Kategorie:

Folie bąbelkowe mały bąbel 50 m

  Jest 2 produktów.

  Pokazano 1-2 z 2 pozycji

  Aktywne filtry

  Folia pęcherzykowa to niezbędne akcesorium podczas pakowania paczek, przeprowadzki oraz przewozu różnego typu towaru. Duża wytrzymałość tworzywa sztucznego w połączeniu ze sprężystością i elastycznością sprawiają, że folia bąbelkowa charakteryzuje się wybitnie dobrymi właściwościami amortyzacyjnymi.

  Folia bąbelkowa, czyli jak zapakować paczkę dla kuriera

  Jednym z najpopularniejszych wypełniaczy do paczekjest folia pęcherzykowa. Szeroki asortyment sklepu internetowego centrumpakowania.com obejmuje wysokiej jakości folie bąbelkowe dostępne w konkurencyjnych cenach. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się dużą trwałością, lekkością i giętkością. Co więcej, są trwałe, praktyczne i zdatne do wielokrotnego stosowania.

  Folia bąbelkowa mały bąbel – nawoje 50 m

  Akcesorium, bez którego wiele firm nie wyobraża sobie codziennej pracy, jest folia pęcherzykowa mały bąbel 50m. To model powszechnie nabywany przez magazyny, sklepy internetowe, stacjonarne, firmy kurierskie, przeprowadzkowe, ale i przez osoby prywatne, planujące przygotowanie paczki, w której folia ta ma służyć jako wypełniacz bądź szykujące się do przeprowadzki i potrzebujące folii mały bąbel 50m do zabezpieczenia mebli lub innych, cennych przedmiotów. W Centrumpakowania.com zapewniamy szybką obsługę i osobistą dostawę zamówionej folii bąbelkowej mały bąbel 50m pod dowolny adres na terenie Polski. Nie trać czasu na zakupy – złóż zamówienie online i czekaj, aż zakupy same dotrą do Ciebie! 

  Kiedy postawić na folię bąbelkową małe bąble 50m?

  Folia pęcherzykowa mały bąbel 50m to folia o średniej długości nawoju, wybierana zazwyczaj przez osoby, którym opcja 25m wydaje się niewystarczająca, a 100m przekraczająca ich zapotrzebowanie. Zdarza się i tak, że mimo dużego zapotrzebowania na folię bąbelkową, mały bąbel 50m to model wybierany ze względu na swoje mniejsze rozmiary, a co za tym idzie – możliwość wygodniejszego przenoszenia i użytkowania. W takich przypadkach zawsze polecamy zrobienie większego zapasu – już od dwóch rolet folii mały bąbel 50m naliczają się pierwsze rabaty, a im większa liczba rolek, tym większa obniżka ceny. Z tego powodu Centrumpakowania.com jest świetnym partnerem biznesowym dla firm, w których folia bąbelkowa mały bąbel 50m wykorzystywana jest w dużych ilościach. 

  Folia pęcherzykowa mały bąbel 50m - bestsellery w sklepie Centrumpakowania 

  Folia bąbelkowa małe bąble 50m,dostępna w naszym sklepie, ma grubość 40 mikronów, co czyni ją doskonale odporną na rozerwanie i gotową nawet do powtórnego użytku. Poszczególne modele w tej kategorii różnią się jedynie szerokością – może ona wynosić 50 cm lub 100 cm. Kliknij w wybrany produkt i sprawdź szczegóły:

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie