Kategorie:

Nasze marki:

Minirap

  Jest 2 produktów.

  Pokazano 1-2 z 2 pozycji

  Aktywne filtry

  Folia stretch minirap to wygodne rozwiązanie umożliwiające szybkie zabezpieczenie wybranych przedmiotów przed brudem i wilgocią. Wykonana z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego folia streczowa cechuje się wysokiem komfortem użytkowania, uniwersalnym zastosowaniem i dużą elastycznością. Popularnie stosuje się ją w przemyśle, rolnictwie i w gospodarstwach domowych.

  Gdzie kupić folię stretch? W centrumpakowania.com!

  W naszym sklepie internetowym znajdziecie wysokiej jakości strecz do pakowania małych elementów, np. książek, kafelków, paneli, itp. Cechująca się dużą wytrzymałością folia stretch ręczna jest niezwykle użytecznaprzystępna cenowo i trwała.

  Folia stretch mini-rap

  Mini folia stretchowa to coś, co powinno znaleźć się w każdym domu. Jej niewielkie rozmiary zapewniają możliwość łatwego przeniesienia w każde miejsce i wygodnego użycia w każdej sytuacji. A sytuacji, w których mini folia stretch może być przydatna jest wiele, począwszy od przygotowania przesyłek, po zapakowanie drobnych przedmiotów celem ich bezpiecznego przechowania czy przetransportowania. Mini folia pakowa powinna być także obowiązkowym akcesorium każdego biura czy niewielkiej firmy. Pamiętajmy, że robiąc niewielki zapas, złożony z 10 rolek, możemy zapewnić sobie niższą cenę mini folii stretch. Warto przemyśleć tą możliwość, zwłaszcza, że przechowanie tak małych rolek nie jest kłopotliwe, a stretch nie traci swoich właściwości przez długi czas.

  Kiedy warto kupić folię stretch mini?

  Mini folię streczową warto wybrać wtedy, gdy przewidujemy, że większe rolki są zbyt duże względem naszych potrzeb lub gdy zależy nam, aby rolka była wyjątkowo lekka i poręczna, gdyż planujemy, że będziemy często przenosić ją ze sobą w miejsca, gdzie akurat będzie przydatna. Do wyboru mamy dwa modele – bezbarwny i czarny. Pierwsza opcja sprawdzi się dobrze, gdy zależy nam na możliwości łatwego zidentyfikowania towaru owiniętego tą folią. Z kolei czarna mini folia stretch lepsza będzie w przypadku, gdy nie chcemy, aby zapakowany w nią towar był widoczny, gdyż obawiamy się, że mogłoby to kusić złodziei lub zwyczajnie chcemy zapewnić sobie większy poziom prywatności. Cena mini stretch’u w obydwu przypadkach jest taka sama i wynosi zaledwie 9,47 zł brutto za jedną rolkę.

  Folia stretchowa mini - bestsellery w sklepie Centrumpakowania

  Wszystkie produkty dostępne w tej kategorii mają taką samą wielkość, wagę i grubość wynoszącą 23µm. Niczym nie różnią się również pod względem jakościowym. Decyzja dotycząca tego, którą mini folię stretch kupić, to tak naprawdę decyzja pomiędzy folią przezroczystą i nieprzezroczystą: