Kategorie:

Nasze marki:

Biała

  Jest 1 produkt.

  Pokazano 1-1 z 1 pozycji

  Aktywne filtry

  Biała folia stretch powszechnie wykorzystywana jest w rolnictwie, ogrodnictwie i przetwórstwie owocowo-warzywnym. To także praktyczne akcesorium podczas paletyzacji, przeprowadzek i przewozu różnorakich towarów. Ceniona za elastyczność i rozciągliwość folia streczowa skutecznie stabilizuje towar zabezpieczając go przed zniszczeniem w transporcie.

  Biały stretch - wysoka jakość, niska cena

  W centrumpakowania.com znajdziecie wysokiej jakości kryjącą folię streczową wykonaną z wysokogatunkowego polietylenu. Biała folia stretch dostępna w naszym sklepie internetowym doskonale chroni ładunek przed czynnikami zewnętrznymi oraz efektywnie stabilizuje przewożony towar. Jest mocna, trwała i odporna na zniszczenie.

  Folia stretch biała – tuba 2,5kg

  Biały stretch do pakowania przydatny jest przede wszystkim w działalności firm kurierskich, magazynów i sklepów internetowych, ale zdarza się, że znajduje użyteczność również w gospodarstwach domowych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, czy potrzebujesz go jedynie na własne potrzeby, możesz zrobić zakupy w Centrumpakowania.com. Cena białej folii stretch jest u nas konkurencyjna w porównaniu z ofertami innych producentów, a do tego może być niższa, jeśli jednorazowo zakupisz więcej rolek. Z kolej jej jakość nie tylko nie odbiega, ale nawet przewyższa jakość białej folii stretchowej dostępnej w wielu sklepach, gdyż nasza ma grubość 23µm, rozciągliwość do 180% i zapewnia świetnie pokrycie już przy jednej warstwie. 

  Kiedy warto kupić białą folię stretch?

  Biała folia streczowa nie jest przezroczysta, a zatem świetnie nadaje się do dyskretnego zabezpieczania przesyłek albo towarów na paletach. Osoby postronne nie będą wiedziały, co kryje się pod folią, a dzięki temu materiały w mniejszym stopniu narażone będą na kradzież. Zwykle biała folia pakunkowa to alternatywa dla czarnej wersji, wybierana zwłaszcza wtedy, gdy liczą się względy estetyczne. Biel od zawsze kojarzona była z czystością i elegancją, a zatem paczka owinięta w białą folię stretch będzie lepiej prezentowała się wizualnie. W Centrumpakowania.com dostępne są rolki o szerokości 50 cm i wadze 2,5 kg. Nabądź wygodną w użyciu białą folię pakową i wykorzystuj ją do zabezpieczania najróżniejszych towarów.

  Folia stretchowa biała - bestsellery w sklepie Centrumpakowania 

  Biała folia stretchowa jest bestsellerem nie tylko względu na swoją estetykę i praktyczność, ale i jakość. To folia o dużej sprężystości, którą można naciągać bez trudu i bez obawy o to, że zaraz się zerwie. Idealnie przylega do różnego rodzaju powierzchni i – co ważne – nie brudzi ich ani nie pozostawia na nich śladów kleju. Sprawdź biały strecz do pakowania dostępny w naszej ofercie:

  lub kup tradycyjny czarny stretch.