Kategorie:

Folia stretch

 • Bezbarwna

  Planując remont lub prowadząc firmę remontową należy zadbać o sprzęt i materiały, które sprawią, że nasze działania będą przynosić...
  Zobacz ofertę

 • Czarna

  Ochrona produktów podczas ich transportu to podstawa w branży wysyłkowej. Pakując indywidualnie i przesyłając różne rzeczy także...
  Zobacz ofertę

 • Minirap

  Folia stretch minirap to wygodne rozwiązanie umożliwiające szybkie zabezpieczenie wybranych przedmiotów przed brudem...
  Zobacz ofertę

 • Biała

  Biała folia stretch powszechnie wykorzystywana jest w rolnictwie, ogrodnictwie i przetwórstwie owocowo-warzywnym. To...
  Zobacz ofertę

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Folia stretch jest jednym z najbardziej popularnych na świecie sposobów pakowania i zabezpieczania różnego rodzaju przedmiotów i materiałów. Jest ona rozciągliwa, a dzięki swoim właściwościom doskonale sprawdza się w przemyśle spożywczym, papierniczym, budowlanym, a nawet kosmetycznym czy też farmaceutycznym. Bezpieczny transport to gwarancja sukcesu, a stretch folia pomoże w odpowiedniej ochronie przewożonego towaru. Niekorzystne warunki pogodowe oraz inne czynniki mogą niekorzystnie wpłynąć na produkty, dlatego warto zastosować folię, która zminimalizuje straty i zabezpieczy towar przed uszkodzeniem, wilgocią, czy zabrudzeniem. Dodatkowo folia stretch dostępna jest w różnych kolorach, co może mieć dobry wpływ na odpowiedni wygląd materiału. Jeśli wybierzemy kolor czarny zyskamy również pewność, że przewożone produkty nie będą wystawione na widok osób postronnych. Może nam to również pomóc w sytuacji, kiedy szczególnie zależy nam na dyskrecji lub chcemy uniknąć kradzieży. Folia stretch jest niezbędna nie tylko jeśli chodzi o pracę w firmach działających i oferujących usługi z różnego rodzaju branży, ale ten popularny sposób pakowania przydaje się tak naprawdę w każdym domu. Podczas prac remontowych, w czasie przeprowadzki, a nawet podczas zwykłych porządków tego rodzaju folia będzie niezastąpiona.

Stretch do pakowania w sklepie Centrumpakowania.com

Centrumpakowania.com to idealne miejsce dla osób poszukujących wysokiej jakości materiałów do pakowania. Jednym z wielu produktów oferowanych przez ten sklep są stretch do pakowania, czyli folie rozciągliwe, stosowane do zabezpieczania ładunków przed przemieszczaniem się w trakcie transportu. Folie dostępne są w różnych grubościach i rozmiarach, dzięki czemu każdy klient może dopasować produkt do swoich potrzeb. Stretch to materiał o dużej elastyczności, co pozwala na precyzyjne owijanie paczek i zapewnienie im stabilności. W sklepie Centrumpakowania.com można znaleźć nie tylko folie stretch, ale również szeroki wybór innych artykułów do pakowania, takich jak kartony, taśmy klejące czy koperty bąbelkowe. Sklep oferuje przystępne ceny i szybką wysyłkę, dzięki czemu zakupy w Centrumpakowania.com są łatwe i wygodne. 

Stretch folia idealna jako zabezpieczenia paczek kurierskich

Folia stretch to bardzo uniwersalny materiał do pakowania. Przede wszystkim folia stretch należy do najprostszych i najbardziej skutecznych sposobów pakowania paczek kurierskich ale nie tylko. Wykorzystywana jest także w zabezpieczaniu przedmiotów przed kurzem, zalaniem, czy słońcem. Dzięki swoim elastycznym właściwościom bardzo dobrze zakrywa każdy kształt, przy czym jest bardzo łatwa w użyciu. Folia stretch jest folią bardzo rozciągliwą nawet do 160%-170% ! Nasza folia stretch jest wysoce odporna na przedarcia i jej grubość wynosi 23my (mikronów). Dostępna folia stretch bezbarwna, folia stretch czarna, folia stretch biała w różnych wariantach wagowych 1,5 i 3,0 kg. Warto także zwrócić uwagę na wagę rzeczywistą samej folii jak i tekturowej folii. Folia stretch to dobry wybór dla osób które w niedrogi sposób chcą zapakować czy zabezpieczyć.

Folia stretch - rodzaje

Wybierając folię stretchową musimy odpowiedzieć sobie na pytanie czy ma być ona przezroczysta. Jeżeli nie, to jaki ma mieć kolor? Następną sprawą są wymiary. W naszej ofercie można napotkać zarówno standardowej wielkości rolki, jak i mniejszy stretch do pakowania. Ten drugi zwykle charakteryzuje się mniejszą grubością, ale jest ona wystarczająca do owijania małych przedmiotów. Dużą wytrzymałością, a więc i dużą grubością musi charakteryzować się folia stretchowa używana do owijania palet. Jeśli już wiesz, jakiej folii pakunkowej poszukujesz, możesz przejść do konkretnej kategorii:

Gdzie kupić folię stretch?

Zakupy w Centrumpakowania.com są opłacalne z wielu powodów. Wygoda zamawiania i odbiorów to główny z nich. Jeżeli nie chcesz czekać na doręczenie zamówienia przez naszego kuriera, a mieszkasz w okolicach Poznania, folię stretch możesz odebrać osobiście z naszego magazynu znajdującego się bardzo blisko tego miasta. Zwykle jednak Klienci wybierają opcję folii stretchowej z dostawą, gdyż jest ona realizowana błyskawicznie – zwykle na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Jeżeli masz wątpliwość, jaki strecz do pakowania wybrać, napisz do nas i uzyskaj wsparcie.

Folia stretchowa i nie tylko

Duża część nabywców naszej folii stretch to firmy wysyłające towary na paletach. W takich przypadkach warto pamiętać, że do nabycia są u nas również kartony do paletyzacji, np. karton klapowy 590x390x390 mm. Cztery takie kartony będą idealnie pasowały na wymiar palety EUR. Posiadamy także kaptury foliowe, dyspensery i inne akcesoria przydatne na magazynie. Wystarczy uwzględnić je w zamówieniu na folię pakową, aby otrzymać całość jedną dostawą. 

Folia stretch - cena

W Centrumpakowania.com cena folii stretch jest jedną z najniższych na rynku, a zakup zaledwie kilku rolek wystarczy do tego, by otrzymać rabat ilościowy. Z tego powodu na stałe zaopatruje się u nas wiele przedsiębiorstw, w których folia pakowa tego typu wykorzystywana jest na co dzień. Gorąco zachęcamy do tego również klientów prywatnych, zwłaszcza, że folia stretch bywa przydatna w wielu sytuacjach, więc warto, by była pod ręką w każdym gospodarstwie domowym.

Folie stretch - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

Oferujemy wysokojakościowe folie stretch w kilku wariantach kolorystycznych i rozmiarowych. Ich duża rozciągliwość sprawia, że są bardzo wydajne. Oto modele, które najczęściej zamawiają nasi Klienci:

 • Folia MINIRAP bezbarwna – folia przydatna w biurze i w domu, nawinięta na lekką i poręczną rolkę,
 • Folia MINIRAP czarna – ta sama mała folia stretch, ale w czarnej wersji kolorystycznej,
 • Folia 1,5 kg czarnafolia stretchowa odpowiednia do zabezpieczania większych przedmiotów lub przesyłek,
 • Folia 1,5 kg bezbarwna – ta sama folia pakunkowa, ale w wersji bezbarwnej, aby owinięte nią przedmioty były łatwe do zidentyfikowania,
 • Folia 2,5 kg biała – nieprzezroczysta, pozwalająca na estetyczne i dyskretne owinięcie przedmiotów.

Artykuły dotyczące folii stretch

 1. Folia na prezenty
 2. Folia na paczkę
rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie