Kategorie

Folia stretch czarna

  Aktywne filtry

  Ochrona produktów podczas ich transportu to podstawa w branży wysyłkowej. Pakując indywidualnie i przesyłając różne rzeczy także chcemy, aby były one odpowiednio zabezpieczone. Czarna folia do pakowania to materiał niezbędny i bardzo przydatny nie tylko w każdym magazynie, ale również i w każdym domu. Czarna folia tego rodzaju ochroni paczkę przed wilgocią, zabrudzeniem lub ewentualnymi uszkodzeniami. Jest elastyczna i wytrzymała, a jej kolor dodatkowo może uchronić nas przed kradzieżą i stratami finansowymi. Zainwestowanie i wybór takiego rodzaju zabezpieczenia będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę w wielu sytuacjach.

  Folia czarna stretch

  Nie sposób również wspomnieć o równie przydatnym i praktycznym materiale. Folia budowlana czarna jak sama nazwa wskazuje najbardziej jest wykorzystywana w budownictwie, ale to koniec jej możliwości. Świetnie sprawdzi się jako podkład pod posadzkę, czy też wylewkę. Jest mocna i odporna na warunki atmosferyczne, przez co może być stosowana do owinięcia np. różnych materiałów budowlanych, które muszą być wystawione na zewnątrz. Dodatkowym atutem folii tego typu jest jej wykorzystanie w celu tymczasowych napraw. Dlatego właśnie świetnie nada się jako tymczasowa, trochę prowizoryczna, ale skuteczna naprawa i przykrycie dachu. Folia w czarnym kolorze ze względu na swoją grubość, model oraz możliwości zastosowania spełnia się w każdych warunkach, co sprawia, że zarówno klient indywidualny, jak i firma będzie w pełni zadowolona z tego produktu i spełni on nawet najbardziej wygórowane potrzeby.
  Folia stretch czarna- najczęściej stosowana do pakowania paczek. Ważne by folia była dobrze kryjąca i klejąca. My właśnie taką sprzedajemy.

  Folia stretch czarna – tuby 1,5kg i 3kg 

  Czarna folia pakunkowa to akcesorium, którego nie powinno zabraknąć w biurze, firmowym magazynie i zwykłym gospodarstwie domowym. Jej szerokie zastosowanie sprawia bowiem, że może okazać się przydatna w różnych sytuacjach. W Centrumpakowania.com czarny strecz do pakowania nabędziesz wygodnie i w przystępnej cenie. Prowadzimy sprzedaż już od jednej rolki. W tej kategorii znajduje się folia streczowa czarna w rolkach o wadze 1,5kg i 3 kg, ale warto pamiętać, że bardziej zminiaturyzowana wersja, idealna do drobnych, sporadycznych potrzeb, czeka jeszcze w kategorii minirapów.

  Kiedy wybrać folię stretch czarną?

  Czarny strech do pakowania to absolutna klasyka. Sięgamy po niego zawsze wtedy, gdy estetyka opakowania nie ma większego znaczenia, natomiast liczą się względy praktyczne. To idealna opcja zwłaszcza w sytuacjach, kiedy nie chcemy, aby przedmiot owinięty czarną folią stretch rzucał się w oczy albo – co gorsza – kusił złodziejów. Folia tego typu nie jest przezroczysta, a zatem doskonale maskuje przedmiot, zwłaszcza jeśli owiniemy go kilkoma warstwami. Pozytywne jest też to, że wszelkie zabrudzenia są na niej trudno widoczne, a ona sama nie brudzi owiniętego towaru ani nie pozostawia na nim śladów kleju. Pamiętajmy jednak, że pakując w czarną folię stretchową wiele podobnych towarów, możemy mieć problem z ich odróżnieniem, dlatego w takich przypadkach lepiej sprawdzi się folia przezroczysta. Sprawdź również inne folie stretch, takie jak folia minirapbiały stretch lub kolorowy stretch.

  Folia stretchowa czarna - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  Czarna folia stretchowa dostępna w Centrumpakowania.com, niezależnie od wybranego modelu, ma grubość 23 µm. Wszystkie rolki mają także taką samą szerokość – 50 cm i rozciągliwość – do 180%. Wybór uzależniony jest zatem jedynie od długości nawoju, który trzeba dobrać względem wielkości zapotrzebowania. Warto też pamiętać, że cena czarnej folii stretch jest niższa przy zakupie większej liczby rolek danego modelu. Oto dostępne modele:

  rozwiń więcej >
  Zgoda na pliki cookie