Kategorie:

Nasze marki:

Folia stretch

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Folia stretch jest jednym z najbardziej popularnych na świecie sposobów pakowania i zabezpieczania różnego rodzaju przedmiotów i materiałów. Jest ona rozciągliwa, a dzięki swoim właściwościom doskonale sprawdza się w przemyśle spożywczym, papierniczym, budowlanym, a nawet kosmetycznym czy też farmaceutycznym. Bezpieczny transport to gwarancja sukcesu, a stretch folia pomoże w odpowiedniej ochronie przewożonego towaru. Niekorzystne warunki pogodowe oraz inne czynniki mogą niekorzystnie wpłynąć na produkty, dlatego warto zastosować folię, która zminimalizuje straty i zabezpieczy towar przed uszkodzeniem, wilgocią, czy zabrudzeniem. Dodatkowo folia stretch dostępna jest w różnych kolorach, co może mieć dobry wpływ na odpowiedni wygląd materiału. Jeśli wybierzemy kolor czarny zyskamy również pewność, że przewożone produkty nie będą wystawione na widok osób postronnych. Może nam to również pomóc w sytuacji, kiedy szczególnie zależy nam na dyskrecji lub chcemy uniknąć kradzieży. Folia stretch jest niezbędna nie tylko jeśli chodzi o pracę w firmach działających i oferujących usługi z różnego rodzaju branży, ale ten popularny sposób pakowania przydaje się tak naprawdę w każdym domu. Podczas prac remontowych, w czasie przeprowadzki, a nawet podczas zwykłych porządków tego rodzaju folia będzie niezastąpiona.

Stretch folia idealna jako zabezpieczenia paczek kurierskich

Folia stretch to bardzo uniwersalny materiał do pakowania. Przede wszystkim folia stretch należy do najprostszych i najbardziej skutecznych sposobów pakowania paczek kurierskich ale nie tylko. Wykorzystywana jest także w zabezpieczaniu przedmiotów przed kurzem, zalaniem, czy słońcem. Dzięki swoim elastycznym właściwościom bardzo dobrze zakrywa każdy kształt, przy czym jest bardzo łatwa w użyciu. Folia stretch jest folią bardzo rozciągliwą nawet do 160%-170% ! Nasza folia stretch jest wysoce odporna na przedarcia i jej grubość wynosi 23my (mikronów). Dostępna folia stretch bezbarwna, folia stretch czarna, folia stretch biała w różnych wariantach wagowych 1,5 i 3,0 kg. Warto także zwrócić uwagę na wagę rzeczywistą samej folii jak i tekturowej folii. Folia stretch to dobry wybór dla osób które w niedrogi sposób chcą zapakować czy zabezpieczyć.

Hurtownia opakowań - Centrumpakowania.com

Na specjalne życzenie klienta wykonujemy produkty z indywidualnym nadrukiem, takim jak np. logo firmy.

Magazyn naszej hurtowni opakowań kartonowych zajmuje ponad 2 000 mkw. i wciąż się powiększa. Dzięki temu możemy przechowywać naprawę duży asortyment w jednym miejscu. Pozwala nam to na wyjątkowo szybką dostawę – wszystkie produkty opakowaniowe w dni robocze wysyłane są już w 24 godziny. U nas kupisz potrzebne rzeczy w jednym miejscu, szybko i wygodnie.

Sklep z opakowaniami kartonowymi

Każdy, kto chociaż raz zmieniał miejsce zamieszkania, wie, jak wiele zachodu się z tym wiąże. Znalezienie pudełek, do których uda się spakować wszystkie przedmioty, a następnie bezpiecznie przewieźć pod nowy adres nie należy do łatwych zadań. Wiele dostępnych pudełek jest zbyt małych lub wykonanych ze słabego materiału. Mają niewielką pojemność, rozpadają się podczas przenoszenia i nie chronią zawartości. Nasza e-hurtownia opakowań oferuje profesjonalne, zamykane pudełka kartonowe różnej wielkości, które, dzięki odpowiedniej konstrukcji wytrzymują ciężar aż 50 kg. To najlepszy i najtańszy sposób na segregowanie oraz bezpieczne przetransportowanie różnorodnych przedmiotów, również tych delikatnych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy również specjalne zestawy przeprowadzkowe, w których znajdują się aż 3 rozmiary pudełek, dopasowane do nich narożniki, folia, taśmy pakowe, a także nożyczki. Jednym słowem – wszystko, czego można potrzebować podczas zabezpieczania i pakowania przedmiotów. Z nami przeprowadzka stanie się znacznie prostsza!

Hurtownia opakowań, artykułów biurowych i magazynowych

Centrum Pakowania to nie tylko hurtownia opakowań kartonowych i akcesoriów. Posiadamy bardzo szeroki wybór artykułów biurowych, przydatnych zarówno w domu, jak i w firmie. Kupisz u nas m.in.:

 • papier ksero,
 • segregatory i koszulki,
 • teczki biurowe,
 • skoroszyty,
 • dziurkacze oraz zszywacze,
 • kleje,
 • markery,
 • długopisy,
 • stemple,
 • bloczki papierowe
 • rolki do kas itp.

Podczas krótkiej wizyty w naszej e-hurtowni opakowań zaopatrzysz się  we wszystko, co jest Ci potrzebne podczas codziennej pracy.  Oferujemy największy wybór artykułów biurowych w bardzo atrakcyjnych cenach oraz liczne promocje. Dzięki szybkiej dostawie zostaną dostarczone do Twojej firmy już w kilka dni.

Nasze produkty sprawdzą się nie tylko w biurze, ale również w magazynie. Posiadamy najlepsze jakościowo, funkcjonalne i wytrzymałe rękawice robocze, metkownice, zgrzewarki, miary i nożyczki. Oferujemy także profesjonalne akcesoria warsztatowe, a nawet wózki paletowe.

Wszystkie zamówione u nas produkty można odebrać osobiście z naszego magazynu lub zlecić wysyłkę pod wskazany adres.