Kategorie:

Folie bąbelkowe mały bąbel 100 m

  Jest 6 produktów.

  Pokazano 1-6 z 6 pozycji

  Aktywne filtry

  Folia pęcherzykowa to niezbędne akcesorium podczas pakowania paczek, przeprowadzki oraz przewozu różnego typu towaru. Duża wytrzymałość tworzywa sztucznego w połączeniu ze sprężystością i elastycznością sprawiają, że folia bąbelkowa charakteryzuje się wybitnie dobrymi właściwościami amortyzacyjnymi.

  Folia bąbelkowa, czyli jak zapakować paczkę dla kuriera

  Jednym z najpopularniejszych wypełniaczy do paczekjest folia pęcherzykowa. Szeroki asortyment sklepu internetowego centrumpakowania.com obejmuje wysokiej jakości folie bąbelkowe dostępne w konkurencyjnych cenach. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się dużą trwałością, lekkością i giętkością. Co więcej, są trwałe, praktyczne i zdatne do wielokrotnego stosowania.

  Folia bąbelkowa mały bąbel – nawoje 100 m

  Folia pęcherzykowa mały bąbel 100m to produkt, którym najczęściej zainteresowane są firmy. Długość jej nawoju idealnie nadaje się bowiem do zastosowań na szeroką skalę, a wiele wariantów szerokości, jakie udostępniamy, zapewnia możliwość łatwego dobrania folii względem potrzeb. Folia bąbelkowa małe bąble 100m po zakupie nadaje się do bezpośredniego użycia, ale może też zostać poddana procesowi zgrzewania, w celu uzyskania woreczków czy rękawów o pożądanych wymiarach. Zachęcamy do większych zakupów – folia bąbelkowa mały bąbel 100m może być nawet 20% tańsza, jeśli zakupisz kilkadziesiąt sztuk.

  Kiedy zdecydować się na folię bąbelkową małe bąble 100m? 

  Prowadzisz działalność, w której folia bąbelkowa wykorzystywana jest masowo? Nie lubisz, gdy rolka szybko się kończy i musisz iść po następną? Folia bąbelkowa mały bąbel 100m będzie zatem dla Ciebie idealnym wyborem. Tak długi nawój wystarczy na przygotowanie wielu przesyłek lub na zabezpieczenie wielu przedmiotów, które trzeba przetransportować. Co ważne, folia tego typu posiada drobne, gęsto rozłożone bąbelki, które trudno jest przebić, a nawet jeśli dojdzie do przebicia pojedynczych to folia nadal będzie skutecznym zabezpieczeniem dla owiniętego w nią przedmiotu. Z kolei dzięki temu, że folia bąbelkowa mały bąbel 100m sprzedawana jest w rolkach, masz możliwość swobodnego decydowania o długości odciętego fragmentu. 

  Folia pęcherzykowa mały bąbel 100m - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  W Centrumpakowania.com udostępniamy folię mały bąbel 100m w aż 6 wersjach. Różnią się one szerokością. Najwęższa rolka ma szerokość 30 cm, a najszersza 150 cm. Grubość produktów oferowanych w ramach tej kategorii to 40 mikronów, z jednym wyjątkiem - folia mały bąbel 100m o szerokości 1,6m jest specjalnie wzmacniana i ma grubość aż 80 mikronów. Przejdź do konkretnego produktu, aby dowiedzieć się o nim więcej:

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie