Kategorie

Folia stretch bezbarwna

  Aktywne filtry

  Planując remont lub prowadząc firmę remontową należy zadbać o sprzęt i materiały, które sprawią, że nasze działania będą przynosić najlepsze efekty. Obojętnie czy działamy indywidualnie, czy oferujemy profesjonalne usługi chcemy, żeby nasza praca była wykonana sprawnie i dobrze. Nie da się ukryć, że aby to osiągnąć potrzeba nam czegoś więcej, niż samych umiejętności.

  Sklep z folią stretch bezbarwną

  Sklep z folią stretch bezbarwną to idealne miejsce dla każdej osoby, która potrzebuje tego rodzaju opakowań do swojego biznesu. Bezbarwna folia stretch może być użyta do owijania różnego rodzaju przedmiotów, a także towarów na palecie. Dzięki temu produkty są zabezpieczone przed ścieraniem i uszkodzeniem w czasie transportu. Sklep oferuje folię stretch bezbarwną w różnych szerokościach i grubościach, aby sprostać potrzebom każdego klienta. Folia stretch jest również łatwa do aplikacji i może być używana w różnych miejscach, takich jak magazyny i fabryki. Jest to również korzystne dla środowiska, ponieważ można ją wielokrotnie używać i jest łatwo odnawialna. W sklepie można znaleźć produkty w atrakcyjnych cenach, a także z dobrymi rabatami przy większych zamówieniach. Sklep z folią stretch bezbarwną oferuje również szybką i bezpieczną dostawę w różne miejsca, co sprawia, że zakupy w tym miejscu są wygodne i bezproblemowe dla każdego klienta. 

  Bezbarwna folia stretch - zawsze warto ją mieć

  Folia samoprzylepna bezbarwna to jeden z tych produktów, które mogą okazać się niezbędne w wielu przypadkach. Szeroki wybór zastosowania folii tego rodzaju sprawia, że jest ona niezastąpionym elementem podczas każdego remontu i nie tylko. Folia samoprzylepna bezbarwna wykorzystywana jest przede wszystkim do ochrony ścian. Dzięki takiemu zabezpieczeniu zmniejsza się ryzyko uszkodzeń, zabrudzeń i ewentualnych skutków uderzeń. Dużymi atutami takiej folii jest to, jest ona odporna nie tylko na brud, ale także na ścieranie, środki chemiczne i warunki atmosferyczne. Folia samoprzylepna bezbarwna przydaje się również tam, gdzie trzeba odpowiednio zabezpieczyć nie tylko ściany, ale i podłogi oraz drzwi. Folia ta świetnie sprawdza się w motoryzacji, jako np. ochrona świateł lub lakieru samochodowego. Ze względu na swoje właściwości można jej używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Plusem jest także to, że folia ta jest prawie niewidoczna po jej naklejeniu. Doskonała do zabezpieczenia nawet szafek kuchennych, które mogą rysować się w środku przez garnki, kubki i inne naczynia. Folia samoprzylepna bezbarwna to idealne połączenie estetyki i praktyczności. Folia stretch bezbarwna - to najtańsza folia stretch do owijania paczek lub palet. Występuje w grubościach 23m. Rozciągliwość do 150%.

  Folia stretch bezbarwna – tuby 1,5kg, 2,5kg, 3kg i 16kg

  W Centrumpakowania.com każdy znajdzie folię pakową bezbarwną, jakiej potrzebuje. Dla Klientów ze sporadycznymi potrzebami przygotowaliśmy bezbarwny stretch do pakowania w niewielkich i poręcznych rolkach o wadze zaledwie 300g. W przypadku większych potrzeb można wybierać spośród rolek o wadze 1,5 kg, 2,5 kg oraz 3 kg. Folia pakunkowa bezbarwna o wadze 16 kg zarezerwowana jest dla magazynów i zakładów, w których wykorzystuje się ją na dużą skalę i używa przy tym specjalnych maszyn. Niezależnie od tego, jaki strecz bezbarwny do pakowania wybierzesz, możesz być pewny jego wysokiej jakości i wydajności.

  Kiedy zdecydować się na folię stretch bezbarwną?

  Folia streczowa bezbarwna stosowana jest zwykle wtedy, gdy zależy nam, aby owinięty nią towar był widoczny. To ważne zwłaszcza jeśli pakujemy wiele podobnych przedmiotów i chcemy zapewnić sobie możliwość ich łatwego zidentyfikowania. Inna sytuacja, w której możemy wykorzystać folię stretch bezbarwną, to chociażby wspomniane wcześniej oklejanie szafek od wewnątrz, czyli przypadki, w których zależy nam, aby folia po naklejeniu była jak najmniej widoczna. Często bezbarwna folia stretch kojarzy się też z pakowaniem produktów takich jak warzywa, owoce, pieczywo czy wędliny, ale pamiętajmy, że w takich przypadkach musi zostać użyta specjalna folia, przeznaczona do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

  Folia stretchowa bezbarwna - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  Wszystkie bezbarwne folie stretch dostępne w naszym sklepie mają grubość 23 µm i szerokość 50 cm. Wybór rozbija się zatem o wielkość nawoju, która przekłada się też na jego wagę. Pamiętajmy, że cena bezbarwnej folii stretch uzależniona jest nie tylko od wielkości nawoju, ale i od liczby sztuk, które zdecydujemy się zakupić. 

  Sprawdź, jak się prezentuje folia stretch dostępna w naszej ofercie:

  Jeśli przypadła Ci do gustu nasza folia stretch, z pewnością zaciekawią Cię również inne produkty z kategorii “folia” dostępne w naszym sklepie internetowym.

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie