Kategorie

Etykiety samoprzylepne bez nadruku

  Jest 10 produktów.

  Pokazano 1-10 z 10 pozycji

  Aktywne filtry

  Bardzo wiele firm zamawia etykiety samoprzylepne bez nadruku ponieważ chcą sobie samodzielnie je wydrukować. Co więcej pojawiają się paczkomaty, ale żeby móc wysłać w nich paczkę należy przykleić wcześniej naklejkę z odpowiednim numerem. To właśnie wtedy przydają się etykiety samoprzylepne bez nadruku.

  Na co zwrócić uwagę podczas kupna etykiet samoprzylepnych?

  Koniecznie należy zainwestować w te odpowiedniej jakości, ponieważ tylko dzięki temu można będzie zyskać naprawdę wiele. Przede wszystkim nie będą niszczały. Niestety ale istnieje wiele tanich podróbek, które wystarczy, że poleżą tydzień i są problemy z odklejeniem od pasma zabezpieczającego, a co dopiero jeśli chodzi o naklejenie we właściwe miejsce. Koniecznie więc należy tego dopilnować, a dzięki temu etykiety samoprzylepne bez nadruku będą mogły idealnie się sprawdzić. Czasy pokazują, że nawet jeśli ktoś początkowo nie do końca był przekonany do tego typu produktu, to i tak bardzo szybko zmieni swoje zdanie. Stąd też tak duże znaczenie ma tutaj to, by jednak etykiety samoprzylepne bez nadruku były odpowiedniej jakości. Sprawdź również etykiety z nadrukiem oraz etykiety ozdobne.

  Etykiety bez nadruku do drukarek 

  Prezentowane w tej kategorii produkty to etykiety uniwersalne do wszechstronnych zastosowań. Sprawdzają się w różnych potrzebach - zarówno w miejscu pracy, jak i w domu. Najczęściej stosuje się w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Naklejki do drukowania etykiet mogą bowiem stać się bazą do druku kodów kreskowych umieszczanych następnie na produktach. Mogą też zostać wykorzystane do celów marketingowych, bowiem jeśli zadrukujemy je grafiką w postaci firmowego logo i będziemy naklejać na opakowania wysyłkowe to zapewnimy sobie pewien rodzaj promocji firmy. Oczywiście alternatywnie możemy kupić akcesoria z gotowym nadrukiem - przykładowo możesz zamówić u nas kartony z gotowym, dowolnym nadrukiem, dzięki czemu odpadnie praca z każdorazowym przyklejaniem nalepek.

  Przedsiębiorcy często decydują się na to, aby wykorzystać etykiety bez nadruku do tworzenia etykiet adresowych. To rozwiązanie, które znacznie przyspiesza pracę, gdyż nie trzeba już pisać danych adresata czy nadawcy ręcznie, a do tego wydrukowane informacje często są dla kuriera czytelniejsze, niż pismo odręczne, nie wspominając już o samej estetyce tak przygotowanej przesyłki i o budowaniu w oczach odbiorcy obrazu profesjonalnej firmy. Co ważne, tak przygotowane naklejki z łatwością umieścimy na wszystkich rodzajach opakowań wysyłkowych - na foliopakach, kartonach, kopertach papierowych, bąbelkowych czy tubach kartonowych.

  Naklejki A4 do drukarki - nie tylko do celów marketingowych

  Kartki samoprzylepne do druku mogą także posłużyć do stworzenia etykiet informacyjnych. Tylko od ich właściciela zależy, jaka informacja zostanie umieszczona na nalepce i w jakiej formie - graficznej czy tekstowej, a może mieszanej. Tego typu etykiety przeznaczone są często do tymczasowego oznaczania wyrobów wadliwych. Mogą też pomagać w utrzymaniu ładu i porządku na stanowiskach pracy albo usprawniać przepływ materiałów. Z kolei jeśli zdecydujemy się nadrukować na nich znaki ostrzegawcze, będą nadawały się do użycia jako nalepki na paczki. Mowa o oznaczeniach typu "Uwaga szkło" lub "Faktura w środku". Jeżeli jednak nie chcesz samodzielnie kłopotać się z drukowaniem takich naklejek to pamiętaj, że gotowe naklejki tego typu znajdziesz w naszym sklepie.

  Etykiety do drukarki laserowej czy atramentowej możemy też wykorzystać jako etykiety do oznaczania kabli. To dobra opcja dla serwerowni czy firm, które korzystają z wielu urządzeń podłączonych do prądu, gdyż dzięki temu łatwiej odnaleźć się w plątaninie kabli, zwłaszcza wtedy, gdy przyjdzie konieczność zresetowania jednego z urządzeń. W niektórych obiektach znakowanie kabli jest wręcz obowiązkowe, gdyż wpływa na bezpieczeństwo.

  Kartki samoprzylepne do drukowania przydatne również w domu

  Etykiety samoprzylepne do drukarki laserowej czy atramentowej to akcesoria, których zakupem często zainteresowani są także klienci prywatni. Wszystko przez to, że pole do ich wykorzystania jest naprawdę szerokie i świetnie sprawdzają się przy różnych domowych potrzebach. Jedną z nich jest chociażby oznaczanie produktów, np. samodzielnie przygotowywanych dżemów w słoikach. Zwykle istnieje wtedy potrzeba umieszczenia na nich informacji, z którego roku pochodzą i z jakich owoców zostały zrobione. Oczywiście możemy standardowo sięgnąć po kawałek kartki, długopis, nożyczki i taśmę klejącą, ale o wiele szybszym i wygodniejszym rozwiązaniem jest nadrukowanie tych informacji na naklejkach do druku A4. Wystarczy wtedy jedynie odkleić nalepki od warstwy podkładu i przykleić na słoiki. Z takim zadaniem poradzi sobie nawet dziecko, które przy okazji z pewnością będzie miało z tego wiele frajdy. Jeśli nie chcemy używać drukarki, możemy też zrobić napisy ręcznie. Oferowany papier nadaje się do tego, by wygodnie pisać po nim długopisem, choć warto rozważyć też użycie markera albo pisaka permanentnego. Jeśli nie posiadasz w swoim domu takich artykułów piśmienniczych, również możesz zamówić je u nas i otrzymać wszystko w ramach jednej dostawy.

  Kolejnym obszarem, w którym pomocne będą kartki naklejki do drukowania jest stworzenie etykiet dekoracyjnych. Wystarczy użyć programu graficznego, aby zaprojektować ciekawy wzór lub skorzystać z gotowych projektów znalezionych w sieci, wydrukować je na zakupionym papierze i uzyskać w ten sposób wyjątkową naklejkę. Tylko od nas zależy, co z nią zrobimy. Możemy użyć jej na przykład do oklejenia pudełka prezentowego lub pudła przeznaczonego do przechowywania rzeczy albo też wykorzystać w ramach tworzonej pracy plastycznej. Dzięki temu, że oferujemy białe etykiety, nie będzie problemu z samodzielnym dobraniem koloru tła.

  Papier z klejem do drukowania - do oznaczania płyt CD i do zabawy

  Jeśli wciąż mamy w swoim domu kolekcję płyt CD lub zdarza nam się robić kopie zapasowe właśnie na tych nośnikach, z pewnością potrzebujemy czegoś, co pozwoli nam je uporządkować. Każda płyta powinna być przynajmniej skrótowo podpisana. Jeśli nie mamy markera, aby podpisać płytę bezpośrednio, możemy użyć właśnie naklejki A4 do drukarki, którą przykleimy do opakowania płyty, niezależnie od tego, czy będzie ono papierowe czy plastikowe. Tak tworzone etykiety na płyty mają jeszcze jedną zaletę - możemy zmieścić na nich więcej informacji niż wtedy, gdy podpisujemy płytę bezpośrednio. Jeśli zatem zależy nam, aby stworzyć spis plików znajdujących się na płycie, nie będzie ku temu żadnej przeszkody. Naklejki będą dobrym wyborem również wtedy, gdy posiadasz płyty do wielokrotnego zapisu i zdarza Ci się zmieniać ich zawartość, bowiem napisu wykonanego na płycie permanentnym mazakiem nie da się zmienić, a naklejkę na okładce płyty - bez problemu.

  Arkusze samoprzylepne do drukarek można wykorzystać również podczas zabaw edukacyjnych z dziećmi. Będą bowiem świetną bazą do stworzenia własnych naklejek. Na tego typu etykietach do nadruku wystarczy wydrukować gotowe wzory znalezione w internecie, a następnie polecić dzieciom ich wycięcie i przyklejenie, np. do kartki bloku technicznego, na której wcześniej umieścimy nazwy przedmiotów czy zwierząt przedstawionych na naklejkach. W ten sposób pociechy uczą się nowych słów oraz mają okazję ćwiczyć zdolności manualne. Pomysłów jest wiele. Możemy stworzyć np. kółka do zaznaczania z symbolami, cyferkami, kółka ze wzorem strzałki czy też kółka ze wzorem smutnej buźki, na wzór tych tworzonych przez Avery Zweckform, tak, aby dzieci uczyły się odróżniania stanów emocjonalnych.

  Uniwersalne etykiety do drukowania - druk na różnych urządzeniach

  Oferowane produkty to etykiety termiczne przeznaczone do drukarek typu "ZEBRA", ale możemy używać ich jako papier samoprzylepny A4 do drukarek etykiet również innych producentów, osiągając zadowalającą jakość wydruku. Są przystosowane także do pracy z kserokopiarką. Wiele naszych produktów nada się również wtedy, gdy poszukujesz papieru do naklejek do drukarki atramentowej albo naklejek do drukarki laserowej. Nie można jednak wykorzystywać ich do druku igłowego. Jeśli masz wątpliwość, czy nabywany papier będzie współpracował z drukarką, którą posiadasz, zajrzyj do jej instrukcji lub zadaj pytanie naszemu konsultantowi.

  Arkusze samoprzylepne A4 do nadruku to nie naklejki formatu A4

  Szczególny rodzaj etykiet stanowią etykiety w formie arkuszy, np. kartki samoprzylepne do drukowania 100 arkuszy. Pamiętajmy, że nie oznacza to, pojedynczy arkusz w całości stanowi etykietę - przy każdym tego typu produkcie znajdziemy informację na temat dokładnego rozmiaru etykiet i ich liczby na każdym arkuszu. Przykładowo, etykiety bez nadruku 70x37 to paczka 100 arkuszy, a na każdym z nich mieści się 24 etykiety. Mówiąc o trwałych etykietach samoprzylepnych A4 również nie mamy na myśli naklejek tego formatu, tylko arkusze. Zwykle arkusze składają się z etykiet o większych rozmiarach. Wiele z nich ma bok o długości 21 cm albo nawet prawie 30 cm.

  Etykiety samoprzylepne do drukarek A4 - arkusz czy rolka?

  Wiemy już, że dzięki etykietom samoprzylepnym do drukarek laserowych lub atramentowych możemy w szybki sposób oznaczyć przeróżne produkty. Klienci często mają jednak wątpliwość, czy wybrać etykiety papierowe oferowane w arkuszach czy w rolce. Wszystko zależy od potrzeb i indywidualnych preferencji. Przykładowo, jeśli pracownik wybiera się na halę magazynową z zamiarem oznaczenia wielu produktów, być może wygodniejsza będzie wersja rolkowa, którą bez problemu przeniesie z miejsca na miejsce - nawet w kieszeni, czego nie mógłby zrobić z arkuszami. Co więcej, na rynku dostępne są specjalne aplikatory, dzięki którym możemy zautomatyzować proces naklejania nalepek, ale trzeba wiedzieć, że pracują one tylko z rolkami. Dla wielu osób zwyczajnie łatwiejsze jest też odrywanie takich etykiet z rolki, niż z arkusza, gdyż pasek rolki możemy bardziej nagiąć, tak, aby podważyć naklejkę.

  Nie oznacza to jednak, że etykiety samoprzylepne w formacie A4 dostępne w naszym sklepie są gorsze. Pod pewnymi względami mają one przewagę nad etykietami bez nadruku w wersji rolkowej, chociażby z tego względu, że w razie potrzebny szybciej możemy je dociąć. Wystarczy sięgnąć po nożyczki i przeciąć cały arkusz, aby naraz skrócić wiele etykiet, które się na nim znajdują. W przypadku rolki musielibyśmy docinać każdą naklejkę z osobna, co byłoby bardzo czasochłonne i trudniej byłoby dociąć wszystkie tak samo. Arkusze samoprzylepne do drukarek są lepsze również wtedy, gdy wykorzystujemy je w ramach ćwiczeń edukacyjnych. Wówczas dziecko ma przed sobą wszystkie naklejki, które może wykorzystać, a także nie ma ryzyka, że rolka przerwie się i jej fragment ulegnie zagubieniu.

  Wytrzymały papier na naklejki do drukarki - co go charakteryzuje?

  To produkcji oferowanych naklejek do drukarki A4 użyto specjalnego papieru termicznego. Ma on inną strukturę, niż kojarzone przez wiele osób etykiety samoprzylepne wykonane ze srebrnego poliestru (etykiety znamionowe srebrne) albo modele foliowe. To biały papier pozbawiony folii. Tworzony na nim nadruk jest wyraźny i trwały, choć narażony na wysokie temperatury czy promieniowanie UV może z czasem zanikać. Jeśli zależy nam na perfekcyjnej trwałości, można rozważyć zakup naklejek termotransferowych, ale trzeba mieć na względzie, iż niezbędna jest do nich specjalna drukarka, a sam ich koszt jest dużo większy w porównaniu z papierowymi nalepkami. W sklepach możemy też napotkać papierowe etykiety kolorowe, etykiety polietylenowe ultra resistant – ultra wytrzymałe albo transparentne. Warto też zwrócić uwagę na sam kształt. Nasze etykiety do drukowania mają kształt prostokąta i nie posiadają zaokrąglanych rogów, dzięki czemu po przycięciu nadal zachowują symetrię.

  Kartki samoprzylepne do drukarek - zalety

  Produkty prezentowane w ramach tej kategorii cechują się wysoką jakością i uniwersalnym zastosowaniem. Podsumujmy raz jeszcze najważniejsze zalety etykiet oferowanych w naszym sklepie internetowym:

  • dostosowane do różnych urządzeń - oferujemy naklejki A4 do drukarki laserowej, atramentowej oraz do kserokopiarek,
  • do różnych powierzchni - samodzielnie przygotowaną nalepkę przykleisz do tektury, plastiku, metalu czy na szkło,
  • wysokojakościowy papier - niezwykle wytrzymałe etykiety to zasługa papieru o wysokiej gramaturze, odpornego na wilgoć,
  • łatwe do usunięcia - mocny klej sprawia, że są to dobrze przyczepne, ale usuwalne etykiety, dlatego nie można wykorzystywać ich jako etykiety zabezpieczające,
  • przystępne cenowo - koszt pojedynczej, małej naklejki może wynosić nawet mniej niż 1 grosz.

  Sprawdź naklejki do drukarek w ofercie Centrumpakowania.com

  W naszym sklepie internetowym oferujemy etykiety samoprzylepne najwyższej jakości, z których chętnie korzystają firmy i klienci prywatni. Dostępne są w różnych rozmiarach, np. etykiety do drukowania 210 x 148 mm, które sprzedawane są w formie arkusza o takich wymiarach, a to oznacza, że ostateczny rozmiar nalepek możemy dowolnie konfigurować wedle swoich potrzeb, używając do tego zwykłych nożyczek. Z kolei jeżeli zależy nam na małych formatach, których prawdopodobnie nie trzeba będzie już przycinać, lepiej wybrać np. naklejki do drukarek 32x20 albo etykiety do drukarek 58x43. Klienci, dla których priorytetem jest niska cena muszą wiedzieć, że warto robić u nas jednorazowe, duże zamówienia, czyli zamówienia na co najmniej kilka rolek lub opakowań z arkuszami, gdyż wówczas przysługuje kilkuprocentowy rabat. Przechodząc do opisu konkretnego produktu możesz sprawdzić szczegóły na ten temat oraz dowiedzieć się w jakiej ilości jest on aktualnie dostępny na naszym magazynie.

  Składając zamówienie dziś, możesz spodziewać się dostawy w następnym dniu roboczym lub maksymalnie w ciągu 2 dni. Solidnie zabezpieczona przesyłka jest gwarantem tego, że zamówione artykuły dotrą w nienaruszonym stanie. W sposób szczególny zachęcamy do współpracy okoliczne firmy i klientów indywidualnych - z Poznania i miejscowości ościennych, gdyż zamówiony papier z klejem do drukowania dostarczamy wówczas bezpłatnie. Sprawdź pozostałe naklejki samoprzylepne dostępne w naszej ofercie.

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie