Kategorie

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem

  Jest 8 produktów.

  Pokazano 1-8 z 8 pozycji

  Aktywne filtry

  Zamawianie etykiet z nadrukiem ma bardzo wiele korzyści. Przede wszystkim pozwala na zaoszczędzenie czasu, ponieważ to właśnie etykiety samoprzylepne z nadrukiem posiadają nie tylko logo firmy ale również wszelkie dane teleadresowe. W praktyce będzie to oznaczało, że można będzie znacznie szybciej z nich korzystać w przypadku, jeśli będzie wysyłana jakaś poczta czy paczka.

  Etykiety samoprzylepne z nadrukiem

  Koniecznie należy zwrócić uwagę na fakt, że mogą one być w różnych rozmiarach, dlatego w zależności od potrzeb można będzie wybrać taki, który będzie najbardziej odpowiadał. Czasami dzieje się tak, że firmy zamawiają etykiety samoprzylepne z nadrukiem w kilku różnych rozmiarach, stąd też warto jest nad tego typu kwestią się zastanowić. Czasy się zmieniają, co oznacza, że w ten właśnie sposób można będzie znacznie szybciej nadawać korespondencje, a tym samym ułatwić sobie pracę. Warto jest więc mieć świadomość co do tego, że etykiety samoprzylepne z nadrukiem dostępne są w przeróżnych rozmiarach, a wiele będzie w stanie ta wiedza pomóc. Sprawdź też etykiety bez nadruku oraz ozdobne etykiety.

  Czym są naklejki ostrzegawcze na paczki?

  Często zdarza się, że zawartość paczki ma delikatny charakter i mimo tego, że zabezpieczyliśmy ją najlepiej, jak potrafiliśmy, używając odpowiedniego wypełniacza do paczek, to dalej męczy nas obawa o to, czy przesyłka dotrze do adresata w dobrym stanie. To słuszna obawa, gdyż musimy wziąć pod uwagę, że wiele zależy też od działań samego kuriera, który dostarcza paczkę, a więc powinien on w jakiś sposób zostać poinformowany, jak należy się z nią obchodzić. Pomocne okazują się w tym specjalne etykiety na paczki, które zawierają istotne wskazówki dotyczące sposobu przewozu towarów. Wystarczy nakleić je w miejscu widocznym i płaskim, czyli nie na krawędzi opakowania wysyłkowego, a na jednym z jego boków - najlepiej obok informacji dotyczących adresu dostawy. W ten sposób możemy znacznie zwiększyć bezpieczeństwo przesyłki, co pozwoli uniknąć wielu problemów - zarówno nam, jak i kurierowi oraz osobie, do której adresujemy paczkę. W przeglądanej kategorii produktowej znajdziesz naklejki na paczki "ostrożnie szkło" i wiele innych znanych etykiet, które mogą przekazywać informację dla kuriera lub dla samego adresata.

  Etykiety na paczki - dlaczego warto je kupić?

  Jeśli prowadzisz sklep internetowy lub inną działalność, w ramach której codziennie pakujesz paczki dla klientów, solidne zabezpieczenie przesyłki w trakcie transportu to podstawa. Dzięki temu nie tylko unikniesz nieprzyjemnych sytuacji związanych z uszkodzeniem towaru, ale i zbudujesz w oczach klienta obraz profesjonalnego, dbałego sprzedawcy. Ostrzegawcze etykiety na paczki w połączeniu ze starannym zapakowaniem towaru to znak, że szanujesz klienta i zależy Ci, aby zamówiony towar nie został naruszony w procesie dostawy. Tego typu naklejki i etykiety ostrzegawcze kurierskie na paczki warto zastosować zwłaszcza wtedy, gdy wysyłamy produkty szklane wypełnione ciekłą substancją, która w razie rozbicia opakowania mogłaby ulec rozlaniu. Ostrzegawcze naklejki na paczki przydadzą się jednak również wtedy, gdy wysyłamy sprzęt elektroniczny, gdyż z reguły w takich przypadkach ważne jest, aby unikać wstrząsów. Wszelkie kruche produkty, które wymagają specjalnego traktowania, aby nie uległy uszkodzeniu, również powinny być oznaczone za pomocą takiej etykiety.

  Rodzaje etykiet ostrzegawczych na paczki

  Można wyróżnić wiele rodzajów etykiet, np. etykiety logistyczne, etykiety wysyłkowe czy etykiety paletowe. Mówiąc o etykietach do paczki często mamy jednak na myśli akcesoria typu naklejki ostrzegawcze, które występują na rynku w różnych opcjach, w zależności od tego, jaką informację chcemy poprzez nie przekazać. Popularne oznaczenia są rozpoznawalne na całym świecie, gdyż często mają postać graficzną, bez żadnych napisów. Chyba każdemu z nas zdarzyło się zobaczyć na kartonie naklejkę ostrożnie szkło, naklejkę ze strzałką czy też z napisem "fragile", co oznacza "kruchy". Wszystkie tego typu etykiety na paczki kurierskie pozwalają na zabezpieczenie towaru podczas jego wysyłki. Naklejki zawierają informację jak należy obchodzić się z taką paczką i choć to nie daje gwarancji, że nie dojdzie do uszkodzenia jej zawartości, to istotnie zmniejsza się ryzyko, że kurier lub osoba zajmująca się sortowaniem paczek wykaże się nieostrożnością. 

  Pamiętajmy, że jeśli wysyłamy towary wymagające szczególnego traktowania podczas transportu i zamierzamy je piętrować, naklejkę samoprzylepną trzeba przykleić na boku opakowania, tak aby była widoczna jeszcze przed zdejmowaniem poszczególnych warstw. Zarówno miejsce naklejenia etykiety papierowej z nadrukiem jak i jej wielkość ma znaczenie, gdyż może ona być mniej lub bardziej zauważalna, a przez to informacja o charakterze towaru może zostać uchwycona lub nie, co końcowo może wpłynąć na jego stan. Z kolei jeżeli wysyłasz towary w kartonach klapowych, możesz zrezygnować z zakupu naklejek do paczek na rzecz zakupu taśmy pakowej z nadrukiem. Wówczas ograniczysz ilość pracy, jaką trzeba włożyć w przygotowanie paczki, gdyż w ramach zaklejania kartonu zadbasz już o informację ostrzegawczą.

  Etykiety samoprzylepne z nadrukiem - sprawdź naszą ofertę naklejek

  Naklejek na paczki kurierskie najłatwiej szukać w punktach, które zajmują się realizacją usług wysyłkowych, ale jeśli wysyłasz przesyłkę paczkomatem, nie ma sensu wstępować do nich tylko po naklejki. Wygodnie zamówisz je w naszym sklepie internetowym Centrumpakowania.com. Posiadamy naklejki wykonane z wysokiej jakości papieru i pokryte warstwą mocnego kleju. Sprawia to, że są one odporne na rozrywanie i odklejanie. Nie ulegną odczepieniu czy rozmazaniu pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, np. wilgoci czy niskiej temperatury. W naszej ofercie znajdziesz między innymi następujące popularne naklejki i etykiety ostrzegawcze na paczki:

  Naklejka "ostrożnie" i inne naklejki na paczki

  Dostępne u nas etykiety na przesyłki najczęściej wykonywane są z białego papieru i zawierają różnego rodzaju informacje lub ostrzeżenia. Tym, co wyróżnia naszą ofertę, oprócz wysokiej jakości produktów i profesjonalnej obsługi, jest niska cena. Zamów pojedynczą rolkę lub kup etykiety w większej ilości, aby zrobić solidny zapas i zyskać zniżkę. Szczegóły na temat rabatów możesz poznać przechodząc do opisu konkretnej etykiety do wysyłki. Zapewniamy szybką realizację zamówień, w efekcie czego zamówione produkty zostaną dostarczone w ciągu 2 dni roboczych. Dostawa dla klientów z Poznania i okolic realizowana jest nieodpłatnie. Sprawdź też pozostałe etykiety samoprzylepne dostępne w naszym sklepie.

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie