w przystępnej cenie. Nasza oferta lubiana jest zarówno przez firmy, jak i przez klientów prywatnych, gdyż zapewniamy produkty dobrej jakości, szybką realizację zamówień i rabaty ilościowe – w przypadku niektórych produktów naliczane już od 2 sztuk. Zrób solidny zapas folii bąbelkowej mały bąbel i zaoszczędź! W naszym katalogu znajdziesz szereg modeli, zróżnicowanych pod względem długości nawoju, szerokości rolki i grubości samej folii. Wszystko po to, aby każdy klient znalazł u nas folię pęcherzykową mały bąbel, jakiej potrzebuje. W razie wątpliwości dotyczących wyboru, jesteśmy otwarci na pomoc – wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, e-mailowo lub poprzez chat.

  Folia mały bąbel - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  Oferujemy folię mały bąbel o grubości 40 lub 80 mikronów i w nawojach o długości 25, 50 lub 100m. Na zakup folii 25m zwykle decydują się klienci prywatni lub firmy, w których potrzeba jej użycia zdarza się sporadycznie. Z kolei folia bąbelkowa mały bąbel w nawojach 100m to produkt idealny do wykorzystywania na szeroką skalę i odpowiedni zarówno do pakowania ręcznego, jak i maszynowego. Przejdź do konkretnej podkategorii i wybierz produkt dla siebie:

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie